Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • eu voi fi prezent astazi
    andrEyCST--- ---andrEyCST

    Comment


    • Si eu voi veni

      vali07 te rog trimite-mi si mie un pm cu nr tau de telefon ca vreau sa te intrb ceva . ms
      Last edited by mgmrot; 27 January 2013, 18:48. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • Azi a fost in ca o zi de off-road!!!
        sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

        Comment


        • nenea Hrib la multi ani din parte logan club iasi!!!!
          REGIONALA LOGAN CLUB KRONSTADT 2013 30 ,,,31 Martie!!!
          Last edited by ciuciosu; 1 February 2013, 23:00.
          sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

          Comment


          • Cam liniste p'acilea.
            1.6 16V

            Comment


            • facem galagie !

              multumesc pentru urari cu intarziere apuc sa citesc ! salutari LCI !
              Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

              Comment


              • azi la 13.00 in tudou!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                Comment


                • prezent si eu, ca mi-e dor de voi
                  andrEyCST--- ---andrEyCST

                  Comment


                  • Astazi a fost o intalnire frumoasa, pacat ca am stat putin. Pozele se gasec aici.

                    Comment


                    • Salutari de la Kronstadt !!!..daca tot a-ti fost asa multi la intalnire sper ca a-ti pus la cale si veneirea la Regionala in Martie....oricum va asteptam cu mare drag pe cat mai multi ...detaliile le gasiti pe Intalniri Nationale .Deci mobilizativa si sa va vedem pe lista de participare .
                      Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                      Comment


                      • Azi la 20.00 in parcare la Chimie vin cu o idee de la Caremil!!!
                        sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                        Comment


                        • ce idee ai ciuciosule?
                          Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

                          Comment


                          • Salut sunt mai nou pe forum...Ce zice.ti sa ne intalnim in carrefour era sau felicia sa umplem parkarea l astea..d Logan...(marca inregistrata)

                            Comment


                            • Spyd3r hai vin-o azi adica duminica in arcare la facultatea de chimie la ora 13.00
                              Vali unde e chestia aia cu cursul defensiv?
                              Last edited by ciuciosu; 17 February 2013, 17:22.
                              sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                              Comment


                              • Cox..nu am putut ajunge (sunt din Belcesti) e umpik mai dificil dar la urmatoarea intalnire o sa ajung!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google