Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ciuci daca nu le vinzi pana iau eu salarul(pe saptamana viitoare) ti le cumpar eu, dar vorbim mai multe duminica la intalnire.

    Un sfarsit de saptamana placut colegi !
    andrEyCST--- ---andrEyCST

    Comment


    • nu uitati ! astazi intalnirea se tine la ora 20:00 in parcare la Facultatea de Chimie - Tudor. Ne vedem diseara colegi
      andrEyCST--- ---andrEyCST

      Comment


      • Vine cineva in seara asta ?

        Comment


        • eu vin si daca ploua..avem unde ne adaposti la facultate
          andrEyCST--- ---andrEyCST

          Comment


          • Poate se opreste pana atunci .

            Comment


            • Vin si eu indiferent ca ploua sau nu.

              Comment


              • Vine cineva azi ?

                Comment


                • daca doriti ceva de pe un logan 1.4 an 2005 varianta laureat, ma puteti anunta pe mine sau chiar direct pe prietenul meu. Momentan are toate piesele

                  andrEyCST--- ---andrEyCST

                  Comment


                  • Care mai vine? Sunt eu si ciuciosu.

                    Comment


                    • Am venit eu pana la urma

                      Comment


                      • o prupunere

                        Sal loganisti Iasi,
                        Am o propunere, care sper sa nu-mi iau iar o sanctiune de la "conducatori".
                        Ideea de a sta la Chimie nu e OK. Revin cu parerea ca daca vrei sa faci ceva tre sa fii vizibil, sa fii in fata oamenilor.
                        Acum o saptamana m-am intalnit cu cativa din Logan Club Brasov in Bran; m-au terminat, stiu sa promoveze. Consider ca intalnirea tre sa se faca o data pt noi dar si pentru a promova acest brend, parerea mea. Las sa stabileasca conducerea (se pate vb si cu cei de la Selgros, Kaufland,Lidl ...cred)
                        "Romania trece prin criza, Loganul prin gropi"
                        Floppy75

                        Revin cu aceeasi problema, nu vreau sa supar "conducerea" , dar ar fi cazul sa cautam niste sponsori. Eu voterz si contribui ca si sponsor. E vara, cred ca niste sapcute cu Logan Club ar fi bine venite, nu?

                        Originally posted by Floppy75 View Post
                        Sal loganisti Iasi,
                        Am o propunere, care sper sa nu-mi iau iar o sanctiune de la "conducatori".
                        Ideea de a sta la Chimie nu e OK. Revin cu parerea ca daca vrei sa faci ceva tre sa fii vizibil, sa fii in fata oamenilor.
                        Acum o saptamana m-am intalnit cu cativa din Logan Club Brasov in Bran; m-au terminat, stiu sa promoveze. Consider ca intalnirea tre sa se faca o data pt noi dar si pentru a promova acest brend, parerea mea. Las sa stabileasca conducerea (se pate vb si cu cei de la Selgros, Kaufland,Lidl ...cred)
                        "Romania trece prin criza, Loganul prin gropi"
                        Floppy75

                        Revin cu aceeasi problema, nu vreau sa supar "conducerea" , dar ar fi cazul sa cautam niste sponsori. Eu voterz si contribui ca si sponsor. E vara, cred ca niste sapcute cu Logan Club ar fi bine venite, nu?
                        Daca stie cineva unde se pot inscriptiona mai iefin decat la Shatter ... e ok
                        Din cauza programului nu am mai stat in Iasi, nu am mai fost la intalniri dar am urmarit forumul. Ma doare ca vin la intalnire 2-3
                        Astept propuneri pe office@safetyplus.ro
                        Floppy75

                        Sal loganisti Iasi,
                        Am o propunere, care sper sa nu-mi iau iar o sanctiune de la "conducatori".
                        Ideea de a sta la Chimie nu e OK. Revin cu parerea ca daca vrei sa faci ceva tre sa fii vizibil, sa fii in fata oamenilor.
                        Acum o saptamana m-am intalnit cu cativa din Logan Club Brasov in Bran; m-au terminat, stiu sa promoveze. Consider ca intalnirea tre sa se faca o data pt noi dar si pentru a promova acest brend, parerea mea. Las sa stabileasca conducerea (se pate vb si cu cei de la Selgros, Kaufland,Lidl ...cred)
                        "Romania trece prin criza, Loganul prin gropi"
                        Floppy75

                        Revin cu aceeasi problema, nu vreau sa supar "conducerea" , dar ar fi cazul sa cautam niste sponsori. Eu voterz si contribui ca si sponsor. E vara, cred ca niste sapcute cu Logan Club ar fi bine venite, nu?
                        Daca stie cineva unde se pot inscriptiona mai iefin decat la Shatter ... e ok
                        Din cauza programului nu am mai stat in Iasi, nu am mai fost la intalniri dar am urmarit forumul. Ma doare ca vin la intalnire 2-3
                        Astept propuneri pe office@safetyplus.ro
                        Floppy75
                        Am uitat sa specific, Logan Club apartine posesorilor de Logan, nu .... Daca nu o sa am sustinere, aceasta campanie de promo o s-o fac singur, fara sa comnamn pe cineva. De ce am repetat "conducerea" e pentru ca am mai propus un proiect la care am primit penalizari.
                        Last edited by Floppy75; 19 July 2013, 04:51. Reason: Automerged Doublepost
                        sigpicAm o problema. Ma grabesc.

                        Comment


                        • daca nu impune costuri foarte ridicate, ma bag si eu la promovarea clubului. Si eu sunt de aceeasi parere, sunt mii de loganuri in iasi, trebuie convinsi sa ni se alature macar cateva zeci, daca nu sute..si niste tricouri am putea sa personalizam(maxim 30 ron cu tot cu tricou)..

                          deci..cine mai doreste, cine mai pofteste? )
                          andrEyCST--- ---andrEyCST

                          Comment


                          • Va salut ,
                            diseara is pe la voi in oras si poate imi ramane timp de o gaseala cu cine e dispus si are timp liber
                            stima !

                            Comment


                            • Originally posted by andrEyCST View Post
                              daca nu impune costuri foarte ridicate, ma bag si eu la promovarea clubului. Si eu sunt de aceeasi parere, sunt mii de loganuri in iasi, trebuie convinsi sa ni se alature macar cateva zeci, daca nu sute..si niste tricouri am putea sa personalizam(maxim 30 ron cu tot cu tricou)..

                              deci..cine mai doreste, cine mai pofteste? )
                              30 ron???? e foarte mult
                              Un tricou se face cu 12-18 ron
                              sapca se face cu 3-5 ron
                              Cred ca cineva de sus
                              Sigla logan club pt inscriptionare pe sapca sau tricou costa 2,4 ron+tva (daca sunt alte oferte le astept cu drag)

                              PS: andrEyCST da-mi un mail cu date de contact pe office@safetyplus.ro (mail-urile de pe yahoo se sterg)
                              Last edited by Floppy75; 23 July 2013, 06:38.
                              sigpicAm o problema. Ma grabesc.

                              Comment


                              • loganisti, pe "cai" si ne vedem la moldova la 20

                                vine cineva?
                                Last edited by andrEyCST; 24 July 2013, 19:47.
                                andrEyCST--- ---andrEyCST

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google