Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Logan 1.4 Mpi

    Si asa cu cateva discrepante intalnirile din Iasi si Vaslui au fost pe masura noastra,mi-a placut si cele bune si cele rele.............tre sa va anunt cand merem la Bacau ..........
    sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

    Comment


    • Da la Hirlau cand mergem ? ) si facem oprire si la Cotnari.
      Apropos, la Hirlau este un baraj imens unde pescuitul este ok

      Nu reusesc sa uploadez seria mea de poze :-s imi tot da eroare.
      Fotografie ... in cat mai putine cuvinte

      Comment


      • ei hai

        Originally posted by RADU_LYN View Post
        Data viitoare asa am sa fac sefu...ma scuzati ca nu v-am spus traseul "asa cum face-ti voi" . Sa-mi spune-ti si mie traseul vostru data viitore cand vin la Iasi.Pana in prezent nu mi-ai spus pe unde mergeti de fiecare data cand am venit la voi....pentru ca eu chiar nu am stiut ca trebuie sa va anunt de traseu sa mai puneti un kg de benzina in plus.
        In fine.....mie mi-a placut,a fost foarte frumos....va multumesc ca ati venit si va mai asteptam si cu alta ocazie
        Raducule.... la Iasi nu cred ca te-am dus pe centura si nici prin toate dealurile. Nu e vorba de litri de benzina ca nu asta era problema, ci faptul ca veneam de la drum si ne-ai dus intr-un loc unde nu aveai unde sa bei o gura de apa....

        Faza cu mofturile cand m-ai luat pe sus in gluma.... ti-am tolerat-o ca nu avea sens sa fac circ sa te pun cu fundu in iarba, dar nu iti recomand sa o mai incerci o data.....

        Faza de la final cu "daca nu iti convine si mai faci multe mofturi, vezi poate te trimit acasa" crezi ca mi-a picat bine ??? Ai o bila mare negra.... si nu uita ca esti inca pusti pe langa mine da ?

        in iasi cand sunt eu prezent faleza clasica e palat independentei copou si retur spre bucium sau ciric, deci as putea zice ca e standard. Ca vizitator mergi in coloana, esti unu din cei cca 15 da.... nu cum a fost cand am venit noi 15 si voi erati cati erati.....

        in brasov cand am ratat intrarea in unirea shopping baietii au venit dupa mine si "m-au cules" lucru de apreciat....

        pe scurt un sfat prietenesc este sa te mai maturizezi putin.... si noi radem glumim facem panarama, dar sunt chestiuni care sunt foarte bine gandite chiar daca in aparenta nu pare.... asta apropo de intalnirile noastre si ce facem noi la intalniri.

        si tot apropo de maturizare..... ca si chestia cu ion imi furi oamenii care vor sa vina la vaslui
        IS 10 LNC Facebook

        Comment


        • Originally posted by euromarket View Post
          Raducule.... la Iasi nu cred ca te-am dus pe centura si nici prin toate dealurile. Nu e vorba de litri de benzina ca nu asta era problema, ci faptul ca veneam de la drum si ne-ai dus intr-un loc unde nu aveai unde sa bei o gura de apa....

          Faza cu mofturile cand m-ai luat pe sus in gluma.... ti-am tolerat-o ca nu avea sens sa fac circ sa te pun cu fundu in iarba, dar nu iti recomand sa o mai incerci o data.....

          Faza de la final cu "daca nu iti convine si mai faci multe mofturi, vezi poate te trimit acasa" crezi ca mi-a picat bine ??? Ai o bila mare negra.... si nu uita ca esti inca pusti pe langa mine da ?

          in iasi cand sunt eu prezent faleza clasica e palat independentei copou si retur spre bucium sau ciric, deci as putea zice ca e standard. Ca vizitator mergi in coloana, esti unu din cei cca 15 da.... nu cum a fost cand am venit noi 15 si voi erati cati erati.....

          in brasov cand am ratat intrarea in unirea shopping baietii au venit dupa mine si "m-au cules" lucru de apreciat....

          pe scurt un sfat prietenesc este sa te mai maturizezi putin.... si noi radem glumim facem panarama, dar sunt chestiuni care sunt foarte bine gandite chiar daca in aparenta nu pare.... asta apropo de intalnirile noastre si ce facem noi la intalniri.

          si tot apropo de maturizare..... ca si chestia cu ion imi furi oamenii care vor sa vina la vaslui
          Avand in vedere ca in Vaslui nu ai unde altundeva sa te duci pentu ca e un oras mic si vai de mama lui.....crede-ma ca nu era mai frumos sa stam acolo la stadion.......zi merci ca te-ai dus undeva sa te joci cu masina pe iarba....de asta nu ai mai spus ca ti-a placut.

          Faza cu mofturi iti spun in fata ca am dreptate....Pe cine ai mai auzit tu sa spuna din baieti ca : "dute si adumi ceva de baut" ...mai spui ca esti mai mare ca mine si ca esti "matur"....ia si te gandeste mai bine la ce spui.SI nu ma amenita tu pe mine ca ma pui cu fundu in iarba ca nu ti-ai gasit nasul,"domnu LNC".
          Daca tu esti singurul care nu stie de gluma (a vazut asta mai multi) e problema ta.....eu ma inteleg bine cu toti ceilalti......Si nu e obligatoriu in viata sa te placa toata lumea.

          Steel are 32 de ani si nu se plange ca tine ca vai de mine sunt imatur si ma inteleg super cu el....si vorba aia e om insurat cu copii acasa si e un baiat de nota 20.

          Intradevar daca nu esti tu la intalnire moare lumea ce sa mai.....esti piesa importanta....sa vad ce pare au si baietii despre ce ai spus tu.

          Nu mai continui sa mai povestesc pentru ca nu are rost.....
          Last edited by RADU_LYN; 22 April 2008, 21:31.

          Comment


          • hai hai

            Mon cher....

            1. puteai sa faci un tur de vaslui si sa ne spui ca merem la iarba verde si luam din oras una alta si nu mai era pb...... pe ses cand am venit si te-am intrebat daca e o crasma ceva pe acolo ai zis ca da sa mergem inainte... anyway

            2. "dute si adumi ceva de baut" se refera la faptul ca daca tot stiai zona sa fi mers tu sa iei ce trebuia .... bineinteles ca noi iti dadeam banutii sau ce ai inteles ca trebuia sa ne faci tu cinste ? Nu am ajuns noi la cinstea ta.... stai linistit

            3. eu cred ca am zis si am si aratat ca mi-a placut la iarba nu mi-a placut ca nu am avut la mine un suc, o bere, o apa, ceva....

            4. <<SI nu ma amenita tu pe mine ca ma pui cu fundu in iarba ca nu ti-ai gasit nasul,"domnu LNC".>> Moshu vezi ca tu ai facut primul pas si ai sarit calul.... eu doar te atentionam ca daca suntem prieteni nu ne tragem de sireturi.... si nu permit oricui sa imi zica ce vrea da ? Daca altii iti permit bravo lor, glumeste asa cu ei NU CU MINE.

            5. <<Intradevar daca nu esti tu la intalnire moare lumea ce sa mai.....esti piesa importanta....>> Nu cred ca am afirmat eu vreodata ca as fi sau nu ceva sau cineva.... eu ma consider doar un membru si cred ca mi-am facut datoria de membru, zic eu... nu ? Si cand nu am fost ca am fost bolnav .... sau eram la intalnirile de la brasov parca nu am auzit sa fi murit cineva.....

            6. faza ca nu e obligatoriu sa plac la toata lumea mi se pare normal.... dar puteai sa imi spui ca nu iti place de fata mea si nu te mai deranjam stimabile la vaslui cu prezenta..... oricum stai calm ca nu ai sa ma mai vezi la intalnirile logan club din vaslui
            IS 10 LNC Facebook

            Comment


            • Dupa cum ziceam si acum ceva vreme....

              @all
              am venit pe forumul asta din intamplare si am ramas de placere apreciind cel mai mult un ton si o primire calda, nu DEFENSIVA ca pe alte forumuri. Mi-ar displace sa constat ca m-am inselat. Orice discutie in contradictoriu este constructiva atat timp cat persoanele implicate nu se lezeaza reciproc si se cauta o solutie pentru identificarea subiectului.

              http://www.loganclub.ro/forum/intaln...92p34.html#665

              eu am spus ce aveam de spus chiar daca adevarul doare cate-odata..... nu am avut intentia sa te jignesc sa te amenint sau preferai sa auzi de la altii ??? Nu imi place sa barfesc....
              IS 10 LNC Facebook

              Comment


              • Atitudinea lui ionut mi se pare oarecum fireasca.....astea au fost ofurile lui ..doar ca el si le-a spus intr-un stil mai de "razboinic"...ca doar e ionut THE SPARTAN...(asta ca o mica glumita )

                Problema e ca s-a facut atata TAM tam pt plecarea incat ceea ce am gasit(noi iesenii) nu a fost pe masura asteptarilor...
                la noi la iasi s-au facut destul de multe pregatiri(90&#37; realizate cu ajutorul lui ionut) si trebuia sa fie ceva frumos si special si la vaslui...ca nu vin cei din iasi in fiecare duminica in vaslui...(sa nu se inteleaga gresit....nu consider ca a venit din iasi nu stiu cine...)
                cel putin pe mine m-a deranjat faza de la sfarsit cand nu ni s-a spus pe unde trebuie sa mergem....si am intreat pe acel drum "superb" singura persoana la care ma gandeam atunci era GIX-ul...era chiar in spatele meu si il vedeam in oglinda cum pomenea toti sfintii...(PS a atins de cateva ori cu bara fata...)
                sunt de parere ca ar fi trebuit sa facem un tur al vasluiului cum s-a facut si prima data cand au venit baietii...si pe urma sa mergem la un suc sa stam putin...dupa care sa plecam...
                In fine....poate ca data viitoare o sa iasa mai bine...


                PS...terminati cu amenintarile ;) ...
                citez de pe un flayer..... "aici toti suntem prieteni"
                0.9 tce SL plus

                Comment


                • Originally posted by euromarket View Post
                  Mon cher....

                  1. puteai sa faci un tur de vaslui si sa ne spui ca merem la iarba verde si luam din oras una alta si nu mai era pb...... pe ses cand am venit si te-am intrebat daca e o crasma ceva pe acolo ai zis ca da sa mergem inainte... anyway

                  2. "dute si adumi ceva de baut" se refera la faptul ca daca tot stiai zona sa fi mers tu sa iei ce trebuia .... bineinteles ca noi iti dadeam banutii sau ce ai inteles ca trebuia sa ne faci tu cinste ? Nu am ajuns noi la cinstea ta.... stai linistit

                  3. eu cred ca am zis si am si aratat ca mi-a placut la iarba nu mi-a placut ca nu am avut la mine un suc, o bere, o apa, ceva....

                  4. <<SI nu ma amenita tu pe mine ca ma pui cu fundu in iarba ca nu ti-ai gasit nasul,"domnu LNC".>> Moshu vezi ca tu ai facut primul pas si ai sarit calul.... eu doar te atentionam ca daca suntem prieteni nu ne tragem de sireturi.... si nu permit oricui sa imi zica ce vrea da ? Daca altii iti permit bravo lor, glumeste asa cu ei NU CU MINE.

                  5. <<Intradevar daca nu esti tu la intalnire moare lumea ce sa mai.....esti piesa importanta....>> Nu cred ca am afirmat eu vreodata ca as fi sau nu ceva sau cineva.... eu ma consider doar un membru si cred ca mi-am facut datoria de membru, zic eu... nu ? Si cand nu am fost ca am fost bolnav .... sau eram la intalnirile de la brasov parca nu am auzit sa fi murit cineva.....

                  6. faza ca nu e obligatoriu sa plac la toata lumea mi se pare normal.... dar puteai sa imi spui ca nu iti place de fata mea si nu te mai deranjam stimabile la vaslui cu prezenta..... oricum stai calm ca nu ai sa ma mai vezi la intalnirile logan club din vaslui

                  1.cand am plecat de la stadion v-am spus ca mergem pana la padure aia la plimbare...daca nu ai auzit e problema ta.

                  2.Cand am intrat pe drumul de pietris am arata cu mana de vreo 3 ori ca "aici este un mic bar" faza care tu tot nu ai vazut-o si doar ai trecut pe langa bar...in fine....

                  3.Dupa cum am mai spus daca nu stii de gluma nu mai glumim si gata.

                  4.faza cu iasul cand nu esti tu...uite-te mai sus sa vezi ce ai scris....intradevar poate ai fost mai implicat decat alt membu la intalnirea logan club iasi....dar dupa cum ai spus mai sus....mie mi se pare ca te crezi ami sus ca altii...dar in fine trecem si peste asta.

                  5.De ce spui asta...ca stii bine ca atunci cand ai fost si prin vaslui te-am cautat prin oras sa dau de tine sa mergem la un suc...si chiar am mers...crezi ca daca nu-mi placea de fata ta mai mergeam eu undeva cu tine?.....Si daca tu nu ai sa mai vrei sa vii la vaslui e decizia ta.....si pana acum tot a ta a fost....

                  Eu nu am nimic cu nimeni si nu port ura nimanui.
                  Cu stima RADU_LYN

                  Comment


                  • Originally posted by iooon_cug View Post

                    cel putin pe mine m-a deranjat faza de la sfarsit cand nu ni s-a spus pe unde trebuie sa mergem....si am intreat pe acel drum "superb" singura persoana la care ma gandeam atunci era GIX-ul...era chiar in spatele meu si il vedeam in oglinda cum pomenea toti sfintii...(PS a atins de cateva ori cu bara fata...)
                    sunt de parere ca ar fi trebuit sa facem un tur al vasluiului cum s-a facut si prima data cand au venit baietii...si pe urma sa mergem la un suc sa stam putin...dupa care sa plecam...
                    In fine....poate ca data viitoare o sa iasa mai bine...

                    Mai ionut...hai sa-ti explic si tie cum sta treaba cu drumul ala pe unde ati venit voi....

                    Inainte sa mergem la suc....cativa din baieti au spus ca pleaca acasa la Iasi....restul care ne-am hotarat sa ramanem,am mers la suc.....Voi pentru ce ati mai venit dupa noi?.....Si am spus si de data asta ca e drumul rau acolo.
                    In fine....chiar am ras cu baietii ca ati venit dupa noi cand drumul il stiati foarte bine unde e spre casa.

                    Comment


                    • No more bla bla

                      daca deranjeaza pe cineva faptul ca iau initiativa sau incerc sa promovez clubul si tot ce insemna comunitatea noastra spuneti-mi stimabilor si nu va mai dernajez.... sunt alte orase pt care nu am facut chiar nimic si ma asteapta cu bratele deschise.... daca in iasi nu am loc
                      IS 10 LNC Facebook

                      Comment


                      • Iar intelegi altceva....stai linistit omule ca nu are nimeni nimic cu tine.....gata a trecut tot....

                        Comment


                        • A fost frumos, duminica dupa cate vad. Daca sunt probleme se rezolva. LNC-ule merge bateria Bosch? Cam grea ?

                          My Car

                          Comment


                          • Guten aben meine HER

                            da... foarte tare parca se simte altfel cand ii dau cheie dar totusi cam grea (pt mine)

                            ce mai faceti ?
                            IS 10 LNC Facebook

                            Comment


                            • Logan 1.4 Mpi

                              Mai baieti , de ce sunteti copii , cineva v-a luat jucaria? ..........Spuneti-mi mie si se rezolva...........Dar fara gluma , a fost tare la Vaslui , in afara de cateva MOFTURI din ambele tabere...........,faza este ca nu este bine si nu da bine , apreciem faptul ca Ionut(LNC)a facut un efort destul de mare si cu stikerele si cu sampania dar nu este bine de a crea sentimentul ala de superioritate si de respectarea varstei ca asa ar trebui si eu si altii sa pretindem sa ni se spuna "nene" dar nu este asa,cred ca suntem egali ca membri , cred ca fiecare avem ceva minte si pregatire,si ceva care nu trebuie sa fie lipsa este"respectul".Este zicala "respecta ca sa fii respectat".
                              Asa ca lasati armele la locul lor si treceti peste alea rele si vedeti pe cele bune,pana la urma nu contam noi , LOGANURILE noastre sunt vedetele.
                              Last edited by Steel; 22 April 2008, 23:57.
                              sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                              Comment


                              • O sa fac un post de amenintari, glume de sarit calul ...dar aici va rog incetati....

                                asta e...

                                nu poate fi nimic perfect in viatza...unul e diferit de altul, si trebe sa fie o cale de mijloc!

                                LNC,omul nu a stiut cum sa se organizeze dar din asta nu tre sa faci tam tam...eu asa zic!

                                iar cand a fost LYN in iasi, e vina lui ca nu a tinut aproape de coloana...

                                dar nu astea sunt probleme, ca unul ca celalalt!!Vina a lu ala ...vina al altuia!..nu conteaza asta!

                                Conteaza ca a fost la noi XX-a intalnire..si ca a fost super....
                                deplasarea la VS a fost f misto....cu lipsurile ei!( oricum garantez ca data viitoare o sa fie si mai frumos la VS... o sa stie cum sa se organizeze...nu-i asa LYN??)


                                oricum niciodata unde se va merge tre sa lipseasca ceva...la noi a lipsit un nenorocit de bar, care bine ca nu era acolo, ca v-ati fi imbatat

                                hai numai bine!

                                cand se iese ca la carte nu mai este farmec...asa ca ajungem ca in filmele cu robotei si masini care se conduc singure!


                                Hai numai bine!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google