Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Felicitari ioane pt noua functie ...
    0.9 tce SL plus

    Comment


    • Asa e fratilor nu va mai turuiti asa ca personajele principale sunt masinile si nu noi. Gata terminati ca nu e pe frumos pe forum sa stea discutiile astea. O sa vorbim la urmatoarea intalnire intre noi toate problemele si bucuriile ce au fost legat de intalnirea cu numarul XX -. Eu unul abia astept urmatoarea intalnire ...asa ca nu ma faceti sa-mi para rau ,va rog!
      sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

      Comment


      • Multumesc ioane :-) si tuturor mebrilor logan club :-)
        IS 10 LNC Facebook

        Comment


        • Logan 1.4 Mpi

          Felicitari ptr. functie si sa o stapanesti sanatosi,sa faci in asa fel incat sa ne faci sa fim mandri de cea ce ai realizat si sa nu ne dezamagesti.Si inca ceva mai lasa si tu de la tine , ca si altii au cap si onoare , nu numai tu..............daca intelegi ce vreau sa spus.............fara suparare , muschii si inteligenta sa fie direct proportional cu respectul si intelegerea.Parerea mea................Nu te supara ptr.ce am spus , dar am ceva ani in care m-am izbit de efectul asta si am avut de pierdut ca nu am ascultat pe mentorii mei.
          sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

          Comment


          • Felicitari pentru functie Ionut....sa faci treaba buna

            Comment


            • Baieti....duminica asta e PASTELE si cam suntem nevoiti sa amanam intalnirea pe duminica viitoare adica pe 4-mai........sper sa nu va suparati....
              pana atunci o sa mai vorbim...

              paste fericit tuturor loganistilor......
              Last edited by iooon; 24 April 2008, 13:51.
              0.9 tce SL plus

              Comment


              • Logan 1.4mpi

                "Paste Fericit' sa va aduca epurasul numai bucurie,si lumina invierii sa va lumineze drumul.
                sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                Comment


                • Paste Fericit si sa na vedem cu masinile tot la fel de frumoase pe 4 mai chiar daca o sa le dam putina forja si cateva sute de km la bird asa lejer!!!!
                  sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                  Comment


                  • Va urez un Paste fericit alaturi de cei dragi si sa va aduca iepurasul tot ce va doriti

                    Comment


                    • Fie ca aceasta sfanta sarbatoare sa ne aduca in case bucurie, fericire, buna intelegere.
                      Sa o intampinam cum se cuvine!
                      Va urez tuturor un PASTE FERICIT si tot ce va doriti sa fie cu voi!

                      Numai bine!!

                      Comment


                      • Va doresc si eu toate cele bune si sa va aduca iepurasul tot ce va doriti voua, si nu in ultimul rand, la Loganelele voastre...vedeti sa nu uitati de masinuta si sa-i luati si ei o atentie ceva A mea deja a primit cadoul de paste in avans...o sa va dau mai multe detalii despre el cat de repede pt ca am unele dileme in legatura cu el si vreau sa aud si parerea voastra
                        I don't drive fast...I fly low !!!

                        Comment


                        • Fie ca Lumina Sfanta a acestei mari sarbatori sa va calauzeasca pasii, sa va aduca sanatate si fericire care sa dainuie vesnic in preajma voastra ! Un Paste fericit alaturi de cei dragi, si conduceti cu grija!
                          ym! dorinu2005@yahoo.com
                          BARBATII ADEVARATI PREFERA 1.5 DCI

                          Comment


                          • SARBAtori fericite tuturo iesenilor.....va doresc un paste fericit plin de bucurii....!!!
                            0.9 tce SL plus

                            Comment


                            • Fie ca Sfanta Lumina sa va patrunda in suflete, in case, in loganurile voastre si sa va caluzeasca in drumurile voastre si sa va protejeze de necazuri!

                              In noapte de inviere de la orele 21.00 din fata de la stadion se va pleca in coloana spre manastirea Tg Neamt iar dupa ce luam lumina o aducem fugutza in Iasi, adica ne intoarcem.

                              Cine doreste sa ni se alture este asteptat cu bratele deschise. Momentan cei anuntati sunt urmatorii:
                              is-59-snt - dan
                              b-00-zrz - dan
                              is-10-lnc - ionut

                              vinovat pt ideea cu manastirea si invierea e dakota (snt) cale pe care doresc sa il felicit pt initiativa si sa ii multumesc totodata.

                              Deci, daca apucati sa vedeti mesajul.... va asteptam :-)
                              IS 10 LNC Facebook

                              Comment


                              • Va urez tuturor SARBATORI FERICITE,BUCURIE,UN PASTE FERICIT IAR IEPURASUL SA VA ADUCA TOT CE VA-TI DORIT.

                                Mi-as dori sa ma alatur si eu ,dar 'datoria' nu ma lasa,asa ca aveti mare grija la drum,o sa fie f aglomerat,distactie frumoasa.Drum bun si PASTE FERICIT!
                                Ambition 1,5 DCI Sedan

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google