Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vorbe dulci sunt usor de spus, lucruri dragute sunt usor de cumparat, dar oameni de treaba sunt greu de gasit. Viata se termina cand tu incetezi sa visezi, speranta moare cand tu incetezi sa crezi, dragostea se termina cand tu incetezi sa mai tii la cineva, prietenia se sfarseste cand tu nu mai imparti. Asa ca imparte cu cine crezi ca iti este prieten, iubeste fara conditii, vorbeste fara intentii, daruieste fara motive, tine la cineva fara explicatii!! E inima adevaratei prietenii. imparte cu prieteni tai si cu cei dragi aceste minunate sarbatori si fiti mai buni. PAŞTE FERICIT! TUTUROR LOGANISTILOR
    Attached Files

    Comment


    • Logan 1.4 Mpi

      Astazi 27 aprilie 2008,prima zi "Paste" , s-a nascut un inger de fata "Daria,Maria Talpau",o noua Loganista.Multumesc Lui,lui Dumnezeu ptr. semnul si calea care mi s-a aratat.
      sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

      Comment


      • Originally posted by Steel View Post
        Astazi 27 aprilie 2008,prima zi "Paste" , s-a nascut un inger de fata "Daria,Maria Talpau",o noua Loganista.Multumesc Lui,lui Dumnezeu ptr. semnul si calea care mi s-a aratat.
        Sa-ti traiasca!! Sa-i dea Dumnezeu multa sanatate!!

        Comment


        • Originally posted by Steel View Post
          Astazi 27 aprilie 2008,prima zi "Paste" , s-a nascut un inger de fata "Daria,Maria Talpau",o noua Loganista.Multumesc Lui,lui Dumnezeu ptr. semnul si calea care mi s-a aratat.
          Sa va traiasca Mihai...sa dea Domnu sa fie sanatoasa si sa-i placa masinile

          Comment


          • Originally posted by Steel View Post
            Astazi 27 aprilie 2008,prima zi "Paste" , s-a nascut un inger de fata "Daria,Maria Talpau",o noua Loganista.Multumesc Lui,lui Dumnezeu ptr. semnul si calea care mi s-a aratat.
            Steel ... un cadou mai frumos nu se putea Multa sanatate Daria Maria si sa cresti mare,frumoasa si cuminte...Felicitari pentru mama ta si tatal tau.
            sigpic

            Comment


            • Hristos a Inviat si ne-a mai dat o membra LC.ro

              Incep prin a felicita familia pompierului pentru cadoul de iepuras sa va traiasca oameni buni si sa nu va aduca necazuri si greutati iar in rest ii doresc micutei Daria sa fie sanatoasa, baftoasa si la punga goasa sa va creasca mare sa va faca fericiti si sa aiba noroc in viata Foarte frumos

              PS Steel strage bani de inca un logan rosu decapotabil ... au mai ai decat 18 ani :p

              in alta ordine de idei:
              La capitolul intalniri prin oras, facultative dar placute, la cererea publicului anuntam faptul ca de obicei in jurul orelor 22-23 o serie aleatoare de loganisti se cam intalnesc pe la stadionul emil alexandrescu, iar daca aveti drum puteti sa treceti sa ii salutati

              stransi de timp in cca 20 de ore si cu o zi inaintea sfintelor sarbatori ne-am hotarat sa tragem o fuga sa aducem lumina in sufletele, loganurile si casele noastre de la manastirea Piatra Neamt, astfel am reusit sa ne adunam 5 masini si 13 insi si ne-am aventurat inspre acolo.

              A fost frumos, ca si data trecuta o coloana haotica (trebuie sa mai lucram la capitolul asta), mult praf, foarte multa lume, poooletzesti 'nteleghentzi da' vanatori si altele.

              Gix a transmis telefonic Hristos a Inviat tuturor celor din club, cale pe care ii raspundem si noi cu un calduros Adevarat a inviat!

              Acestea fiind spuse inchei cu speranta ca Lumina Sfanta se afla in sufletele, loganurile si casele voastre si speram sa va caluzeasca pe TOTI si pe ai vostri pe culmi inaltatoare in acest an (si nu numai).
              Attached Files
              IS 10 LNC Facebook

              Comment


              • PASTE FERICIT si tot ce va doriti (luati exemplu de la STEEL - sati traiasca fetita )

                http://www.loganclub.ro/forum/showth...highlight=focu

                Comment


                • Logan 1.4 Mpi

                  Multumesc baieti ptr. urari si duminica la intalnire vin cu sampania cu si fara alcool )\
                  sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                  Comment


                  • Hristos a Inviat !!!

                    Felicitari Steel, si transmite-i si sotiei tale multe urari de bine din partea LOGANclub IASI...sa aveti grija de fetitele voastresi sa de-a Domnu sa fie sanatoase ca asta e cel mai important..... da chiar e tare in prima zi de Paste...

                    Felicitari baiei ca ati reusit sa va strangeti....si imi pare rau ca nu am ajuns si eu sa ne vedem ...dar nu am putut pleca de pe unde eram eu....

                    Cand am plecat sambata spre Agapia m-am intalnit pe drum cu Spown(pxj) si am mai vazut stationand pe Radu Frescu(adu).....
                    0.9 tce SL plus

                    Comment


                    • Hristo a Inviat!!
                      La toti!!

                      Felicitari Steel! Sa iti fie ca lumina ochilor un astfel de cadou nici nu se putea!!
                      Iepurasul a avut grija si de tine!! Si sa fii fericit !!

                      Euromarket intalnirile astea(22-23) sunt in fiecare seara?

                      Comment


                      • Intalniri nocturne

                        Salutare

                        Pai sunt cu titlu facultativ, dar de obicei suntem cam in fiecare seara, eu unu de exemplu lipsesc rar de la faleza... macar de prezenta sau 10 min tot ies putin seara.
                        IS 10 LNC Facebook

                        Comment


                        • Salutare baieti acu am ajuns si eu in iasi acasa! Am citit cu placere pe forum bucuria lui steel cu ocazia venirii pe aceasta lume a micutei printese Daria Maria Talpau ceea ce ma bucurat enorm. Ce-mi pare rau ca in anul acesta am mers la inviere la Manastirea Agapia ca am zis eu ca mai in fiecare an merg la Manastirea Neamt si am zis sa mai schimb. Chiar acu cand ati mers si voi acu sa nimerit sa nu merg si eu , na imi pare rau dar asta e daca stiam mergeam si eu tot acolo dar de acu la anu nu? Sa stiti ca tot mai frumos e la Neamt decat la Agapia ! De la neamt ai de unde sa iei o iconita ceva dar de la agapia era inchis muzeul si toate acolo la manastire asa ca nu puteai cumpara nimik , nici un suvenir! Felicitari pentru deplasare si pentru idee dar sincer imi pare rau ca nu am stiut ca mergeti , practik am mers pe acelasi drum si la Tg. Neamt voi ati facut dreapta vre-o 20 km si eu am mers inainte vre-o 20 km na asta e!!!
                          sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                          Comment


                          • Sa ne traiesti

                            lasa man ca mergem impreuna la anu si noi ne-am hotarat tarziu.... foarte tarziu.

                            ceva membri noi saptamana asta?
                            IS 10 LNC Facebook

                            Comment


                            • Pe ce faleza sunteti seara?

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google