Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Baieti...duminica ne vedem la ora 12...ajunge cu pauza de baut si de mancat...:P....Reluam intalnirile...la ora 12 la palatul culturii.. .. sper sa veniti...cat mai multi

    @petroman..pe copou...pe la stadion ...daca nu e lnc-ul e sigur GIX-ul...el e tot timpul acolo ) ...
    0.9 tce SL plus

    Comment


    • Mersi poate mai ies si io seara cand nu am somn(daca incepi o lista vin si io duminica)
      Last edited by DRIVERMAN; 29 April 2008, 22:46.

      Comment


      • Cic, lnc, zrz, gix, alc, petroman, urmatori....
        IS 10 LNC Facebook

        Comment


        • Originally posted by euromarket View Post
          Cic, lnc, zrz, gix, alc, petroman, urmatori....
          azi 30.04.2008 ma aliniez si eu! Sper sa nu uit

          Comment


          • Deci baieti, ne vedem diseara pe la un 22 prin copou???? ..eu o sa fiu pe acolo...noroc
            0.9 tce SL plus

            Comment


            • In seara asta cred ca voi fi prezent ca pieton.... mai facem putina miscare prin natura
              IS 10 LNC Facebook

              Comment


              • Eu am fost si aseara dar nici urma de voi!!! Va astept in seara asta la 21:30

                Comment


                • In seara asta la faleza:P ne-am intalnit 7 loganisti :..cic , lnc, snt, zrz, pxj, vfy ,taz...am stat pana pe la 12....am facut si niste poze...speram ca or sa le puna baietii cat mai repede pe forum

                  poate data viitoare vin mai multi....ca e bine venita o plimbarica seara mai ales ca vine caldura...si nu puteti sa dormitiD:P
                  0.9 tce SL plus

                  Comment


                  • Sa ocupam noi stadionul

                    ca altfel nu avem loc ... nu vreti sa stiti cum e orasul noaptea cand is 30 de grade afara
                    IS 10 LNC Facebook

                    Comment


                    • Felicitari pentru Steel Sa iti traiasca fata si cel mai important, sa fie sanatoasa.
                      Ajung si eu duminica, sper pe la un 13:00, ca iar lucrez, deci sa imi pastrati niste sampanie

                      Am uitat sa ma "laud" m-a prins radarul cu 98 la ora, la intrare in Pacurari. M-am cam ofticat cand am platit 150 Ron, in consecinta cred ca m-am mai disciplinat putin. Am inteles ca daca in curs de 6 luni primesti de 2 ori amenda pt aceeasi chestie ti se ridica permisul? are cineva cunostina exacta in cauza ?
                      Fotografie ... in cat mai putine cuvinte

                      Comment


                      • Idee creatza muncitoreasca

                        Merem la un gratarel la Voronet?

                        Sunt cam 200 de km pana acolo.... gratar am luam niste meat si bere cu fara si benzina si plecam pe la 11-12

                        Ce ziceti ?
                        IS 10 LNC Facebook

                        Comment


                        • Eu m-as baga...da' daca ar fi undeva mai aproape...is vreo 350 km dus-intors pana la Voronet...poate mai raspunde careva propunerii tale si ne adum vreo cativa si merem...asteptam reactii

                          Comment


                          • Uhhh...eu abia m-am trezit ...cred ca voi sunteti departe deja
                            ioane...am vazut mesajul tau abia acum

                            distractie placuta
                            0.9 tce SL plus

                            Comment


                            • Zarzarica zicea ca ar fi disponibil pt o locatie mai apropiata si ALCul dupa 14 ca munce si azi saracu .... el vroia chiar la mare.... acolo avem deja un reprezentant... TAZul...
                              IS 10 LNC Facebook

                              Comment


                              • Mey da din cati suntem pe forum de ce nu scrieti ??? Faceti economie de taste ?

                                anyway... salutari din voronet

                                cya duminica ... mai stiti unde da?

                                La multi ani tuturor muncitorilor !!!
                                IS 10 LNC Facebook

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google