Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Super tare nu?..........http://www.dacialoganmcv.nl/?page_id=774 intalniri logan olanda

    Comment


    • Originally posted by Steel View Post
      Care vrea sa se bucure cu mine pe data de 6 mai 2008 la Popasul Pacurari,va avea loc Cumatria fiicei mele Talpau Daria Maria............,care bine voieste sa-ma anunte ...........Multumesc anticipat.
      dar azi e in 25 mai 2008 sa inteleg ca deja a fost cumatria( ai muzica sau sa te ajut?)

      Comment


      • A vrut sa spuna ca e pe 6 iunie dar a gresit probabil

        Comment


        • Logan 1.4 Mpi

          Care vrea sa se bucure cu mine pe data de 6 iunie 2008 la Popasul Pacurari,va avea loc Cumatria fiicei mele Talpau Daria Maria............,care bine voieste sa-ma anunte ...........Multumesc anticipat.
          sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

          Comment


          • Steel imi pare rau ca nu pot sa fiu alaturi de voi in acele momente dar sper sa ma revansez candva.....

            Foarte important: locatia pentru intalnirile de seara pe faleza se muta in rond la agonomie, ultimul din copou

            S-a decis mutarea acestei locatii deoarece cealalta locatie este populata de persoane care considera un gest normal si barbatesc de a trece pe langa cineva si a nu saluta persoana respectiva sau de alte persoane

            UN PS mareeeeee: daca aveti propuneri sa stiti ca le ascultam, daca aveti reclamatii sau inconveniente sau va supara cineva din club simtiti-va liber si postati pe forum nu va aratati muschii, impresiile si vocabularul vulgar prin locurile publice.... rufele murdare se spala in familie si pe cale amiabila, de preferinta

            voi reveni cu pozele de la intalnire si noul meu upgrade pe care raducu l-a intuit ... @raducu vs: doar ti-am zis ca ma innnebunesc ledurile alea
            IS 10 LNC Facebook

            Comment


            • Logan 1.4Mpi

              Vreau si eu leduri , Ionut zi-mi si mie unde le-ai facut si cat costa
              ??????????????????????????????????
              sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

              Comment


              • Steel iti zic maine exact, am sa ma duc sa vad si pretul ca de la cine am luat era utimul set si la celalat e 40 lei setul, la care se mai adauga 8 lei cablu, niste banda izolatoare si cositor si cam o ora de buchiseala

                apropo de asta daca tot veni vorba si mi se reprosa ca doar critic pe forum, in premiera la ion: Special thanks to Radu Vaslui si Luigi ZLD Iasi pentru secventa cu leduri si montaj
                IS 10 LNC Facebook

                Comment


                • ionut-lnc ,cind iti faci timp ...asteptam poze de la intilnire si mai ales acea persoana cu ginduri... NEGRE.
                  Placerea a fost de partea mea ca te-am putut ajuta.
                  Ambition 1,5 DCI Sedan

                  Comment


                  • Logan 1.4 Mpi

                    Pana la urma cine pune leduri ca vreau si eu .............asta este intrebarea mea ..............plssssssss
                    sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                    Comment


                    • Steel, nu e mare vrajeala...chestia asta o poti face si tu ,iti lipesti ledurile unde doresti sa le pui si le alimentezi de pe pozitie.
                      Ambition 1,5 DCI Sedan

                      Comment


                      • Logan 1.4 Mpi

                        Si daca rog sa ma ajuti ? Ca nu ma pricep la asta plssssssssss si cine este cu ganduri negre////////////
                        sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                        Comment


                        • Stateam la terasa in Tudor si la caminul alaturat era o persoana care statea pe geam cu picioarele spinzurate in exteriorul cladirii la ultimul etaj.
                          Te ajut cu mare placere,dar nu stiu cind...ca in timpul saptaminii sint ff ocupat.
                          Am si eu treaba la a mea si nu reusesc sa-mi fac timp.Vedem ,vorbim cind iti iei ledurile.
                          Adresa de mess e aceeasi cu cea de pe forum...tinem legatura pe mess.
                          Ambition 1,5 DCI Sedan

                          Comment


                          • Steel te ajut eu cu ledurile dar tot asa sa ne gaasim timp ... tot tre sa dai tu o cafea ca sa iti gadil putin routerul ce e important: sa ai alimentare la 220v undeva.... iei o punga sparta sa faca curent si alimentam de la ea glumeam man.... o rezolvam
                            IS 10 LNC Facebook

                            Comment


                            • Traiasca logan clubbb!! Deci de acum ne mutam la agronomie?

                              Comment


                              • Eu vroiam sa va anunt ca intalnirea de la Lepsa are loc si daca sunt printre voi doritori de ultim moment sa posteze pe forum adica aici sau sa imi dea mesaj privat pentru a face schimb de numere de telefon.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google