Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eu am intarziat putin si am ajuns tot pe la si 30 dar baietii erau in parcare la moldova... nu stiu tu cum de nu i-ai gasit
    0.9 tce SL plus

    Comment


    • Era ful parcarea de masini si nu am vazut am stat parcat de la 12 pana la si 20 in parcare moldova chiar in colt la bulevard spre casa patrata am gasit mesaj de la euromarket pe zap abia acasa nu il aveam la mine( nu invinuiesc pe nimeni doar campania asta electorala de flamanzi la ciolanul Iasului care nea stricat locatia)pana se termina ar trebui o a doua locatie de rezerva care sa fie sigura si anuntata aici- parerea mea
      Last edited by DRIVERMAN; 18 May 2008, 22:40.

      Comment


      • Bau. Ieri am fost vreo 5 parca, nu ? eram in capatul parcarii de la Moldova, am stat ceva timp dupa care ne-am delectat cu fanfarele militare
        Intrebare: acele leduri, pot fi si portocalii? Ca ma gandesc sa imi iau si sa le leg la semnalizare
        Ar trebui sa gasim si o locatie secundara pentru astfel de cazuri cum a fost ieri. Ramame parcare Moldova ?
        Fotografie ... in cat mai putine cuvinte

        Comment


        • Pana una alta tot aici in parcarea moldova ne intalnim , deoarece e aproape de palat si in caz ca nu e la palat e alaturi la hotal Moldova ., aproape si sigur!!!!
          sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

          Comment


          • miroase a gratarele si ne mai incurca si campaniile lor electorale

            Ionut casa de piatra si luna de miere de vis va ateptam sanatosi s fericiti cand va intoarceti

            problema la intalniri e simpla ... triunghiul bermudelor e format din vechea locatie: Palatul Culturii, Parcarea Hotelului Moldova si Parcarea Mallului Moldova.

            Pana ieri ziceam ca cel mai bine e sa ne intalnim in parcare la Hotel Moldova in cazul in care e ocupat la Palat dar si aici pot aparea probleme asadar propun sfios ca intalnirile sa se intample in parcarea de la chimie, vis a vis de iulius mall.

            ce ziceti ? batem palma pt intalnirile estivale sa fie sambata la ora 17 la palat sau la chimie daca e ocupat la palat ?

            cine e de acord sa puna un reply scurt: De acord cine nu sa pun unul justificativ, in final majoritatea decide iar cei ce voteaza vor trebui sa fie si prezenti nu doar sa isi dea cu parerea

            prefer acest tip impropriu de pool tocmai pentru a evita anonimatul si cultiva responsabilitatea vis a vis de comunitatea noastra, logan club

            felicitam pe aceasta cale fanfarele militare pentru superba manifestare si lansam o invitatie majoretelor pentru a ne sustine si pe noi la reprezentarile noastre: Liga Majoretelor Logan Club

            cu stima
            ionut

            PS La capitolul Leduri
            v.1.0 jos in grila - Multumim initiatorului .... Raducu din Vaslui
            v.1.1 pe capota peste faruri - doar pentru cei ce nu au pleaoape - Ionut LNC
            v.1.2 peste pleoape sub capota - steel 4 ever - cea mai buna versiune
            v.2.0 pe pleapa albe/albastre pe pozitii, pe capota portocalii pentru semnalizare - in teste, momentan vom incerca cu rosii - beta testig version

            portocalii nu am gasit inca
            Attached Files
            IS 10 LNC Facebook

            Comment


            • Originally posted by euromarket View Post

              PS La capitolul Leduri
              v.1.0 jos in grila - Multumim initiatorului .... Raducu din Vaslui
              v.1.1 pe capota peste faruri - doar pentru cei ce nu au pleaoape - Ionut LNC
              v.1.2 peste pleoape sub capota - steel 4 ever - cea mai buna versiune
              v.2.0 pe pleapa albe/albastre pe pozitii, pe capota portocalii pentru semnalizare - in teste, momentan vom incerca cu rosii - beta testig version

              portocalii nu am gasit inca
              Cu placere baieti....faceti-le cat mai frumoase

              Comment


              • Salutare
                vreau si eu un sfat de la cine se pricepe:
                Acum vreo luna a intrat o masina in spatele meu, tipul respectiv mia dat asigurarea, m-am dus la omniasig mi-a vazut masina totul era ok , am dus masina la caremil a durat 2 saptamani dart nu mai conteaza asta , ce nu inteleg eu este ca astia de la caremil miau schimbat senzorii de parcare si cand m-am dus cu confirmarea de plata la asigurari au zis ca ei nu mai despagubesc senzorii deoarece din cei 4 senzori 2 erau crapati ceilalti erau buni si omniasigul nu acorda plata findca care3milul a schimbat toti 4 senzori pt ca sunt la set , omniasigul imi acorda dar n8umai 2 senzori eu asa ceva nu am mai vazut am facut scandal pe acolo dar degeaba parca as avea eu vreo vina ca a intrat ala in mine si mi-a crapat doar 2 senzori si nu 4 spuneti-mi si mie ce e de facut?ms

                Comment


                • Logan 1.4 Mpi

                  Sunt deacord sambata la ora 17 , dar la mine mai apar nunti dar vad eu.........faza ca este nashpa duminica.........ba este o cupat la Palat si multi pleaca la PicNic............votez sambata.
                  sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                  Comment


                  • dar si la mine mai apar nunti ......votez duminica la ora 11 - inainte de a pleca lumea la picnic sau eventual intalniri la picnic
                    Last edited by DRIVERMAN; 19 May 2008, 20:07.

                    Comment


                    • hai baieti cum facem ? mai cu talent la vorbitor... parerea voastra conteaza, daca v-o expuneti :p

                      putem incerca si duminica dimineata dar iar e greu pentu petrecaretii de sambata noaptea... cum facem? lasam sambata ?
                      IS 10 LNC Facebook

                      Comment


                      • Sincer si eu vroiam sa propun schimbarea zilei din duminica in sambata ...duminica e chiar naspa....au inceput gratarele iesiri si alte alea..asa sambata mai pe insearat e mai bine...e si lumina afara putem sa ne si intindem la plimbari...e mai ok

                        in concluzie SAMBATA ORA 17....Tot la palat
                        0.9 tce SL plus

                        Comment


                        • Eu nu am facut misto - cu asta ma ocup(fac nunti ,botzuri si multe alte chestii ce tin de distractie) aproape toate sambetele le am ocupate dar nu eu hotarasc ziua, mie imi comvenea(si apropo din pozele voastre vad ca ati fost la hotel moldova eu am fost la mol moldova la intrarea in parcarea hotelului moldova era pusa o chestie de metal care bloca intrarea asa am vazut io

                          Comment


                          • Originally posted by euromarket View Post
                            hai baieti cum facem ? mai cu talent la vorbitor... parerea voastra conteaza, daca v-o expuneti :p

                            putem incerca si duminica dimineata dar iar e greu pentu petrecaretii de sambata noaptea... cum facem? lasam sambata ?
                            zumeaza si uitata pe parasolare
                            Attached Files

                            Comment


                            • Pai hai sa incercam sa punem de sambata mai pe amiaza asa, o ora cand nu va fi chiar inadusitor, ca tot vin caldurile. Eventual ... Un 18-19:00. Ce spuneti ?
                              Fotografie ... in cat mai putine cuvinte

                              Comment


                              • Pe sambata pariez si eu ca asa e duminica mai un gratar mai una alta ........Deci sambata !!!!!
                                sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google