Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salut valeriu

    intalnirile s-au mutat sambata la orele 18.00 iar ca locatie a ramas tot palatul culturii

    ionut LNC 0788 736 669 ca pe viitor sa putem lua legatura.
    IS 10 LNC Facebook

    Comment


    • OK. Multumesc!
      Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

      Comment


      • Aha deci sa inteleg ca de acu inainte intalnirile o sa fie simbata la ora 18?
        sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

        Comment


        • Am trimis mesaje si pe messenger...Si o sa mai trimit...

          Intalnirile s-au mutat sambata la ora 18 ...Tot la palatul culturii.....

          ---Baieti......Cine vine maine seara(marti) pe copou..La intalnire..Pt ca maine ajunge in Iasi Sandu de la bucuresti...A mai fost el o data la intalnire prin toamna...Tipul cu prestige-ul ....Pe la ora 10 eu o sa incerc sa fiu in copou impreuna cu Sandu...... Asa ca cine doreste este asteptat

          -tipul din poza de mai jos e Sandu
          Attached Files
          Last edited by iooon; 26 May 2008, 18:49.
          0.9 tce SL plus

          Comment


          • Pe copou unde anume?Ca vin si eu!
            God is my copilot

            Comment


            • Pe copou ..LA Stadion.... In alte parti e prea full...Ma refer la alte ronduri...
              0.9 tce SL plus

              Comment


              • Ioane cred ca ai uitat posturile care le-ai sters..... Vezi ca in ele era explicatii vis a vis de intamplari ciudate petrecute pe la stadion, asa ca nu iti recomand locatia aia, iar intalnirile de seara erau la unu din cele 2 rounduri.... De exemplu sus la agronomie pe stanga e liber de obicei ... Inca si fi si tu mai precis.... 10 seara nu ?
                IS 10 LNC Facebook

                Comment


                • Nu am uitat posturile...Dar unde spuneai tu in rond la expo..Seara e super full.. Si mai ramane in rond la agronomie......Oricum cine vrea sa iasa diseara la plimbare eu o sa fiu in copou ....O sa trec si prin agronomie si pe la stadion...Si acolo unde va gasesc acolo o sa opresc
                  0.9 tce SL plus

                  Comment


                  • Deci ramane pe la 10 in copui in rond-agronomie sau daca nu la stadion dar mai mult probabil in agronomie nu?
                    sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                    Comment


                    • Ne-am intalnit pana la urma aseara LKG, SBL si LNC in rond la agronomie imediat pe dreapta, inainte de tomberoane (nu radeti)
                      IS 10 LNC Facebook

                      Comment


                      • Logan 1.4 Mpi

                        Hahahahahahahahahahahahahahahahaha nu va suparati ,,,,,,
                        Last edited by Steel; 28 May 2008, 23:57.
                        sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                        Comment


                        • Am o cheie briceag originala de VW noua cu inchidere deschidere si a portbagajului in cheie pret fix 30 lei

                          Comment


                          • Iti dai seama ca e a mea cheia aia petrica pls
                            IS 10 LNC Facebook

                            Comment


                            • Maine -sambata cine vine la ora 18.00?
                              1--IS-05-LKG Ciuciosu
                              2--IS-24-CIC Ionut
                              3--IS-10-LNC Ionut
                              4--B -76-SBL Ionut

                              Next????
                              Last edited by iooon; 30 May 2008, 23:22.
                              sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google