Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by iooon_cug View Post
    Multumim..Baieti...E meritul lui spown(fotograf) si al primariei (iluminatul palatului) si nu in ultimul rand al membrilor pt prezenta....
    Ionut da-mi voie sa te corectez!

    In primul rand e meritul tuturor membrilor Logan CLUB IASI care de fiecare data vin la intalnire.

    Cat despre poze, nu au iesit cum mi-as fi dorit eu...Promit ca data viitoare o sa fie mai bine!

    Iar Palatul e o spendoare!

    Comment


    • Super fain dar euuu............................................?
      sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

      Comment


      • Foarte frumos - bravo

        Comment


        • Cine este Lucian dintre loganistii din iasi?

          Comment


          • In august am sa fac si eu o plimbare dar cu ceva traseu prin Maramures, Sibiu si poate si Transfagarasan. Dar vreau neaparat sa ii pun si rulota la drum ca sunt entuziasmat. Ar fi frumos sa mergem mai multi. A ... Stiu ca nu am mai dat de mult pe la intalniri, dar ma uit de fiecare data pe aici sa vad ce mai faceti . Ma uit cu nostalgie la poze si ma bucura faptul ca inca sunteti acolo
            Fotografie ... in cat mai putine cuvinte

            Comment


            • let's drive

              Oooo ... Da frumoase, ba superbe fotografii abia astept si eu sa fiu si eu by night .... Dar astept sa se reglementeze situatia cu bunicul meu..... Cine stie cunoaste;

              alex dar de ce asa raraut ? Probleme ? Tin in portofel i-ul de la lil de mult timp dar nu te intalnesc, what'up ?

              fly? Tu de ce nu vii ? Doar nu zori si noaptea nu ?

              apropo de instantanee turistice eu ma bag deobicei..... Lipsa de timp imi poate totusi permite sa imi rup cate un weekend pt niste iesiri placute in decor asa ca cine e doritor sa se inscrie pe o lista de instantaneeisti ca sa stiu pe cine anunt cand se aseaza cate o idee creata pe teasta.... Mai ales ca vine vara.

              peripetii: daaaaaa.....
              - m-am intors inapoi 10 km sa fac niste foto ca era plin de aburi la baraj si de fapt era o suprapunere naturala de imagini..... Auburul era la 3 km in spatele barajului .... Cea mai tare teapa naturala incasata de mine dar cea mai cea e legata de LNC care mi-a aratat cum e sa conduci fara frana 50 km sau ceva la modul
              - sus in munti in tunel ne-am jucat cu scartul si am si filmat se aude criminal tare ... Pacat ca inregistrarile video nu pot relata relevant senzatiile de acolo
              - venind noi cu spor din excursie inainte sa intru in targul frumos aud eu niste zgomote dubioase pe roata dreapta fata, cand franam si in final am decis ca nu mai am placutele de frana si am inceput sa merg catinel .... Cu 30-40 la ora si cu frana de motor si tot tacamul. In iasi a fost mai dificil: semafoare, pietoni, cedeaza trecerea.... Etc dar in final am ajuns cu bine. Ce fu ? Se terminase placutele de frana..... Doar acu 7 mii am facut revizia si stimabilii de la sermecom nu au mai verificat si placutele de frana, or fi si astea optionale. Am pus a doua zi dimineata bosh pe ele, le-am rodat si acum totul e ok.
              - ca peisaj am remarcat dealul cu bisericuta, panorama de la bicaz si muntisorii nostrii
              Attached Files
              IS 10 LNC Facebook

              Comment


              • Frumoase poze bune de facut albumul Romaniei
                -------------------------------------------------

                Comment


                • Salut...Anunt din partea lui luigi : cei ce au masina din 2006 sau mai devreme de 2006 sa mearga la caremil pt rezolvarea problemei cu rugina de la aripile din spate.... luigi , andi_boa au fost deja..Iar gabi petcu are programare pe 23 , asa ca mergeti si restul care mai sunteti

                  eu saptamana asta o sa ma duc la caremil pt revizie...Si o sa cer mai multe detalii despre operatiune
                  0.9 tce SL plus

                  Comment


                  • Da faine peisaje drept dovada ca avem o tara frumoasa (si fete frumoase) )
                    ym! dorinu2005@yahoo.com
                    BARBATII ADEVARATI PREFERA 1.5 DCI

                    Comment


                    • Chiar Ionut sa ne tii la curent cu mai multe informatii legat de Caremil si de masinile din 2005-2006 !
                      sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                      Comment


                      • Salutare..Azi am fost si am facut revizia de 1 an la 10000 de km pe care ii am...Am cumparat ulei MOBIL1 (5L ) filtru de ule si filtru de aer ambele bosch toate astea m-au costat 180 ron iar manopera pt revizie la cremil m-a costat 140 ron....Total 320 ron ....

                        daca tot eram pe la caremil am aruncat o privire si la noul model dacia ...SANDERO.....Sincer am ramas placut impresionat..E o masina reusita...Bineinteles cu mici "greseli" ...Dar in mare arata super...

                        Chestia marfa e ca m-am inscris la drive-test la sandero si sunt programat pt sambata dimineata la ora 9-15 ...Cei care doresc pot merge la caremil si se pot inscrie...Abia astept sa il conduc ..Sa vad cum merge..Sunt curios... o sa va impartasesc parerile sambata la intalnire

                        PS :...Cine vine sambata la ora 20 la palat la intalnire???

                        1--IS-24-CIC Ionut

                        next??
                        0.9 tce SL plus

                        Comment



                        • 1--IS-24-CIC Ionut
                          2--IS-05-LKG Dan
                          sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                          Comment


                          • Logan 1.4 Mpi

                            Eu sunt programat maine la drive test Sandero...........Si sambata vin negresit..........
                            sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                            Comment


                            • Baietii care vor , am vazut azi la caremil afis cu o oferta printre care (asta mi s-a parut ce-a mai tare) aparatori de noroi fata+spate +montaj gratuit = 70 ron...Sunt cele originale ..Cine doreste sa mearga


                              stell poate ne vedem sambata pe acolo
                              0.9 tce SL plus

                              Comment


                              • 1--IS-24-CIC Ionut
                                2--IS-05-LKG Dan
                                3--IS-58-DAB Steel

                                next??
                                0.9 tce SL plus

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google