Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @ ionutz verifica intai daca ai tensiune in lampa! sa nu schimbi sonda degeaba.

    Comment


    • as face o mica excursie pana la munte vreo 2 zile, unde imi recomandati ?
      Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

      Comment


      • La multi ani! Logan Club

        Din pacate am avut musafiri dumineca si nu am putut ajunge. Promit ca o sa incerc, pe cat posibil, sa ajung mai des pe la intalniri si sa fiu mai activ pe forum.

        Salutari la toata lumea.

        Comment


        • Diseara, la ora 20:00 intalnire la Palat. Mai avem ceva protocol ramas de duminica.

          Comment


          • Originally posted by me_catalin View Post
            as face o mica excursie pana la munte vreo 2 zile, unde imi recomandati ?
            Eu sunt fan Izvorul Muntelui (destul de ieftin si bun).... sau daca te induri sa mergi un pic mai mult (si pe un drum mai rau) ti-as mai recomanda Ghiorgheni - Praid ... zona aia. Personal imi place mult :P
            http://www.loganclub.ro/forum/logan_...?t=4999&page=6
            NT 90 RDD + NT 90 DDR

            Comment


            • Durau,Vatra.La vatra daca mergi iti recomand Vila Iulia.Personal am fost acolo e super fain si la lenea pe care eu o am ...au si room service
              Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

              Comment


              • 2010

                Sunt multe locuri frumoase depinde unde sau cam pe la ce distanta vrei sa ajungi decat Vatra dornei care sunt 250 km mai bine praid care sunt 275 mergi si in salina de la praid si vezi si sovata
                ym! dorinu2005@yahoo.com
                BARBATII ADEVARATI PREFERA 1.5 DCI

                Comment


                • salutare prieteni ami cer scuze ca nam ajuns aseara dar intrun sfarsit am reusit si mam mutat in noua casa si am mult de treaba la aranjat mobilaaaaaaaaaaaa

                  Comment


                  • Scuze si din partea mea ca n-am putut ajunge! Am lucrat, si cel mai probabil o sa lucrez si duminica . O sa incerc sa "fug" jumatate de ora si poate ajung.

                    Comment


                    • multumesc pentru sfaturi colegi

                      vali poate ne mobilizam vreo 5 loganisti si venim sa-ti aranjam mobila cum trebuie daca ai nevoie de ajutor
                      Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

                      Comment


                      • da ar fi bine dar sar putea sa nu mai esiti de aicea ce frumos este acuma cand a nins cear mai merge acuma un gratarel siun pahar de vin fiert cu priietenii

                        Comment


                        • hai sa-l ajutam pe vali mai baieti..doar face cinste cu un gratarel si vin fiert
                          andrEyCST--- ---andrEyCST

                          Comment


                          • A venit si iarna.
                            Attached Files

                            Comment


                            • vali esti un adevarat meteorolog..ai zis ca de sambata ninge..si a fost de vineri..trebuie sa fii cinstit )
                              andrEyCST--- ---andrEyCST

                              Comment


                              • Fost in iasi azi am circulat bine;poate nu ne face probleme mari iarna asta..................ERA sa uit la multi ANI lc iasi!si la mai mare

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google