Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Un sfat.......

    Iaca a venit si iarna si nu am schimbat inca rotile. Vreau sa va zic ca imi plac V-urile de pe cauciucuri, foarte bune pe mizeria de afara, de pe jos. Inca ceva, daca vreti solutie de parbriz incercati la Selgros, ceva la pret de 7,43 ron cu tva inclus. Altceva nu luati ca sunt facute cu apa de hidrant, cu calcar in ea si se albeste parbrizul.....A patit-o o cunostinta de a mea.....AVIZ AMATORILOR DE SOLUTIE DIN KAUFLAND!Deocamdata nu a aparut ceva bun, decat acolo unde v-am zis. E la 5 litri , o puneti ca atare, nu o diluati , tine pina la -20 grade. OK?

    My Car

    Comment


    • pai cine se duce si cumpara,sa cumpere si una pentru mine si ii dau banii..ca eu nu am permis de selgros..
      andrEyCST--- ---andrEyCST

      Comment


      • Originally posted by andrEyCST View Post
        pai cine se duce si cumpara,sa cumpere si una pentru mine si ii dau banii..ca eu nu am permis de selgros..
        Nu-ti trebuie! Ceri permisul cuiva care e inainte sau dupa tine! Stergatoarele care sunt si in carrefour la 99.9ron, le gasiti in selgros la putin peste 7ron!

        Comment


        • alea's fake
          Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

          Comment


          • Originally posted by gold8xspeed View Post
            Iaca a venit si iarna si nu am schimbat inca rotile. Vreau sa va zic ca imi plac V-urile de pe cauciucuri, foarte bune pe mizeria de afara, de pe jos. Inca ceva, daca vreti solutie de parbriz incercati la Selgros, ceva la pret de 7,43 ron cu tva inclus. Altceva nu luati ca sunt facute cu apa de hidrant, cu calcar in ea si se albeste parbrizul.....A patit-o o cunostinta de a mea.....AVIZ AMATORILOR DE SOLUTIE DIN KAUFLAND!Deocamdata nu a aparut ceva bun, decat acolo unde v-am zis. E la 5 litri , o puneti ca atare, nu o diluati , tine pina la -20 grade. OK?
            Puteti lua zoaie pentru parbriz si din Carrefour, se invarte pretul tot in jurul a 6-8 lei/5l, pt -20 grade C. Cum naiba o fi apa aia de hidrant?

            Comment


            • Azi nu sa mai facut prezenta ........Xar sa aduci tu listele cu prezenta ca nu mai sunt la club!!!
              sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

              Comment


              • scuze ciuci ... niste probleme de sanatate / personale m-au impiedicat sa fiu prezent ..am sa le aduc .. promit...sorry inca odata de absenta
                Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                Comment


                • Slaba domle` prezenta azi. Stiu ca tot timpul se gasesc motive de lipsa, dar totusi rusinicaaa.....
                  Pana si colegii de la fiat erau mai multi.
                  sigpic42.453.149

                  Comment


                  • s-au chinuit altii sa ajunga de pe la durau..iar cei care sunt in iasi nu pot veni..si totusi eu cred ca multi au vrut sa vina,dar la iesirea din scara, au inghetat si nu s-au mai putut misca..ca sa facem haz de necaz
                    andrEyCST--- ---andrEyCST

                    Comment


                    • Imi cer scuze ca nu am ajuns, eram inca la socrii. Miercuri va fi o intalnire frumoasa, pentru ca va ninge si va fi si ultima de anul acesta care se va tine miercurea.

                      Am inteles ca se doreste schimbarea orei de intlanire de duminica. Astept propuneri si discutam. Majoritatea care este interesata de acest lucru va decide.

                      Comment


                      • miercuri la ora 17:00 spun eu..sa prindem inca putin din lumina, iar lumea care lucreaza si termina la 16 sa poata ajunge..
                        andrEyCST--- ---andrEyCST

                        Comment


                        • Sunt unii care lucreaza pana mai tarziu, 6-7 seara.

                          Comment


                          • miercuri e zi nationala
                            nu lucreaza banca si nu cred ca mai lucreaza si alte firme
                            asa ca HAI LA intalnire
                            cat mai multi ca sa va trag la raspundere
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by hriberiu View Post
                              Slaba domle` prezenta azi. Stiu ca tot timpul se gasesc motive de lipsa, dar totusi rusinicaaa.....
                              Pana si colegii de la fiat erau mai multi.
                              Rusinica pt cei care au fost in localitate.

                              Cat despre intalnirea de la 5 dupa amiaza...cam greu, vorba lui Vali. E bine la 8.
                              sigpic42.453.149

                              Comment


                              • spre exemplu rds-ul nu are zi nationala ... eu lucrez .. da am sa vin sa aduc si listele de prezenta makr
                                Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google