Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • La multzi ani membrilor care isi sarbatoresc astazi ziua...><

    Comment


    • La Multi Ani Romani , La Multi Ani Romania..........................dar cu mahnire spun , mie rusine ca sunt roman.
      sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

      Comment


      • Diseara la ora 20 ne intalnim la Palat.

        Comment


        • ia uitati ceva aici!!!http://www.*******.ro/masini-tunate-...iune-7912.html
          sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

          Comment


          • La Multi Ani loganisti. A inceput sa ninga, va astept la o bulgareala la ora 20:00 la Palat.

            Comment


            • Fain a fost azi la intalnire si nu chiar asa de frig parca !!!
              Attached Files
              sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

              Comment


              • poate facem si noi intr-o zi cu soare o parada cum fac astia aici:


                Charity HONDA meet for the victims of the Hungarian toxic sludge spill. 10-10-2010 Országos Jótékonysági HONDA találkozó…
                Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

                Comment


                • Am facut si noi din astea dar nu in asa numar mare , exemplu intalnirea regioanala de la Piatra Neamt.
                  Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.
                  Last edited by Steel; 2 December 2010, 10:04.
                  sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                  Comment


                  • Salutare baieti !

                    Niste cauciucuri de iarna noi, la un pret mai accesibil de unde luam ?

                    cele resapate, merita banii?

                    mc mult si zi buna !
                    IS-16-GEN

                    Comment


                    • Resapate merita dar sa stii bine unde sunt facute.Calitatea variaza mult la ele. Stiu ca s-au folosit la taxi niste cauciucuri resapate la o fabrica nemteasca din Radauti - BP Pneus. Nu au fost probleme cu astea. Dezavantaj - sunt mai grele ca niste anvelope normale de iarna si cer mult plumb la echilibrare; nu se recomanda incarcarea fff puternica a vehiculului si rulatul sustinut cu viteze mari. Avantaje - cost (130 de lei - garantie 6 luni ) si niste rizuri fantastice, cauciuc destul de moale.
                      Dacia Logan 1.4 mpi+GPL Tomasetto

                      Comment


                      • multumesc mult pt. informatii.


                        Originally posted by Powersteering View Post
                        Resapate merita dar sa stii bine unde sunt facute.Calitatea variaza mult la ele. Stiu ca s-au folosit la taxi niste cauciucuri resapate la o fabrica nemteasca din Radauti - BP Pneus. Nu au fost probleme cu astea. Dezavantaj - sunt mai grele ca niste anvelope normale de iarna si cer mult plumb la echilibrare; nu se recomanda incarcarea fff puternica a vehiculului si rulatul sustinut cu viteze mari. Avantaje - cost (130 de lei - garantie 6 luni ) si niste rizuri fantastice, cauciuc destul de moale.
                        IS-16-GEN

                        Comment


                        • frumoase vremuri
                          apropo de filmul facut de STEEL
                          mias mai dori astfel de actiuni
                          sa vedem daca o sa mai putem si aea cu cine sa la facem
                          weeck-end placut everybody
                          sigpic

                          Comment


                          • Sunt foarte incantat .
                            Azi am rezolvat 2 treburi importante :
                            1. Dupa ce ma ajutat CMC-ul sa curat motorasul pas cu pas am avut cateva incoveniente adica revenea greu la relanti si cand era rece practic nu-si tinea relantiul si automat de oprea ....am cerut sfatul lui ne-a Dan si mia zis ca eu cu cmc am facut o treaba ffff buna dar am uitat sa ungem cu 3-4 picaturi de ulei acel cui de pe motoras sa poate culisa usor ....si asa am si facut dupa care sa rezolvat toate problemele .
                            2. Am reusit si am gasit parfum de masina cu miros de guma turbo la sticluta de 85ml direct de la distribuitor deci sunt de la mama lor cu 45 lei ..Ca rezultat deja e unmiros ffff fain in masina si in cateva ore deja mau intrebat fff multi ca de unde miroase , si ce e aia de miroase asa de fain si puternic ..Am lasat cam 30 minute portiera deschisa la masina si acum miroase tot depozitul la mine la servici a guma turbo ...super tare ..!
                            3. Recomand la toti cele 2 lucruri ce le-am facut eu azi ...se merita!!
                            sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                            Comment


                            • Ce alternative recomandati pt o iluminare mai buna? Xenon/ Becuri mai puternice? Si preturi binenteles?

                              Comment


                              • xenonul e mai bun,dar din cate am inteles daca nu ai proiectoare,pe ceata nu faci fata ..dar eu tot xenon recomand
                                andrEyCST--- ---andrEyCST

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google