Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • baga nene becuri normale ca mai ieftine
    sigpic42.453.149

    Comment


    • h4 de 100W din bazar 15ron setul sau sau xenon 350 parca
      sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

      Comment


      • Lumanari

        Comment


        • Salut.

          Ceva poze de aseara si de dimineata inainte sa intru in tura, cu cafeaua in mana. Spre rusinea mea nu stiu la ce ora se tine astazi. Cred ca e prima duminica din ultimele luni cand lucrez de dimineata si as putea ajunge azi la intalnire ... daca e la 15:00 ... sper ca tin bine minte.

          Va salut pe toti
          Attached Files
          Fotografie ... in cat mai putine cuvinte

          Comment


          • Intrunire de duminica la -5 grade ... Frig dom`le frig :
            1. DCI - Doru - Cred ca de mine fuge lumea .. Vin eu si nu vine aproape nimeni ..Ciudat
            2. JFH- Vali - Si avem si pentru Xp un breloc
            3. RYB - Hriberiu - Eu zic frig si asa e .. Zic cald si tot frig e . Nu ma mai joc
            4. ALC- Alex - Am nimerit ora de intalnire ..Acum cine vrea curata masina 10 mii )..
            5 XAR - Xp3RtuL - Prima intalnire dupa mult timp si la asta intarzii ... Pfiu.. Frig

            Chiar daca fu frig noi furam pe baricade acolo ... Acum se pare ca frigul a cuprins lumea si patul facea mai tare cu ochiul .. Nui nimic .. Ne vedem duminica viitoare .Pana atunci .. O saptamana frumoasa si lipsita de incidente ..

            Drive Safe everybody !?!?!?!
            Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

            Comment


            • intradevar, frig cu draci. Data viitoare cautam undeva o crasma sa bem o cafea si poate asa ne adunam mai multi.


              Xp3RtuL: "Drive Safe everybody !?!?!?!" - ca bine le mai zici, mai ales in cazul tau, cu cioarsele de cauciucuri de pe caddy
              sigpic42.453.149

              Comment


              • sssttt/// nu mai zi la nimeni )))eu conduc incet ..si cu grija mai ales ca primaria noastra draga are grija ca strazile sa fie curatate ... si o cafea / ciocolata calda ..chiar mergea azi la ce frig era )
                Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                Comment


                • nu uitati de mine : IS-31-CST...andrEyCST...Cam tarziu,dar am ajuns si eu
                  andrEyCST--- ---andrEyCST

                  Comment


                  • scuze ca nu am ajuns..dar pe mine nu ma avantajeaza ora 15...e mijlocul zilei...si ori sunt la masa cu familia ori pe la prietena...ca duminica.... pe viitor o sa imi fac timp.....

                    apropoo a venit iarna....super tare
                    0.9 tce SL plus

                    Comment


                    • Si in caz de xenon niste preturi?

                      Comment


                      • Originally posted by lordwolf View Post
                        Si in caz de xenon niste preturi?
                        350 ron .... kit-ul fara montaj inclus!

                        Comment


                        • Azi am evadat dintre blocuri si am fugit la tara!!!!
                          sa nu va luati de poze ca sunt facute cu telefonul din mers ....da?
                          Attached Files
                          sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                          Comment


                          • Cateva poze de la intalnirea de ieri. Apreciem faptul ca unii au venit cu masina plina de zapada, dar au venit.

                            P.S. A mai fost si Andrei CST la intalnire
                            Attached Files

                            Comment


                            • am vazut .a ajuns dupa ce am plecat eu. s-a anuntat si el ca a venit mai cu intarziere .. cu masinile pline de zapada sau cu masini fara cauciucuri
                              Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                              Comment


                              • ciuciosu36BUN
                                cu pozele astea convingi pe orcine sa te ia la un angajament super poze
                                ALC
                                cu stopurile alea pline de zapada ma mir ca nu a intrat unul in tine am si io la servici cateva colege care umbla cu masina la fel dar sunt blonde
                                --------------------------------------------
                                io am o scuza mai buna , am fost pe partia de pe sararie cu copiii la sanius era full.revin si io cu poze tot de pe telefon
                                Last edited by petroman; 6 December 2010, 22:44.
                                Mai bine taci si doar pari prost .. decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala !!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google