Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • catalin.. nu prea imi plac insinuarile tale si nu sunt singurul ... ar fi bine sa zici ce ai de zis si sa nu mai faci insinuari aiurea... tiam zis ca lumea venea la intalniri ..si vremea era mai buna si tinea cu noi mai mult si erau mult mai multe masini la intalniri ..ca tu nu ai prins e cu totul altceva.. dar te rog sa nu vb in necunostinta de cauza .
    Si cu asta am incheiat .Sper ca si tu pentru ca sincer nu as vrea sa ma cert , dar pur si simplu nu mi-au placut insinuarile tale
    Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

    Comment


    • @petroman itzi arunc eu o parjoala cu tot cu steag daca vrei ))... )
      @catalin...itzi dau dreptate, dar mai bine alatura-te listei si vedem la final ce iese...poate ii facem si pe cei inactivi in prezenta fizica la intalniri sa se mobilizeze in alte actiuni comune...de genul acesteia...

      Comment


      • baiii iar va certati...ce e cu voi?
        Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

        Comment


        • nu ne certam jmek .. doar subliniam ceva ce m-a deranjat ... nu avem de ce sa ne certam ..suntem cu totii o familie si ca in orice familie mai exista si dispute dar toate se rezolva prin comunicare
          Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

          Comment


          • Aloooooooooo , este ceva razboi pe aci , ma bag si eu , in tabara cui tre sa fiu ............
            sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

            Comment


            • In cea opusa mie ca sa echilibram.

              Comment


              • stati un pic ... despre ce razboi e vorba .... ) cine cu cine se razboieste ... ce echilibru ?
                Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                Comment


                • @steel tu fii pregatit sa stingi incendiul ))
                  @jmek sa stii ca s-a suparat loganelul tau cand a auzit ca nu vrei sa il speli la iarna...asa ca da cu subsemnatul pe lista :p

                  Comment


                  • eu nu spal masina iarna.si daca e sa o spal ma duc la baietii care mi-o fac tipla cu 25 lei si e si aproape de casa.
                    Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

                    Comment


                    • Am si eu o rugaminte la loganistii nostri daca il vedeti pe Ionut SBL spunetii sa ma sune ca il caut sa-mi dea 100 ron datoria ca nu mai dau de el parca e in gaura de sarpe cand are datorii!!!!
                      sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                      Comment


                      • Originally posted by Xp3RtuL View Post
                        catalin.. nu prea imi plac insinuarile tale si nu sunt singurul ... ar fi bine sa zici ce ai de zis si sa nu mai faci insinuari aiurea... tiam zis ca lumea venea la intalniri ..si vremea era mai buna si tinea cu noi mai mult si erau mult mai multe masini la intalniri ..ca tu nu ai prins e cu totul altceva.. dar te rog sa nu vb in necunostinta de cauza .
                        Si cu asta am incheiat .Sper ca si tu pentru ca sincer nu as vrea sa ma cert , dar pur si simplu nu mi-au placut insinuarile tale


                        scuza-ma daca am zis ceva nasol da' eu vorbesc de prezent nu de vremurile cand eram multi si ne intalneam in fata la palat cate 40 de masini pentru ca nu are nicio relevanta faptu ca eram atuncea 40 si ca acu nu suntem 20 de masini sa ne adunam sa facem treaba.Nu stiu de ce ai zis asta ca nu are legatura cu subiectul.Atunci eram, acu nu mai suntem...

                        si ia uite cum am reinviat topicul ca parca era mort de vreo 2 saptamani
                        misto nu ?


                        ps: ma alatur listei
                        Last edited by me_catalin; 9 December 2010, 19:29.
                        Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

                        Comment


                        • Te rog sa te adaugi in lista de pe topicul separat.

                          Comment


                          • steel, ciuciosu, cmc, andreycst,ianya,vali lbe, vali jfh, zum, hriberiu,doru dci,petroman,kyj,jmek,tony, grim,andreea lvb,momolino, GVE,uzzy,murder,mirzero, GCX, VFY, Domnul Dan, LOL, KOD ,ALC.... Astea sunt doar cateva din persoanele care sunt membre LCI si vin la intalniri .ca nu se aduna cu totii deodata e cu totul si cu totul altceva dar cu totii sunt loganisti si care daca ne-am apuca de un proiect . ..de "treaba" ... ar fi langa noi si ne-ar sustine cu ce pot si ei .Sunt peste 20 si sunt doar cativa care mi i-am amintit pe moment care din ce stiu eu sunt membri inca activi care vin si la intalniri .. Haideti sa ne propunem ceva si sa ne apucam de treaba .. Faza cu spalatoria ...fiecare are spalatoria lui si omul lui care ii face masina curata . Acum e mai greu ca sa schimbe spalatoria ca fiecare e pretentios cu masina lui . O sa asteptam sa iasa ghioceii si ne vom apuca de treaba . Eu zic de fapt propun sa incepem cu niste idei noi in care sa ne implicam cu totii si sa facem LCI o familie cat mai mare..

                            deci .. Propuneri :
                            Last edited by Xp3RtuL; 9 December 2010, 23:59.
                            Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                            Comment


                            • bine bine m-ai convins daca tii neaparat astia sunt mai mult sau mai putin dar crezi ca o sa fie 20 odata in acelasi loc?
                              Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

                              Comment


                              • mai ce aveti de la ce v-ati luat... ce e cu sagetile astea, care a prins care nu, care e mai veci care e mai nou??? linistiti-va.... daca cineva vine la loganclub o face din placere.....daca nu mai vine inseamna ca ceva nu ii convine...SAU nu are timp SAU nu e acasa(cazul meu)... nu cred ca e potrivita discutia asta... sau sa facem liste cu cei care sunt activi..si vin la intalniri...
                                no offence XP (xar)

                                haideti sa ne calmam... "ori suntem loganisti, ori nu mai suntem " )
                                0.9 tce SL plus

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google