Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ce parere aveti de subwoofer-ul Coral EVA260, 300W cu statie incorporata la pretul de 50 euro (fara cabluri). Se aude bine, a testat cineva modelul asta? Multumesc!
    Attached Files

    Comment


    • Nu stiu....n-am vazut...
      Attached Files

      Comment


      • si ca sa nu il dea de gol ia sters numarul ... ))) hihi )
        Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

        Comment


        • Da da da da ce sa fac si eu putin prin Tudor pe la camine sa vedem ce scorbure noi mai sunt!!!
          sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

          Comment


          • multe din ele o ajuns scorburoaice de acuma )) :P .. spioni sunt peste tot )
            Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

            Comment


            • N-am sters numarul. Asa a iesit poza...eram in trecere spre camin si am oprit putin ca ma claxonau taximetristii ;))

              Comment


              • doar glumeam ca ai sters numarul )
                Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                Comment


                • sa vedem cati vin azi la palat...
                  sigpic42.453.149

                  Comment


                  • au fost vreo cativa
                    sa vedem pe prezenta cati apar
                    sigpic

                    Comment


                    • intradevar, parca s-a mai "dezghetat" lumea
                      sigpic42.453.149

                      Comment


                      • a inceput lumea sa se adune ... eu iar nu am ajuns .cand am ajuns eu nu prea o venit lumea cand nu am venit eu s-au adunat mai multi ..Las ca e bine asa ...astept poze.... lista de prezente o am in masina .. da in loc sa ajung la intrunire am ajuns la spital .... vremea asta m-a cam rupt ...
                        Aveti grija de voi si conduceti prudent . O saptamana frumoasa!!!!
                        Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                        Comment


                        • Nu sunt poze, ca la frigu care era nici seminte nu-ti venea sa mananci. Insanatosire grabnica, daca se lasa cu spitale. Mai bine trage un rachiu si-ti trec toate alea...
                          sigpic42.453.149

                          Comment


                          • Gratar?Pomana porcului e mai potrivita.......

                            Hrib, cu anuntul ala, m-ai uns la suflet, crezi ca ne ajung?Ca noi suntem ba 20, ba 40, ba 10.....Deci daca e sa luam cateva, sponsorizez io......Inca ceva, acusica poate veniti si la mine la un gratarel ca e mai aproape de CUG, pe linga ciprishor.....Inca ceva, la mine nu o sa trebuiasca sa va spalati limuzinele, am si paznici deci va fi ok. Asteptati startul cand vi-l dau, veniti la o pomana a porcului, dar pe gratar.....Ce ziceti?

                            My Car

                            Comment


                            • Prezenta este in masina, am sa o pun diseara pe forum. Au fost vreo 11 masini.

                              Comment


                              • suna bine pomana porcului ..eu ma bag ..multumesc hrib de urare
                                Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google