Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • bun LOGANU'
    a scapat de leasing,, bravo bravo
    Last edited by vali007; 24 February 2011, 10:44. Reason: Automerged Doublepost
    sigpic

    Comment


    • Ciuciosule sa aduci duminica bannerul cu Logan Club Iasi ca sa-l iau la Brasov.

      Comment


      • Sa facut valiii!!!!
        Felicitari cat_alex!!
        Asteptam si alte loganuri cu modificari atat vizuale cat si ascunse!!!
        Zicea cineva de la noi ca are o janta SINAIA de vanzare ...cine?
        Last edited by ciuciosu; 25 February 2011, 00:36.
        sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

        Comment


        • Salutare la toata lumea ... Intrebare .

          Pot sa imi pun pe XAR. cauciucuri de 205/65 R15 pe toate 4 rotile ?

          Scuze ca nu prea am ajuns la intalniri in ultimul timp dar s-au cam suprapus cu treburi de facut bani si stiti cum e ...criza asta :P

          Multumesc anticipat pentru raspuns
          Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

          Comment


          • poti sa pui ..dar din cate stiu eu daca te opreste politia si observa cred ca se leaga de talonul tau ...
            0.9 tce SL plus

            Comment


            • stiu ce e trecut in certificat...eram curios daca pot sa pun pe toate 4 rotile ..sa nu am probleme la viraje sau chestii de astea.

              Daca e trecut altceva in certificat fata de ce ai pe masina ti-l opreste si te trimite la RAR.Asta stiu da voiam sa stiu daca le pot pune pe masina
              Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

              Comment


              • Originally posted by Xp3RtuL View Post
                stiu ce e trecut in certificat...eram curios daca pot sa pun pe toate 4 rotile ..sa nu am probleme la viraje sau chestii de astea.

                Daca e trecut altceva in certificat fata de ce ai pe masina ti-l opreste si te trimite la RAR.Asta stiu da voiam sa stiu daca le pot pune pe masina
                Andrei intra aici http://www.miata.net/garage/tirecalc.html diferenta nu e fffoarte mare dar vei simti schimbarea: PRO- stabilitate CONTRA-estetic arata ca un tanc, franarea si directia sunt ingreunate si fortate ( vei schimba mai des placutele de frana si in viitor pompa de servodirectie )
                http://www.loganclub.ro/forum/my_ryd...ko-t16030.html

                Comment


                • Originally posted by ses_tom View Post
                  Vreau si eu niste pareri...PLW sau Wolfrace? Cam aceleasi preturi...
                  Wolfrace desigur. Calitate si un nume sonor, desigur......

                  My Car

                  Comment


                  • Ok! Multumesc pentru parere!

                    Comment


                    • Aseara am mai facut o imbunatatire lui BVA si anume al 2 lea rand de cheder la portiere si rezultatul e considerabil de bun.
                      Asteptam si parerea proprietarului si eventuale fotografii!!!
                      sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                      Comment


                      • poate iesim maine la partie pe sararie ,e super si multe sanii
                        Attached Files
                        Mai bine taci si doar pari prost .. decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala !!!

                        Comment


                        • Faruri

                          Atentie la luminile de intalnire si ceata! La fel semnalizarile si stopurile! Azi un control pe canta!atentie!

                          My Car

                          Comment


                          • NEA DAN....da bine spuneti,in seara asta era sa iau un gabor pe capota ,asta datorita dorintei prea mare a lui de a ma opri,ast sa intamplat pe ion creanga langa anl-uri(sau ceo fi ele)
                            IM PLACUTA LUMINILE DIN SCHIMBATORUL DE VITEZA
                            ))))))))))))))))

                            Comment


                            • Nea Dane, raspunde bre la telefon, ca aveam azi un pont pt matale...
                              sigpic42.453.149

                              Comment


                              • uratzelu pe ion creanga nu sunt anl-uri e cartierul rezidential Green Park. Si acolo a fost filtru toata seara si au oprit toate masinile care treceau
                                Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google