Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • urmatoarea data alex:P
    0.9 tce SL plus

    Comment


    • cei care mai urcati filme pe youtube, folositi la tags urmatoarele cuvinte:
      " numele orasului tau logan drift exhaust toba sport tuning crash viteza dacia sunet drifting raliu rally chiptuning intilnire " si orice alte cuvinte iti mai trec prin cap pentru a atrage vizitatori ;)
      am dat un search "intilnire logan" si am constatat cu stupoare sint filme doar de la timisoara
      Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

      Comment


      • tare filmu frateeeeeeeeeeeeee (in loc de Dan trebuie Gabi cel cu farurile angel - logan rosu ) cu ce program ai mixat si cum se chiama melodia plissssssssssssssssssss
        ps - vreau si eu filmul se poate?

        Comment


        • urmatoarea intalnire cand e?
          ym! dorinu2005@yahoo.com
          BARBATII ADEVARATI PREFERA 1.5 DCI

          Comment


          • Nu stiu ce fac baietii dar nu saptamana asta....cealalta adica pe 26.01.2008 or sa vina la Vaslui...si daca iar o cotesc ,au incurcat-o cu mine

            Comment


            • Logan 1,4MPI

              Numele l-am primit de la Ionut,asa ca nu este vina mea ,sorry dar asta nu este o problema,daca vrei filmul cauta-ma pe mess
              talpau_mihai@yahoo.com
              sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

              Comment


              • membrii logan club iasi - eu zic ca merita sai pulsati reputatia pentru filmuletele care lea facut si le va face cu siguranta despre intalnirile noastre

                Comment


                • crezi ca baga ei o suta si ceva de km?


                  Nu mai scrie mirc!
                  Last edited by Cristi_Xp; 14 January 2008, 20:05.
                  ym! dorinu2005@yahoo.com
                  BARBATII ADEVARATI PREFERA 1.5 DCI

                  Comment


                  • ce facem oameni.....?ne vedem duminica asta eu zic sa facem una scurta cat sa ne salutam...si atat cine poate sa vina il astept...cine nu data viitoare...o sa ramanem tot la palat ca data trecuta au fost ceva probleme cu schimbarea locatiei...
                    0.9 tce SL plus

                    Comment


                    • Logan 1,4MPI

                      care este faza cu schimbarea locatiei ????
                      sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                      Comment


                      • cativa au vrut sa vina la intalnire dar nu au stiut de schimbare si au venit ca deobicei la 14 la palat ) ...atat
                        0.9 tce SL plus

                        Comment


                        • pfuaii...suntem 10 oameni si nu gasim o locatie buna dar atunci cand o sa fim 100 sau 200 unde ne mai intalnim....intr`adevar acum iarna e mai greu de gasit o locatie, da` la vara avem o framada de optiuni poate pana atunci ne adunam cat am zis mai sus vreo 200 de membri si plecam in expeditie ca in gumball 3000 (asa se scrie?)

                          Comment


                          • felicitari celor care au facut filmulrtzu e suuuper

                            Comment


                            • Logan 1,4MPI

                              Mai oameni buni cel cu loganul KissFm FLY are facute niste poze , chiar asteapta invitatie speciala sau trebuie una cu DOP ca sa ne dea si noua pozele lui.
                              sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                              Comment


                              • Si mai nasol ca nu are nimeni nici id-ul lui de mess.....eu i-am dat si un PM dar nimic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google