Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pai, am putea scrie noi cu pixu ca este inalnire in fiecare duminica :P sau cu un marker ceva
    Fotografie ... in cat mai putine cuvinte

    Comment


    • Originally posted by morariu_alex View Post
      Pai, am putea scrie noi cu pixu ca este inalnire in fiecare duminica :P sau cu un marker ceva
      asa este, ca lumea sa stie... sau daca are cineva posibilitatea, s afaca la calculator si sa scoata la imprimanta cu intalnirea... eu cred ca asa am s afac, am sa fac niste fluturasi cu intalnirea si ii impart unde pot, daca mai face si altcineva si imparte, cu atat mai bine! ;)
      1.5 DCi Laureat Gri platine, a strong car for a strong man!

      Comment


      • ia uite mai hotomanii ca au facut si ceva liniute...sa sariti cu filmuletele !
        Acum chiar ca imi pare rau ca a trebuit sa plec...nu ca m-as fi bagat, dar macar asa sa simt miros de cauciuc
        Poate data viitoare o facem mai lata :P si mai lunga
        Fotografie ... in cat mai putine cuvinte

        Comment


        • Well done moldovenii mei!!!... Felicitari!...

          Comment


          • Salut baieti!
            Sap viitoare vin pe la Iasi,cin si unde e intilnirea voastra?
            Ma deleg reprezentant de Bucuresti!!!

            Comment


            • Hop si eu cu cateva poze, majoritatea cu una dintre atractiile zilei, IS 10 LNC a lui Ionut, si una cu Alex exact cand a plecat.
              Alex, de stat am mai stat pana la 15:36 (e drept, mai ramaseseram 4 si apoi 3).
              Astept si eu filmuletele de la liniute (chiar daca m-am facut de rusine).

              sandocann2002, noi ne intalnim la ora 12 in fata la Palatul Culturii (sa dai o roata completa prin fata palatului ca nu stam in fata, la strada). Daca nu cunosti Iasul te indrumam noi (atentie ca in weekend e inchis Stefan Cel Mare)
              Attached Files
              Logan Kiss FM 1.6MPI IS-29-FLY

              Comment


              • forte misto masina cea cu jantele dar se poate si mai mult (in rest bravo ca vati intilnit si ati avut si vreme buna - numai bine)

                http://www.loganclub.ro/forum/showth...highlight=focu

                Comment


                • Mai eu sunt la sala sporturilor!Am concurs,traba e ca nu stiu daca o sa stau pina la 12. Eu zic asa,intra pe mess pe sandocann2002,si vb poate va teziti mai devreme.Sau poate ne intilnim si in alta zi.Eu vin de marti la IASI.

                  Comment


                  • De la Sala Sporturilor faci exact un minut pana la palat, e super aproape. Eu sunt dispus sa vin si inainte de ora 12, sa vedem ce parere au si ceilalti.
                    Logan Kiss FM 1.6MPI IS-29-FLY

                    Comment


                    • hop si eu cu cateva filmulete.....pacat ca nu am fost acolo sa va arat cum se face


                      Last edited by RADU_LYN; 20 January 2008, 21:01.

                      Comment


                      • chiar sunt misto dar nustiu cate intalniri veti mai face acolo voi credeti ca politia nu vede asa ceva - liniutele nu se fac la locul de intilnire(nu te kk unde maninci) si ce misto vi se vad numerele de inmatriculare mai sus in poze

                        http://www.loganclub.ro/forum/showth...highlight=focu

                        Comment


                        • Originally posted by Gabitzu View Post
                          chiar sunt misto dar nustiu cate intalniri veti mai face acolo voi credeti ca politia nu vede asa ceva - liniutele nu se fac la locul de intilnire(nu te kk unde maninci) si ce misto vi se vad numerele de inmatriculare mai sus in poze
                          Tu zici ca astea-s liniute
                          Mai degraba.....gaz ars degeaba

                          Comment


                          • mai ales cel cu visiniu alerga ca un catel dupa carute(e un loc public si daca un pensionar va toarna sa zis cu intalnirile - de ce sa nu fie civilizata doar discutii iar pentru adrenalina sa fie un loc mai retras

                            http://www.loganclub.ro/forum/showth...highlight=focu

                            Comment


                            • da` unde-s filmuletele???
                              1.5 DCi Laureat Gri platine, a strong car for a strong man!

                              Comment


                              • cautati si voi un loc mai retras,nu pe un drum public.
                                Mai ales ca liniutele se fac pe 400 m ...voi acolo nici 50 m nu aveti ...nici a 2a nu ati apucat sa dati...
                                Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google