Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • da da...asta e filmuletul. ha ha ha ce zboara dracu' zici ca-i superman!

    NU-MI DORESC NIMIC! AM TOT CE-MI TREBUIE!

    Comment


    • da prietene zboara dar nu pare prea fericit

      Comment


      • intalnirea de la Palat

        1.IS 07 RYB – hriberiu
        2.IS 10 DCI - doru
        3.AG 33 GZY – ciprianR
        4.BT 06 MON Ionutmon
        5.NT 45 BOG - 45BoG
        6.IS 29 PIF - dexterroom
        7.IS 09 DIG –danik
        8.IS 06 JFH -vali

        si cateva fotografii, nu prea reusite, una cred ca nu s-a salvat sau a fost de vina fotograful.
        A fost o intalnire frumoasa si s-a ras mult
        00.jpg 01.jpg 02.jpg 03.jpg

        Salutari si lui nenea DAn(BFL) de la toti cei prezenti.

        Comment


        • Groza ideea cu pozele facute. Propun sa se faca neaparat si poze, nu doar foaia cu prezenta.

          De asemenea, inca ma doare burta de la cat am ras vazand acel filmulet cu airbagul.
          Întotdeauna purtați centura de siguranță și supuneți-vă legilor drumului!

          Comment


          • Filmulet

            Autobuzul ala e si el la intalnire?Am vazut filmuletul, grozav. O sa ne vedem in curand, sa termin de construit ceva si revin. Deocamdata am pus ceva pe bazar....Cabana la Durau?Salutare la baieti.....

            My Car

            Comment


            • Danik, nu trebuia sa faci poza la jaful meu.

              Anunt pentru cei care au comandat modulul "one touch" pentru semnalizare:

              Se lucreaza la ele, si speram sa fie trimise saptamana viitoare.
              Daca mai sunt doritori, asteptam sa se anunte.

              Comment


              • @pmilogan iti dai seama ca nu e fericit saracu'.nici n-avea licenta de zbor, l-au mai si catapultat astia...da i-a dat cu un bot de bere si gata!
                prietene danik chiar poza cu GriZlY al meu nu s-a salvat
                @gold8xspeed autobuzul ala e defapt un MCV dar nu-l mai satura D-zeu de steroizi si de tras la sala, de asta e deformat in halul asta.
                si o dedicatie de la nasu' mare pentru toti prietenii care considera lunea cea mai "maro" zi a saptamanii.

                NU-MI DORESC NIMIC! AM TOT CE-MI TREBUIE!

                Comment


                • Originally posted by danik View Post
                  1.IS 07 RYB – hriberiu
                  2.IS 10 DCI - doru
                  3.AG 33 GZY – ciprianR
                  4.BT 06 MON Ionutmon
                  5.NT 45 BOG - 45BoG
                  6.IS 29 PIF - dexterroom
                  7.IS 09 DIG –danik
                  8.IS 06 JFH -vali

                  si cateva fotografii, nu prea reusite, una cred ca nu s-a salvat sau a fost de vina fotograful.
                  A fost o intalnire frumoasa si s-a ras mult
                  [ATTACH]341850[/ATTACH] [ATTACH]341851[/ATTACH] [ATTACH]341852[/ATTACH] [ATTACH]341853[/ATTACH]

                  Salutari si lui nenea DAn(BFL) de la toti cei prezenti.
                  daaaa mersi mult se vede ca imi simtiti lipsa ,nu a venit taticul sa-si hraneasca copilasii un gest frumos mersii deosebit de mult celor care a avut ideea de ami atraga atentia .ps promit sa nu mai lipsesc,miercuri vine taticul sa-si indulceasca cipilasii numai bine va ereaza nenea dan BFL

                  Originally posted by CiprianR View Post
                  @pmilogan iti dai seama ca nu e fericit saracu'.nici n-avea licenta de zbor, l-au mai si catapultat astia...da i-a dat cu un bot de bere si gata!
                  prietene danik chiar poza cu GriZlY al meu nu s-a salvat
                  @gold8xspeed autobuzul ala e defapt un MCV dar nu-l mai satura D-zeu de steroizi si de tras la sala, de asta e deformat in halul asta.
                  si o dedicatie de la nasu' mare pentru toti prietenii care considera lunea cea mai "maro" zi a saptamanii.
                  http://www.youtube.com/watch?v=j6qOw...eature=related
                  mai ciprian hai vinerea mai merge dar luni frate e tragic tare sanebunesc de nu, nici impins mai ca nu merge .ps misto filmulet
                  Last edited by pmilogan; 14 November 2011, 21:18. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • abia ASTEPT sa vina MIERCURI
                    SA NE ADUNAM MAI MULTI CA AVEM LA CE
                    o saptamana frumoasa la toata lumea
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by pmilogan View Post
                      murder eu am luat de la bogdan din bazar si merg beton nu scirtie,nu ramin tapene la frig si sterg misto tare 20ron asta e una din variante daca te ajuta cu ceva
                      Originally posted by ciuciosu View Post
                      Sau daca nu de la chioscul gri la culoare ce se afla intre pasapoarte si romtrans acolo langa statia de salvare ...daca stii e char langa spalatoria auto ...acolo...
                      Multumesc baieti, o sa incerc sa ajung la unul din ele, sunt satul de scartaiala.
                      Last edited by Murder; 15 November 2011, 16:13.

                      Comment


                      • Murder sa incerci sa intinzi si arcurile ca in tutorialul de pe forum http://www.tutorialelogan.ro/2011/05...stergator.html
                        sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                        Comment


                        • Replica nr. 10,000

                          Ciuci vezi ca tu ai scris pe replica 10.000 in postul #10001

                          maine ne vedem, daca vine nenea Dan. nu lipsesc

                          Comment


                          • hai hai fii cuminte danik, ai uitat ca nenea dan tine loc si de ajutor de mama?
                            darrr a sa faca un efort sa fie prezent,multumesc mult

                            Originally posted by pmilogan View Post
                            hai hai fii cuminte danik, ai uitat ca nenea dan tine loc si de ajutor de mama?
                            darrr a sa faca un efort sa fie prezent,multumesc mult
                            ps. daca nu am sa pot veni am sa anunt oficial
                            Last edited by pmilogan; 15 November 2011, 21:29. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • Pe maine dimineata e anuntata prima ninsoare din iarna aceasta in Iasi. Sa vedem ce va fi.

                              Comment


                              • cu cea mai mare placere mi-as curata masina, daca intr-adevar o sa ninga. sa speram ca o sa avem cativa fulgi si seara la intalnire

                                NU-MI DORESC NIMIC! AM TOT CE-MI TREBUIE!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google