Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by 45BoG View Post
    dl romeo-alex abia astept sa ajung prin barlad.
    Ma bazez de asemenea ca si colegilor din iasi li se va parea o experienta interesanta.
    Din 4, furam 5.
    La intalnirea de mai devreme si dl JFH (citez din memorie) si dl DIG si-au anuntat disponibilitatea.
    Rezumand, lista suna cam asa

    1. BFL
    2. COX
    3. CMC
    4. BOG
    5. HRB (de la hriberiu)
    6. JFH
    7. DIG
    Ok eu şi colegii din Bârlad vă aşteptăm
    În drum spre Bârlad o să vă întâlniţi cu Mario 09 şi Adrian22 care vin de la Vaslui

    Comment


    • Multumesc pentru urari,sper ca juniorul sa nu ma impiedice sa lipsesc prea des de la intalniri
      1.6 16V

      Comment


      • sa-ti fie de bine catalin (lol)sa dea domnul sa fie sanatos si tie iti doresc MULTA RABDARE)ca sigur o sa ai nevoie de asa ceva

        Originally posted by romeo-alex View Post
        Ok eu şi colegii din Bârlad vă aşteptăm
        În drum spre Bârlad o să vă întâlniţi cu Mario 09 şi Adrian22 care vin de la Vaslui
        sal romeo are sa fie o disputa interesanta legat de prezenta pacat ca s-a aminat din motivul evenimentului de la iasi dar nu mai este mult pina duminica viitoare nu?ps mult noroc

        Originally posted by ciprian_m View Post
        mare ninsoare ,o ploita,o lapovita
        si GATA
        waiii ce mai faci prietene?cind ner mai vedem la o smochina o atentie ca la intilnire nu mai nimeresti wai
        Last edited by pmilogan; 17 November 2011, 22:47. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • DDa duminica asta mergem la serele din Dancu unde e evewniment auto si anume indemanare si drift unde suntem invitati si duminica viitpoare mergem laBarlad!!!
          sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

          Comment


          • vreun link ? ceva care sa prezinte evenimentul?
            Întotdeauna purtați centura de siguranță și supuneți-vă legilor drumului!

            Comment


            • Ave-ti aici despre eveniment!!
              sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

              Comment


              • Iar eu care nu am facebuci nu pot accesa linkul. Dar de hambitie, nici nu imi fac :d
                Întotdeauna purtați centura de siguranță și supuneți-vă legilor drumului!

                Comment


                • stai lin ca nu e nimic wow...sunt niste filmulete in care se prezinta traseul de indemanare

                  NU-MI DORESC NIMIC! AM TOT CE-MI TREBUIE!

                  Comment


                  • Originally posted by 45BoG View Post
                    Iar eu care nu am facebuci nu pot accesa linkul. Dar de hambitie, nici nu imi fac :d
                    daca tu nu-ti faci noi o sa fim barbati sa trecem si peste asta

                    Comment


                    • Originally posted by CataLOL View Post
                      Multumesc pentru urari,sper ca juniorul sa nu ma impiedice sa lipsesc prea des de la intalniri
                      sa-ti traiasca. Vezi ca tre` sa strangi bani de inca un taxiu
                      sigpic42.453.149

                      Comment


                      • Seara buna,am o rugaminte,cine a cumparat de curind piesele ptr incalzirea in scaune???dati-mi de stire ptr ca vreau sa va intreb ceva.Merci.
                        Ambition 1,5 DCI Sedan

                        Comment


                        • Dati-va cu parerea daca e buna pusa centura!!
                          sAU destpre aceasta idee DACIA GTI!!! http://www.youtube.com/watch?v=F3-g4...rec_grec_index
                          Attached Files
                          Last edited by ciuciosu; 18 November 2011, 20:48.
                          sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                          Comment


                          • Originally posted by ciuciosu View Post
                            Dati-va cu parerea daca e buna pusa centura!!
                            sAU destpre aceasta idee DACIA GTI!!! http://www.youtube.com/watch?v=F3-g4...rec_grec_index
                            e buuuuna ee buuunaaaaaa e cel mai bine asa se pune maaaaaa

                            waiiii sa-ti iei prosopul de sters la gurita cind te uiti la centura asta mama,mama,eu ce pot sai mai spun la virsta mea ,imbracate fata sa nu racesti,

                            ma nentu filmuletul e pistol cu apa pe linga centura,sa fii sanatos ma nentu vise placute
                            Last edited by pmilogan; 18 November 2011, 21:06. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • In caz de accident fata sigur scapa la cate airbag-uri are masina si ea :-D
                              http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ul_meu-t22912p3.html

                              Comment


                              • Da da daaaaaa

                                Nenea gold mersi pt amabilitatea care-o ai in trafic
                                Last edited by pmilogan; 18 November 2011, 22:52. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google