Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • meditatia se afce in drum spre barlad..duminica

    Comment


    • da florin dar trebuie neaparat sa te inscrii pe lista altfel risti sa ramii cu buza unflata

      Comment


      • la Barlad va dau lucrare la proba orala

        Comment


        • sa mor de nu i-ai dat maxim, esti tare gonasule

          Comment


          • Ia gata cu palavrageala la Barlad cine mai merge duminica sa se treaca pe lista ...plecarea e de la siraj la ora 11.00
            1. is 11 cox
            2. is 07 bfl
            3. is xx flr
            4. is 45 bog
            5.
            sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

            Comment


            • Si bfl si bfl rusine la cmc

              Waii nu te supara pe mine dar nahhh asta e, ma bazam pe tine
              Last edited by pmilogan; 16 December 2011, 22:14. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • CU parere de rau VA doresc DRUM BUN
                AS fi mers si eu cu mare placere
                SALUTTARI LA LUME
                sigpic

                Comment


                • Gata waii eu sunt sigur ca nu mai fi refuzat darr na fiecare stie ce stie waii si tu sa fii prezent la intilnire sa ne treci pe lista de prezenta k?

                  Comment


                  • DA PRETENE nu va uit
                    aveti grija de voi acolo sii pe DRUM
                    NU VA HAZARDATI
                    sigpic

                    Comment


                    • Na,na,naaa fii cuminte pretene ca mosu e pe treaba lui nu stii, care se hazardeaza e mincat,toata cariera lui va fi compromisa dar bonus ;va fi exclus din , din, din, lci normal doar nu din tara si bonus bataie la centimetru patrat te salut pretene

                      Comment


                      • Reamintesc, lista e deschisa:
                        1. Cox
                        2. Bfl
                        3. Flr
                        4. Bog
                        5. .....
                        6. .....
                        7. .....
                        8. .....
                        Întotdeauna purtați centura de siguranță și supuneți-vă legilor drumului!

                        Comment


                        • sarantocilor,va afectat criza?" )
                          HAIDETI LA BARLAD

                          Comment


                          • Intrebare: la ce ora se deschide maine sirajul? am de facut ceva cumparaturi ;)

                            Comment


                            • sirajul se deschide la 8,30 ai timp de cumparaturi darr si de mers la birlad plecarea la 11-11,30 cel tirziu asta daca ai scos masina din service

                              mai fratilor aseara BOGul a remapat motorul si azi ce credeti ?a provocat BFLul la o partida de antrenament s-au comparatie si auu mamaaaaa nustiu sigur ne-am dat de mai multe ori e greu de facut o statistica darrr cert este ca e cam naspa sal ai linga tine deacum, a nimerit o mapa beton sa mor de nu foarte greu de scapat de el ,cine nu crede sa se dea cu el si mai vb dupa,cine are dubii sa stea cuminte sfatul meu, ar trebui sa se simta jignit un1,6 16v daca are presiune la ulei aaaaa ce zic baietii?
                              Last edited by pmilogan; 17 December 2011, 22:10. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment


                              • Domnilor, haideti sa facem putina activitate.
                                Întotdeauna purtați centura de siguranță și supuneți-vă legilor drumului!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google