Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • (orientativ, la o privire rapida prin www, pt un logan cineva a avut nevoie de 6 kg de pasla fonomin)
    Întotdeauna purtați centura de siguranță și supuneți-vă legilor drumului!

    Comment


    • ANUNTTTTTTTTTTT
      Cine vrea sa izoleze masina cu Fononim sau ceva de genul asta cel mai bun izolator cu care se izoleaza masina se face o lista aici ..si e nevoie doar de 4 baieti . pentru o masina de izolat va ajunge ceva de genu 50 ron .
      Daca va-ti saturat de zgomotele dedranjante si vre-ti sa face-ti ceva pentru pasageri si pentru voi sa condunce-ti in liniste si sa nu se auda nimic de la motor nici macar toba treceti-va pe lista!!
      1. CMC
      2. .....




      sau sunati la numarul meu 0749482627 ciprian
      sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

      Comment


      • 2. CataLOL s-i e-u vre-au (sa fiu in ton cu ciuci)
        1.6 16V

        Comment


        • ANUNTTTTTTTTTTT
          Cine vrea sa izoleze masina cu Fononim sau ceva de genul asta cel mai bun izolator cu care se izoleaza masina se face o lista aici ..si e nevoie doar de 4 baieti . pentru o masina de izolat va ajunge ceva de genu 50 ron .
          Daca va-ti saturat de zgomotele dedranjante si vre-ti sa face-ti ceva pentru pasageri si pentru voi sa condunce-ti in liniste si sa nu se auda nimic de la motor nici macar toba treceti-va pe lista!!
          1. CMC
          2. LOL
          3. ....

          Acesta nu e un anunt de bazar ...eu nu vand nimik doar va ajut pe voi sa face-ti ceva bun pentru masinile voastre ...pentru baietii de la noi din club.......sau si fetele din club!!!! Cmc e cu ideea!!!


          sau sunati la numarul meu 0749482627 ciprian
          Last edited by ciuciosu; 24 April 2012, 18:25.
          sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

          Comment


          • fara comentariI daca s-ar putea.......NO OFFENSE
            cine vrea sa isi puna bine ca am nevoie de 4 baieti ca sa putem cumpara
            un BALOT de FONOMIN.
            singur e cam greu si nucred ca - v-ar conveni pretul cu care vi l-as vinde apoi
            parerea mea e ca BAIETII de la Bucuresti nu au investit degeaba
            astept inca 2 oameni

            multam fain CIUCI
            Last edited by ciprian_m; 24 April 2012, 21:11. Reason: Automerged Doublepost
            sigpic

            Comment


            • Cine se mai baga?
              Last edited by ciuciosu; 24 April 2012, 21:48.
              sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

              Comment


              • Hai ma ca ma bag si eu sa acopar sunetul de tractor.

                Deci toate locurile sunt ocupate.

                Comment


                • ANUNTTTTTTTTTTT
                  Cine vrea sa izoleze masina cu Fononim sau ceva de genul asta cel mai bun izolator cu care se izoleaza masina se face o lista aici ..si e nevoie doar de 4 baieti . pentru o masina de izolat va ajunge ceva de genu 50 ron .
                  Daca va-ti saturat de zgomotele dedranjante si vre-ti sa face-ti ceva pentru pasageri si pentru voi sa condunce-ti in liniste si sa nu se auda nimic de la motor nici macar toba treceti-va pe lista!!
                  1. CMC
                  2. LOL
                  3. JFH
                  4. .....ultimul cine e?

                  Acesta nu e un anunt de bazar ...eu nu vand nimik doar va ajut pe voi sa face-ti ceva bun pentru masinile voastre ...pentru baietii de la noi din club.......sau si fetele din club!!!! Cmc e cu ideea!!!


                  sau sunati la numarul meu 0749482627 ciprian
                  sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                  Comment


                  • Izolati si panoul ignifug (demontati bordul)?

                    Comment


                    • eu nu ma bag, ca sunt inca tanar si vreau sa mai aud sunetul de toba sport
                      andrEyCST--- ---andrEyCST

                      Comment


                      • M-ar interesa, dar as vrea sa stiu daca voi cumpara materialul respectiv, izolez eu masina sau se ocupa cineva de respectiva operatie ?! ...multumesc :-)
                        P.S. : la discutii offtopic am postat un anunt ... poate va intereseaza ...
                        http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ul_meu-t22912p3.html

                        Comment


                        • izolatie masina

                          Salut băieţi. Vreau şi eu izolatie pt maşină. 50 ton nu e un capăt de ţară.

                          Comment


                          • Iar daca tonul este mărunţit e, chiar mai ieftin
                            Întotdeauna purtați centura de siguranță și supuneți-vă legilor drumului!

                            Comment


                            • baieti vorbim deseara mai multe despre FONOMIN
                              cum ar fi de unde il luam ,cum il luam si cum il montam
                              daca ne adunam mai multi comandam mai mult
                              sigpic

                              Comment


                              • Se tine diseara? Daca da, unde?
                                Întotdeauna purtați centura de siguranță și supuneți-vă legilor drumului!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google