Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Danik ai PM.

    Comment


    • Daca se poate , as putea sa ma alatur si eu ??

      Comment


      • Se poate. Urmatoare intalnire e duminica la ora 20.00 in parcarea facultatii de chimie. Partea de parcare dinspre Master.

        Bafta!

        Comment


        • Am sa incerc sa ajung !
          Bafta !

          Comment


          • Intalnirile de iarna o sa le facem in parcarea subterana Palas.
            Pot rezerva locuri in parcare in schimbul purtarii pe masina a unui stiker cu PALAS.
            1.6 16V

            Comment


            • Interesant, mai vorbim miercuri seara, sau vorbiti in seara asta. Eu nu pot ajunge.

              Comment


              • suna bine...eu zic ca ar fi buna ideea..

                Aseara am fost doar 3 oameni la intalnire, dar discutiile au fost foarte interesante..

                IS-xx-KOD - Kodrin
                IS-31-CST - andrEyCST
                IS-08-JPB - catalex

                As dori sa stiu, cine ar fi de acord ca duminica ce vine sa ne adunam cati mai multi loganisti+iubite/neveste+copilasii+catel+purcel si sa mergem la un gratarel, o samanta, un suculet, o miscare...cine ar fi interesat??
                2 oameni ce s-ar baga :
                1. andrEyCST
                2. Kodrin
                andrEyCST--- ---andrEyCST

                Comment


                • MI,MI,MI,mi,mi,mi tinetio tot asa (cu ora asta de intilniri) si o sa fiti tot mai multi prezenti,mult noroc la toata suflarea

                  Originally posted by andrEyCST View Post
                  suna bine...eu zic ca ar fi buna ideea..

                  Aseara am fost doar 3 oameni la intalnire, dar discutiile au fost foarte interesante..

                  IS-xx-KOD - Kodrin
                  IS-31-CST - andrEyCST
                  IS-08-JPB - catalex

                  As dori sa stiu, cine ar fi de acord ca duminica ce vine sa ne adunam cati mai multi loganisti+iubite/neveste+copilasii+catel+purcel si sa mergem la un gratarel, o samanta, un suculet, o miscare...cine ar fi interesat??
                  2 oameni ce s-ar baga :
                  1. andrEyCST
                  2. Kodrin
                  DA DA DAAAAAAAAAA ,daca se gaseste si un sponsor eu ma inscriu primul las copii singuri sa-si scoata ochiii si voi fi acolo
                  Last edited by pmilogan; 28 May 2012, 18:34. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • nea dane nu trebuie mai mult de 15-20 ron de persoana...cred ca poti gasi un sponsor asa ieftin
                    andrEyCST--- ---andrEyCST

                    Comment


                    • Ce liniste e e pe thread-ul asta Vine careva la intalnirea din seara asta?

                      Comment


                      • prezent!

                        Comment


                        • nu am gaz deloc..eu spun prezent pentru duminica
                          andrEyCST--- ---andrEyCST

                          Comment


                          • Baieti eu sunt intr-un mega proces de cautare apartamente acum si dupa-amiezile sunt ocupate maxim...deci nu pot sa apar sub nici o forma

                            NU-MI DORESC NIMIC! AM TOT CE-MI TREBUIE!

                            Comment


                            • Eu sunt de servici cu Darius asa ca pe saptamana viitoare ...dar sti-ti voi ca noi ne auzim la telefon permanent cand sunt probleme si trebuie rezolvate asa ca ...o sera placuta si o saptamana linistita tuturor!!!!!!
                              sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                              Comment


                              • Originally posted by andrEyCST View Post
                                nu am gaz deloc..eu spun prezent pentru duminica
                                Waiiii andrei si se mai vorbea de gratare,seminte alea ,alea dar cred se mergea 3-4 la masina nu?pt. economie de gazz

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google