Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Deci pana la urma ati mai fost la Voronet?
    Si ceva poze de ieri seara pe unde sunt?
    Last edited by iooon; 22 May 2008, 00:20.
    sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

    Comment


    • Originally posted by morariu_alex View Post
      Felicitari pentru Steel Sa iti traiasca fata si cel mai important, sa fie sanatoasa.
      Ajung si eu duminica, sper pe la un 13:00, ca iar lucrez, deci sa imi pastrati niste sampanie

      Am uitat sa ma "laud" m-a prins radarul cu 98 la ora, la intrare in Pacurari. M-am cam ofticat cand am platit 150 Ron, in consecinta cred ca m-am mai disciplinat putin. Am inteles ca daca in curs de 6 luni primesti de 2 ori amenda pt aceeasi chestie ti se ridica permisul? Are cineva cunostina exacta in cauza ?
      Daca iti batea si vantul putin din spate ...nu mai aveai permis.Dar totusi o carjesti rau!!

      Recomand cu caldura, asa numitul parat: Detectorul!

      Cu 150 Ron luai un detector care te salva de la patanie!
      asa ca le-ai dat la STAT.

      Hai numai bine si condu cu grija!!

      Comment


      • Eu am fost la releu de 1 mai - pe bucium ,a fost ok(se pot face gratare si aici in iasi si e super privelistea orasului organozatorii pot face o intalnire sau mai multe aici ca doar vine caldura)
        Attached Files

        Comment


        • De 1Mai am fo' la pescuit!

          Uite aici dovada!
          Attached Files

          Comment


          • Careva microbist? Cine mere la stadion la meciul cu Universitatea Cluj? Intrarea e libera...meciul incepe la 7 si se termina pe la 8.45, asa ca dupa meci putem ramane la o intalnire loganclub...daca e cineva interesat, sa raspunda...

            Comment


            • Un vecin deal meu mia adus la cunostinta ca a montat doua camere radar la intrarea in iasi dinspre pacurari si dinspre bucium dar eram asa de ametit cand mia spus ca abia acum miam adus aminte,stiu ca el lea montat(firma lui) si o sal intreb mai exact unde, sper sa fiu treaz de data asta

              Comment


              • Originally posted by Spown View Post
                De 1Mai am fo' la pescuit!

                Uite aici dovada!
                Off-topic...Asai ca nu v-au primit la pescuit decat cu cardul Metro?
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by valeriuciprian View Post
                  Off-topic...Asai ca nu v-au primit la pescuit decat cu cardul Metro?
                  Ce buna gluma!!!


                  sa inteleg ca tu faci asa??? Vizitezi Metro dupa pescuit???

                  LOL!!

                  Sacosa aia era la indemana sa pun pestiii pe ea! Sa nu ud pe jos!


                  fantezia ramane la tine!

                  Comment


                  • Originally posted by petroman View Post
                    Un vecin deal meu mia adus la cunostinta ca a montat doua camere radar la intrarea in iasi dinspre pacurari si dinspre bucium dar eram asa de ametit cand mia spus ca abia acum miam adus aminte,stiu ca el lea montat(firma lui) si o sal intreb mai exact unde, sper sa fiu treaz de data asta
                    eu stiam de bucium si de copou)
                    ym! dorinu2005@yahoo.com
                    BARBATII ADEVARATI PREFERA 1.5 DCI

                    Comment


                    • Camera din bucium cu radar este imediat cum vii spre oras dupa "plopii fara sot". Iti indica mare un panou pe stalp cat ai la ora. Si probabil iti trimite poza prin posta cu o felicitare. Parca aveam si o poza.
                      Petromane, cat timp ai stat in coloana pana ai intrat in oras?

                      Comment


                      • Maine la 12 intalnire...chiar daca e urat afara..ne intalnim macar 1 ora

                        lista :

                        1--IS-24-CIC Ionut
                        2--IS-10-LNC Ionut
                        3--B -74-ZRZ Dan
                        4--B -63-HER Gabi
                        5--IS-58-DAB Steel
                        6--IS-22-ALC Alex
                        Next???
                        0.9 tce SL plus

                        Comment


                        • Dar eu cum de nu sunt pe lista mai ales dupa ce m-am chinuit cu plasa pentru masca fata!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Credeam ca nu mai pot ajunge maine la intalnire ca sunt cu masina desfacuta dar cu putin noroc gata am terminat !!!!!!!Ne vedem maine!!!
                          sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                          Comment


                          • AAAAAAAAAA si fotografiile!!!
                            Attached Files
                            sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                            Comment


                            • Bravo Dan....ti-a iesit foarte bine plasa.
                              Acuma mai ramane sa vopsesti bara fata si spate in alb total si e ca a mea

                              Comment


                              • Originally posted by RADU_LYN View Post
                                Bravo Dan....ti-a iesit foarte bine plasa.
                                Acuma mai ramane sa vopsesti bara fata si spate in alb total si e ca a mea
                                mai lipsesc PLEOAPE

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google