Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Logan 1.4 Mpi

    Man cand ma rezolvi si pe mine cu plasa...................plsssssssss ca de mult vreau sa-mi pun si eu...........astept raspuns sa ne vedem la intalnire.......
    sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

    Comment


    • Felicitari

      Dan felicitari :-)

      cat despre ce mai lipsteste..... e timp pentru toate... si pe mine ma batea un gand cu plasa dar nu stiu inca daca imi pun sau nu

      prima lectie din economie finante e ca te invata aia ca nevoile sunt nelimitate iar resursele sunt limitate, asa ca cand avem timp si disponibilitati mai bibilim cate ceva la loganase....

      @petroman: multumim de informatii... rugaminte: poti vb cu prietenul tau sa il intrebi daca stie ceva din sursa sigura daca acele echipamente sunt prevazute cu sisteme de fotografiere sau filmare sau ceva la modul, pentru ca eu unu cred ca sunt doar indicatoare de viteza cu rolul de a calma traficul (speria vitezomanii) ... ps parca nu te-am vazut pe lista de duminca, sper sa fii si tu :-)

      m-am mai jucat si eu putintel la spartanul meu :p
      Attached Files
      IS 10 LNC Facebook

      Comment


      • 1--IS-24-CIC Ionut
        2--IS-10-LNC Ionut
        3--B -74-ZRZ Dan
        4--B -63-HER Gabi
        5--IS-58-DAB Steel
        6--IS-22-ALC Alex
        7--IS-69-SNT Dan (dakota)
        Next???

        Comment


        • logan club night session

          1--IS-24-CIC Ionut
          2--IS-10-LNC Ionut
          3--B -74-ZRZ Dan
          4--B -63-HER Gabi
          5--IS-58-DAB Steel
          6--IS-22-ALC Alex
          7--IS-69-SNT Dan (dakota)
          8--IS-05-LKG (Dan) cuciuosu Bre si-a anuntat omu de 2 ori prezenta.... pls fiti antenti

          Cred ca o sa vina si GIX - razvan

          Eu am revenit cu poze de la intalnirea nocturna.... unde sub clar de luna am ras de noi incercand sa fotografiem biburile, pxj intrase in pielea celor de la BS-A si incerca sa inventarieze softurile de pe un laptop abandonat de nu se stie cine pe capota lui :p Taz a venit si a taiat-o la mare (nu uita sa ne aduci si noua nisip) fetele s-au plictisit in masina in loc sa socializeze si noi ca soferii

          poze de la voronet am sa pun maine .... trebuie sa le sortez ca am facut cam o mie stiu disperat dupa fotos..... decat ca am fost doar cu ana a mea si am ajuns pana la vatra dornei sa vedeti mestecanis drifts laser a fost
          Attached Files
          Last edited by euromarket; 4 May 2008, 00:08. Reason: uitasem ceva
          IS 10 LNC Facebook

          Comment


          • Masina aia de langa LNC (poza 5 linia 1 = no.5) este logan seria 3, si e a mea

            Comment


            • Da ms. LNC ne vedem astazi!!
              sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

              Comment


              • Logan 1.4 Mpi

                Baietii pozele cand le puneti????????????
                sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                Comment


                • Uite una pentru steel (pana vin celelate)
                  Attached Files

                  Comment


                  • Logan 1.4 Mpi

                    Thx,ai vazut vreo data asa foc............
                    sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                    Comment


                    • Hai sa-ti mai dau
                      Last edited by iooon; 22 May 2008, 00:17.

                      Comment


                      • A iesit bine si astazi chiar daca a plouat cat timp am stat in barulet . Nu-i asa CIC DAB si LNC (in ordinea alfabetica fara suparare)? Super tare cred ca toti sunt suparati ca nu au putut sta si ei ......., dar poate data viitoare!!!!!!
                        sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                        Comment


                        • Da a fost ok ...dar era mult mai bine daca nu erau aia cu PNL-ul lor sau ce era acolo..ne-au stricat inceputul de intalnire!!!Dar ne-am revenit pe parcurs....

                          Steel a dat 2 sampanii in cinstea fetitei... la stadion...
                          Iar de la stadion am mers la un barulet vis-a-vis de Gradina Botanica...unde am stat la vorbe inca 2 ore....
                          Speram ca data viitoare o sa fie mai ok vremea..adica sa nu mai ploua...

                          PS: asteptam pozele
                          0.9 tce SL plus

                          Comment


                          • iar mi-ati dat de lucru

                            LKG nu ai avut ce face sa ma intrebi de stikere ca de atunci stau si ma bibilesc cu ele cica suma viciilor ramane constanta

                            fain o fost si azi dar am sa fiu mai tzaran si am sa fac public faptul ca ZRZ s-a purtat urat vis a vis de isprava lui cu LKG, man cred ca nu stii de inseamna.... macar vb cu omu nu te dai la fund.... dar na in ultima vreme oricum te-ai cam ascuns de tot: servici, club, etc .... o fi o noua tentinda a ta si nu stim noi...

                            daca iti aduci aminte nici eu nu am avut masina dar am fost la intalniri si nu sunt dsingurul, asa ca asta nu e o scuza mai ales ca azi trebuia sa vb cu dan vis a vis de treaba cu numerele.... dar iresponsabilitate si cu asta am incheiat subiectul.

                            ZRZ vezi ca in viata astfel de atitudini si simt de responsabilitate generaza un nor negru ce te poate urmari muuulllt timp....

                            revenind la ale noastre
                            - am testat la cat imi taie alimentarea ... raspuns 6500 rpm (e remapat carul spartan)
                            - am decis sa ne facem niste stikere mai frumusele
                            - am apreciat statia cu care vb soferii de tir in trafic (si imi iau si eu cred una)
                            - am sarba(u)torit-o pe Daria Maria
                            - m-am ciondanit cu un domn de la Politia Comunitara ca nu ne lasa sa intram la Palat si pana la urma va veni si el la intalnirile noastre
                            - am abandonat ideea de a merge la Lepsa din motive obiective
                            - vom face o pagina web in care sa prezentam membri logan club iasi cu masinile si istorioarele fiecaruia dar FARA A NE DESPRINDE DE FORUM ... sa nu va vina ideei crete
                            - am studiat fenomenul vasului de racire... daca lasam sau nu capacul inchis.... in final final fiecare cum stie, eu fac cum zice in manual
                            - am prezentat noile mele stopuri (400 in metro, 300 in autocenter, 350 in bras)
                            - ne-am simtit bine si data viitoare o sa ne simtim si mai bine, nu ?
                            - am remarcat un ginerica printre noi ... ZLDul (luigi) ... te prinde bine man
                            - am avut din nou juniori prezenti si ne bucuram

                            cam asta e.... acum imi continui stickereala... pun diseara foto cu ele
                            Attached Files
                            IS 10 LNC Facebook

                            Comment


                            • Super tari fotografiile super tare prezentarea , .... intradevar asa e a fost ok toate pana la urma !!!!
                              sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                              Comment


                              • Originally posted by qiu View Post
                                Camera din bucium cu radar este imediat cum vii spre oras dupa "plopii fara sot". Iti indica mare un panou pe stalp cat ai la ora. Si probabil iti trimite poza prin posta cu o felicitare. Parca aveam si o poza.
                                Petromane, cat timp ai stat in coloana pana ai intrat in oras?
                                nu am stat deloc la coada ca nu am plecat odata cu ploaia dupa ce sa oprit am facut dinou gratarul si am venit la ora 20

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google