Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stie cineva unde gasesc si eu pleoape ptr faruri? si cat is ?Merci


    Daca imi fac toata capota neagra cu autocolant ... oare zic ceva gaborii? :-s




    nu mai scrie mirc sau YM
    Last edited by iooon; 5 May 2008, 16:39.

    Comment


    • -pleoape gasesti prin bazar modelul ala normal...cum am si eu...sunt cam 15 ron..dar vezi ca mai vinde cineva si pe forum...foloseste search
      -iar de capota nu zic nimic politistii...ca sa poata sa spuna ceva trebuie sa ai peste 30 %din masina foliata in alta culoare
      0.9 tce SL plus

      Comment


      • Welcome in the club sparks

        politistii nu zic nimic, dar noi s-ar putea sa zicem, suntem mai comentatori din fire .... de bine de obicei :P

        ce loganas ai ? Ce motorizare, ce nr de inmatriculare ?
        IS 10 LNC Facebook

        Comment


        • Stiu ca abia am avut obisnuita intalnire de duminica, da' parca nu ma pot abtine sa nu intreb daca vine careva diseara la o intalnire scurta la stadion? Eu propun 9.30-10.00 ...

          Comment


          • Originally posted by dakota View Post
            1--IS-24-CIC Ionut
            2--IS-10-LNC Ionut
            3--B -74-ZRZ Dan
            4--B -63-HER Gabi
            5--IS-58-DAB Steel
            6--IS-22-ALC Alex
            7--IS-69-SNT Dan (dakota)
            Next???
            Intalniri seara cand se fac?

            Comment


            • Cine vine diseara dakota?

              Comment


              • A fost postat pe 3 mai pentru duminica - vezi sus la postul 1241(catalin nu du in eroare lumea)

                Comment


                • Catalin642 te asteptam la 10.oo la stadion in copou.
                  incerc o lista pentru ora 10.oo la stadion:

                  IS-69-SNT - dakota (dan)
                  IS-10-LNC - euromarket (ionut)

                  Next...?

                  Comment


                  • Logan 1.4Mpi

                    Tare as veni si eu dar stiti cum este , cu copii
                    sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                    Comment


                    • Originally posted by petroman View Post
                      A fost postat pe 3 mai pentru duminica - vezi sus la postul 1241(catalin nu du in eroare lumea)
                      nu duce pe nimeni in eroare...intalnirile sunt duminica la ora 12
                      iar faleza se face in fiecare seara...si iese cine vrea si cine mai are energie pe la ora 10-30 cine vre vine la stadion...acolo o sa fie cum am zis si mai sus cei care pot si mai au energie....


                      Ionut_lnc......Sparks e venit in club de mai demult putin...are deja 2 intalniri la care a venit...
                      date despre masina: e un preferance cred....motor de 1.4 culoare rosu
                      0.9 tce SL plus

                      Comment


                      • faleza in luna lui mai

                        @sparks ... imi cer scuze pt neatentie dar urarile de bun venit le mentin

                        cum zicea si ION deci seara nu sunt intalniri se face faleza si ne oprim pe la 22.30 la stadion la un pahar de vorba, in rest suntem pe faleza: copou - independentiei - tudor - splai - palat - stefan - fundatie

                        in seara asta dakota a venit cu surpriza serii.... niste jante de toata frumusetea ... 16"" si cauciucuri de 200 Fulda foarte frumoase, 28 mil..... Dane sa te tina mult si sa te poarte pe unde vrei tu !!!! Felicitari

                        tot in seara asta... din capitolul X-files sau Unii nu isi incap in pelea lor....
                        stateam 4 masini parcate la stadion si vine BRWul (supernova rosie) cu Gix in spate, incetinesc in dreptul nostru si pleaca mai departe fara sa zica un banal salut, faza la care toti cei prezenti ne-am simtit deranjati .... motiv pentru care noi nu vom mai saluta astfel de personaje .... asa cum am mai zis.... GIX stii care e continuarea.... ti-am zis aseara.... altfel zis da-i omului nas si un deget ca ti se urca in cap si iti ia toata mana si dupe asta nu se mai vede pe sine in oglinda de mare ce se crede sau ceva..... anyway

                        in seara asta pe faleza au fost SNT, VFY, ZRZ, LNC si la Family ne-am intalnit si cu ALC :-)

                        dupe intalnire am tras o bere si o clatita la family pizza in tudor ... cartierul general al loganistilor (sper) pe timp de vara.... sus la terasa .... ca avem si locuri de parcare pt toata lumea

                        ps: fotografia de grup e de ieri seara, din 4 mai cand au fost prezenti pe faleza LNC, ALC, ZRZ, GIX
                        Attached Files
                        IS 10 LNC Facebook

                        Comment


                        • OFF-TOPIC
                          Pentru cei interesati pise din logan dezmebrat:
                          http://www.dezmembrari.ro/cauta_pies...=&piesa2=&jud=
                          IS 10 LNC Facebook

                          Comment


                          • Tin sa multumesc lui ionut-lnc pentru complimente si sa promit ca data viitoare voi veni si cu masina curatica ... aseara fui atat de preocupat cu montarea jantelor incat am si uitat sa dau pe la spalatorie ...

                            Comment


                            • Logan 1.4 Mpi

                              Marfa jantele , bravo SNT acuma sunt gemene,,SNT = DAB....
                              sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                              Comment


                              • Felicitari dakota pentru noua achizitie...ai grija la borduri

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google