Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sal vreau sami fac si eu geamurile fumurii .Cam cat ma costa -luneta sapate si fata transparenta legala

    Comment


    • Sunt mai multe persoane care iti pot da informatii, poate vi duminica la intalnire ca sa vezi si cum au fost puse. Te asteptam.


      Apropo :

      Lista pentru intalnirea de Duminca orele 15.00 in parcarea de la Master Club - Tudor Vladimirescu - Splai Bahlui
      1. IS 10 LNC
      2. Petroman
      3. IS 58 DAB
      4. IS 69 SNT
      5. IS 06 JFH
      6. .............

      Comment


      • A si am mai vazut prin oras masini care au un abtipild cu o frunza de marijuan la spate de unde pot sami iau si eu un abtipild de genu

        Comment


        • Da totu la 15 00 e intalnire. Sincer mar interesa si pe mine acest club da mai vedem

          Comment


          • Lista pentru intalnirea de Duminca orele 15.00 in parcarea de la Master Club - Tudor Vladimirescu - Splai Bahlui
            1. IS 10 LNC
            2. IS 06 HVJ
            3. IS 58 DAB
            4. IS 69 SNT
            5. IS 06 JFH
            6. .............[/QUOTE]

            Comment


            • Lista pentru intalnirea de Duminca orele 15.00 in parcarea de la Master Club - Tudor Vladimirescu - Splai Bahlui
              1. IS 10 LNC
              2. Petroman
              3. IS 58 DAB
              4. IS 69 SNT
              5. IS 06 JFH
              6. IS 06 LBE

              Comment


              • daca se poate sa ramana numarul de inmatriculare la mine...mersi
                Lista pentru intalnirea de Duminca orele 15.00 in parcarea de la Master Club - Tudor Vladimirescu - Splai Bahlui
                1. IS 10 LNC
                2. IS 06 HVJ
                3. IS 58 DAB
                4. IS 69 SNT
                5. IS 06 JFH
                6. IS 06 LBE[/QUOTE]

                Comment


                • intalnire ad-hoc

                  Auzind ca bragelone isi instaleaza nu stiu ce leduri dar si din curtuazie m-am dus pana la steel unde l-am gasit si pe cmc, dupa care a venit si adi vhu si aditzu, asadar ne-am admirat fiarele si noua inventie a lui bragelone care m-a dat gata .... Abia ma linistisem, iar incep sa marmotesc una alta..... Ca sa nu fierbeti pana miercuri seara, ca ziua nu se vede, atasez niste foto....

                  revin in seara asta cu un nou lift la spartan... Tot in faza de proiect, dar pana miercuri sper sa fie realizat
                  Attached Files
                  IS 10 LNC Facebook

                  Comment


                  • Ionut, colegul Adi are BHU. Mersi de poze. Sper sa va placa.
                    sigpic
                    Play ManagerLeague

                    Comment


                    • new look ... spartan winter edition

                      Ce parere aveti ?
                      Attached Files
                      IS 10 LNC Facebook

                      Comment


                      • Lista pentru intalnirea de Duminca orele 15.00 in parcarea de la Master Club - Tudor Vladimirescu - Splai Bahlui
                        1. IS 10 LNC
                        2. IS 06 HVJ
                        3. IS 58 DAB
                        4. IS 69 SNT
                        5. IS 06 JFH
                        6. IS 06 LBE[/quote]
                        7. IS 05 LKG
                        sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                        Comment


                        • inca 2

                          Inca doua.... Astept parerea voastra.... Cred ca 4 ar merge in final, nu ?
                          Attached Files
                          IS 10 LNC Facebook

                          Comment


                          • Cu dungile alea strici armonia minimalista a masinii, dar cu "coroana" NFS ProStreet o dai bine in kitch, mai ales ca nu se asorteaza cu "penele" spartanului. Este doar o parere. Nu trebuie sa tii cont de ea.
                            sigpic

                            207 noir obsidien

                            Comment


                            • Cam cati bani va costat sa puneti ledurile alea sau neoanele ?
                              si stiti de unde pot lua abtipilduri cu frunza de marijuana ?

                              Comment


                              • ionut lnc,duminica sint de serviciu dupa-amiaza....Poate ne vedem dimineata iar daca nu se poate pastreaza te rog frumos steguletul la tine.Vorbim la un telefon duminica dimineata.
                                Ambition 1,5 DCI Sedan

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google