Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prieteni in curand loganul meu va avea si Bixenon de 6000k luminozitate ...Dupa care voi posta si masina pe sectiunea "my raid " . Ideea este ca miercuri am uitat sa va spun ca il voi echipa si cu interior de piele. In curand o sa anunt cat costa tot interiorul cu tot cu montaj. Faza este ca daca aranjam un "comandou" de doritori la interior de piele avem un discount considerabil ...Si putem planifica o zi in care sa facem o excursie pana la Campulung Moldovenesc sa ne "tunarim" loganul in sensul bun si frumos al cuvantul cu o piele de cea mai buna calitate si cea mai frumoasa culoare . In principiu cred ca pretul este pe undeva la 500-600 ron .
    @Lnc :- ce ai facut man , l-ai abordat pe Daniel , te-a ajutat cu ceva ?
    -si apropo mi-ai promis odata ca ma ajuti la jante sa mi le personalizez , dak ai timp da-mi un bip sau o intalnire sa vorbim !
    @Ionut CIC : frate tu mai ai folie neagra pt stalp la usi ? Da un msj ca sunt interesat !!!
    @vandisel: - intradevar nu se merita toba sport pe un disel ca nu are acelasi sound ca o benzinara, dar daca iti surade ideea eu am o cunsotinta care foarte curand imi va monta o toba si in partea dreapta , deci o sa arate si bine cu doua tobe si o sa sune la fel de bine . Ideea este ca el nu e din iasi si trebuie sa merg in SV pt treaba asta ,dar daca vrei astepta pana imi fac eu daca iti place te bagi si tu !

    Bafta la toti ! Viva LCI !

    Comment


    • Bre nu mai spuneti ca ati stat pe logan club iasi daca nu gasiti nicaieri programul raliului.... E a 3a optiune in meniu da? http://www.loganclubiasi.ro/ema_arti...ubIasi.ro.html

      @luigelo:nu am apucat sa ajung la daniel, cum sunt in zona il sun si dupa iti comunic cum a decurs...... De personalizat personalizam, te sun pe seara sa ne vedem pe faleza sa vedem exact ce si cum

      am actualizat codul rutier de pe logan club iasi.... acum e tot
      IS 10 LNC Facebook

      Comment


      • Ioane...Eu mereu cand deschid calculatorul deschid si pagina noastra.....Si o las deschisa chiar daca nu ma uit pe ea..+ o am pusa si la status...In speranta ca mai intra careva...

        cand se anunta acest workshop.?.....Ca ar trebuii sa avem grija sa nu fie o vreme cum e in momentul asta....Ca se strica toata treaba

        ps..ionut...se poate sa modifici la prezentarea masinii mele ceva.?..adica as vrea sa ii fac niste poze noi si sa le inlocuim..asta pe saptamana viitoare...
        Last edited by iooon; 24 October 2008, 10:57.
        0.9 tce SL plus

        Comment


        • IonutLNC: mersi de sfat pentru culoare...Sper sa nu ma dea afara sotia dupa ce o colez cu gri sidefat...

          Luigelo: astept sa o montezi tu macar un sound mai sport sa ii dea fata de cea stock; referitor la interior de piele....Ma bag si eu daca e piele si nu imitatie; pe negru desigur

          Bafta
          "Stiu ca nu stiu nimic, dar stiu ca pot sti mai mult decat stiu" (Socrate)

          Comment


          • Dar eu nu sunt in poza panormaica din partea de sus a paginii noastre

            I can kill myself now
            Fotografie ... in cat mai putine cuvinte

            Comment


            • Ionut: NU SE POT FACE COMENTARII PE SITE-UL LOCAL.
              sigpic
              Play ManagerLeague

              Comment


              • @vandisel : nu e imitatie ca nus primul lor client , am vazut ce pot face oamenii, gandeste-te ca imbraca in piele VW , mertz, BMW . Deci la logan e un mizilic

                Comment


                • Pai hai sa facem o lista cu cine vrea sa imbrace interiorul in piele, isi face si luigelo o idee cati oameni sunt si negociaza...Ne zice pretul final...Si acceptam sau nu

                  1. Luigelo
                  2. VanDiesel
                  "Stiu ca nu stiu nimic, dar stiu ca pot sti mai mult decat stiu" (Socrate)

                  Comment


                  • Vali cand ajung acasa am sa pun programul.
                    sigpic
                    Play ManagerLeague

                    Comment


                    • Plasa neagra k vreau sa vopsesc si V-ul cromat in Negru mat
                      sigpic

                      Comment


                      • @euromarket: Eu vreau un program detaliat, de exemplu unde se desfasoara etapa de sambata, speciala din oras si etapa de duminica, o harta a traseului. Stiu, vreau cam multe.
                        De asemenea vreau sa merg si la etapa de sambata care va fi intre Poiana si Slobozia. Se mai inscrie careva?

                        Comment


                        • Ai sa ai aproape tot ce-ti doresti cand imi scot masina din service si ajung acasa. Daca vrei poate ne intalnim si-ti dau un fluturas cu raliul Iasiului. Le am in masina. Masina e in service acuma. Cand ies de la serviciu ma duc sa o scot.
                          sigpic
                          Play ManagerLeague

                          Comment


                          • Intalnire azi?
                            sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                            Comment


                            • Ce intalnire azi ?
                              Fotografie ... in cat mai putine cuvinte

                              Comment


                              • O punem de o intalnire?
                                Diseara in agronomie?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google