Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @ ador fantezia - vino maine la ora 15 la palatul culturii la intalnire si vei face rost de stiker...Ionut_lnc le are pretul era undeva la 10 lei parca...Te asteptam maine
    0.9 tce SL plus

    Comment


    • La multi ani STEEL si tuturor celor care isi sarbatoresc ziua dupa nume
      Pazea ca vine AND-ul

      Comment


      • Azi la 15:00 la palat?
        sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

        Comment


        • Da da la 15 la Palat , asta chiar ca zic eu , ca ce e scris mai sus nu eu am scris!!!!!!!
          sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

          Comment


          • Daca vrea cineva sa vada o bucatica din ce sa intamplat Duminica trecuta in iasi sa acceseze www.Telem.Ro .....Emisiuni........AutoExpres............Vezi emisiunea din 08.11.2008 in format video . Aici o sa vedeti capota si scrisurile laterale de pe CMC , jantele si tamburii lui DAB , plecarea din pozitia START a lui LNC.
            sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

            Comment


            • Dar nu se mai fac liste cu cei care vin la intilniri?

              Comment


              • ACEST TOPIC NU IMPLICA PE NICI UNUL DIN MEMBRII LOGAN CLUB IASI[BAIETII]
                Incepand cu seara de 9.11.2008 prietenele,sotiile,amantele loganistilor decid urmatoarele:
                -dumina incepand cu ora 12:oo doamnele isi vor da un punct de intalnire [NU LOGAN CLUB-PALATUL CULTURII]deoarece consideram ca suntem excluse din peisajul sotilor,amantilor,iubitilor si vom lua masuri drastice in favoarea nostra.
                Va intelegem pasiunea voastra pentru acest club,dar suntem FEMEI si avem si noi nevoie de atentie.Ne vom da si noi intalnire asa cum fac baietii in fiecare duminica si vom incerca sa ne simtim bine intre noi fetele.
                Asteptam propuneri si din partea voastra.

                Cu respect ale voastre sotii,amante,iubite,prietene...Etc....Si amd.

                Emma,ronabogBPM,anaLNC,AnaCMC,...Si lista poate continua......



                VA URMA.....................
                sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                Comment


                • Acuma asteptam sa va luati revansa.......

                  http://www.bobowling.ro/e107_images/revansa%20first%20cup.jpg

                  Comment


                  • Ce tii si cu femeile astea in loc s-asi vada de treburile lor....................
                    maine poimamine o sa trebuiasca sa iesim la o bere si o sa trebuiasca sa bem cot la cot cu ele,poate si cu catelul si pisica.........

                    Comment


                    • In primul rand RESPECT pentru dorintele fetelor care au tacut ele saracutele pana acu dar astazi se pare ca ca sa umplut paharul si si-au zis si ele offul!!!
                      Si o lista de prezenta va arat chiar acum :
                      1. IS 06 HVJ PETRICA-PETROMAN
                      2. IS 05 LKG CIUCIOSU+LILI
                      3. B 76 SBL IONUT
                      4. B 84 HCJ GABRIEL , BOGDAN
                      5. IS 05 AMI VLAD-BRAGELONNE a spart narghileaua asta ca sa-l param
                      6. IS 06 JPN VALENTIN -VALI007
                      7. B 84 WKZ ADRIAN-ADYTZU
                      8. IS 06 LBE VASILE -VALYYY
                      9. IS 58 DAB MIHAI-STEEL
                      10. IS 22 ALC ALEX-M_TEO22
                      11. IS 24 CIC IONUT IOOON_CUG
                      12. B 75 VNX ADRIAN SCOOBY_88
                      13. IS 77 ALY ALEX
                      14. IS 04 XFS ADRIAN
                      15. IS 55 GML MIRCEA multumim de cafele
                      16. B 03 TYB TIBI TYBY_ITALIA
                      17. IS 81 BAD ANDREI ANDREI_1002
                      18. B 55 MUZ BOGDAN - ZUM
                      19. IS 03 HRG FLORIN
                      20. IS 16 CMC CIPRIAN BUN-DRACU dar ia dras-o prietena lui azi cam tare
                      21. B 66 BPM NICU -VANDISSEL
                      22. IS 10 LNC IONUT EUROMARKET
                      23. VS 49 LYN RADU RADU_LYN multumim pentru prezenta celor 2 colegi din VS
                      24. IS 69 SNT DAN -DAKOTA felicitari si multumim in acelasi timp pt .Efort cei 200km
                      25. B 79 AUK IOAN
                      26. GL 98 AGA CIPRIAN -CIPRISOR
                      27. IS 12 RAR DANIEL
                      28. IS 26 STV VALENTIN_MAUSEINpas
                      29. IS 05 HBX
                      30. IS 83 ADU RADU RADU -ADU de aprecian cele 2 drumuri facute de el cu 2 masini
                      31. IS 06 MAK MAKY
                      32. B 78 CIX
                      33. B 80 KIM ANDREI
                      34. IS O3 VFY CA DE OBICEI SPRE SFARSIT CU SCUZELE DE RIGOARE -STIE EL
                      35. IS 18 RAR - Putyn (scuze ca ai fost omis din lista)

                      MULTUMIM SI LUI MARIAN DE LA TELE M PENTRU PREZENTA SI TOATE CHESTIILE FACUTE DE EL !!!!!!!!!!

                      Imediat or sa apara si fotografii cu fiecare membru logan club si masina lui!!!
                      Last edited by euromarket; 11 November 2008, 01:08. Reason: add no 35 - putyn was there too
                      sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                      Comment


                      • Felicitari baieti pentru reusita...Asteptam poze si tot ce mai trebuie

                        Comment


                        • A iesit de nota zece toata treaba .Suntem cei mai; la mai mare! Salutam initiativa prietenelor/ sotiilor loganistilor.Ma bucur ca nu ai uitat Dane sa ma treci si pe mine cu cafeaua )) mini bar am avut in portbagaj.

                          Comment


                          • Tin sa va dezamagesc pe cei care asteptau filmarea de pe iasi tv live, in timpul emisiunii care a durat 30 de minute nu s-a precizat nimic de logan club, nefiind difuzate nici interviurile colegilor nostri Ionut-LNC si Ciprian-CMC. Sa nu-mi cereti inregistrarea ca are 9Giga(cat mai necomprimat), daca totusi sunt doritori desi nu prea cred o sa il tai si il pun pe 2 dvd-uri. O seara buna si imi pare rau ca a trebuit sa va dau aceasta veste proasta

                            Comment


                            • Iasi live ne-a dezamagit.... Asa e la romani...
                              Multumim efortului depus lui Marian TELEM - cred ca te-am innebunit nu ?
                              Salutam decizia fetelor si mi se pare foarte buna de a petrece timpul cum stiu si doresc ele
                              Salutam si multumim pentru prezenta intregului club si in special celor care au fost azi pentru prima data... Si au fost cativa... Ar fi fost tosusi frumos sa fi venit si ceilalti mai vechi, mai proaspeti
                              Acusica vine intalnirea de un an cand prezenta este OBLIGATORIE....

                              S-au facut poze.... Eu incepusem pictoriale cu fiecare in parte dar nu am apucat sa le termin..... Dar in fiecare duminca vom face cateva pana le facem pe toate.... Va dati seama pentru ce nu ? Catalogul Logan Club Iasi care as vrea sa il scoatem la 1 an editia aniversara.... Trebuie sa va mai amintesc ca vor fi incluse doar persoanele care au trimis imagini si descrierea masinii la euromarketro@gmail.Com .... Pentru includererea in siteul local..... Un exemplu de descriere gasiti aici: http://loganclubiasi.ro/ema_articole...ubIasi.ro.html

                              ca noutate astazi am inaugurat Logan Club Catering Iasi .... altfel zis de azi avem la intalnire o bautura calda la indemana (nes,3in1,ciocolata,ceai) .....

                              Filmuletele si fotografiile facute vor fi urcate pe site.... In curand
                              Attached Files
                              Last edited by euromarket; 10 November 2008, 02:36.
                              IS 10 LNC Facebook

                              Comment


                              • Dan dar in dreptul tau de ce nu ai pus ca ai papat mancarea pentru toata familia ?
                                Ai facut cumparaturile ? Elegant, frumos.
                                Propun sa facem un curs pentru ospatarii din Family. Il lasam pe Ciprian_CMC sa-i instruiasca.
                                sigpic
                                Play ManagerLeague

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google