Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • chiar am fost multi astazi tinand cont de frigul care era... noroc ca am mers la caldurica si ne-am salvat inainte sa inghetam.....mai sunt niste filmulete din parcare cu joaca pe zapada ....alea sunt marfa
    0.9 tce SL plus

    Comment


    • sa vezi ce drifturi se faceau pe platou la releu care mai de care cu masini de putere si atveuri,si au fost doar -3 grade si cu un vin fiert deja erau + ceva grade

      Comment


      • Da si baietii au fost la sanius cu loganurile astazi !!!!!!!!!!!!!!!!http://www.youtube.com/watch?v=HhFfXmJZqTs



        sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

        Comment


        • saltare... imi spune si mei cineva cum fac sa-mi vopsesc si eu cercurile de la ventilatie ?? sau unde se pot vopsi si cat costa ??
          Last edited by vali007; 5 January 2009, 09:02.
          Masinile au devenit ca niste accesorii de imbracaminte, fara de care te simti nesigur, dezgolit si incomplet.
          ID: cipry263

          Comment


          • Iar am lipsit de la distractie

            Comment


            • super tare baieti!chiar imi pare rau ca nu am putut veni

              data viitoare sa va pune-ti cauciucurile de vara..macar pe spate ;)
              God is my copilot

              Comment


              • Frumos frumos.....

                NU uitati de chestionar: http://spreadsheets.google.com/viewf...Nfe1mHcA&hl=ro
                Last edited by euromarket; 5 January 2009, 12:31. Reason: Automerged Doublepost
                IS 10 LNC Facebook

                Comment


                • Frumos. Eu din pacate nu am putut veni, am fost in deplasare la Botosani si Darabani
                  www.loganclub.ro

                  Comment


                  • intrebare
                    anvelope de 215/55/16 sau 225/50/16 si-a pus cineva pana acum? atinge pe undeva?
                    "Stiu ca nu stiu nimic, dar stiu ca pot sti mai mult decat stiu" (Socrate)

                    Comment


                    • forte frumos baieti imi pare rau ca nu am ajuns si eu dar am probleme cu fiu-miu este super racit si n-aveam cum sa ies, sotia de servici, dar poate mai tine zapada cu mine si ne vedem data viitoare
                      Last edited by vali007; 5 January 2009, 16:46.

                      Comment


                      • sal ! spuneti-mi si mie o parere sau un sfat...
                        i.t.p.-ul la masina de la servici a expirat in 04/01/2009. In 15/12/2008 am fost cu ea la i.t.p.,mai repede zic eu ca se apropiau si sarbatorile,si m-au respins,cu revenire, ca aveam trusa medicala expirata si parbrizul ciobit(de la pietricele). In rest toata masina e ok si mi-au dat niste hartii care dovedeau asta. Cu trusa hai ca am inlocuit-o repede(nu am folosit-o niciodata si nu stiam ca expira),dar cu parbrizu vad ca e mai greu. Am urmat procedura politie-asigurari-service si inainte de craciun a sosit si parbrizu,dar si zilele libere aferente sarbatorilor. Intre craciun si anu nou am bagat masina in service si am constatat ca parbrizu nu se potrivea. Au venit si liberele de anu nou si i.t.p.-ul meu de pe certificat a expirat.In hartiile de la i.t.p. era mentionat ca daca nu remediez "daunele" in 30 de zile de la data efectuarii, deci pana pe 15/01/2009,trebuie sa fac din nou i.t.p.-ul.Intrebarea mea e daca pot sa circul sau nu. Am fost la i.t.p. si mi-au zis ca nu pot circula,cei de la service si alte cunostinte ca se poate pana pe 15/01.Eu as prefera sa merg cu masina mea cand am treaba,sa nu apelez la colegi. Cred ca pana la urma ar trebui sa vorbesc cu un politai sau cu cineva de la a.r.r., r.a.r. ,ca doar ei ne amendeaza in caz de nereguli printre acte.Cam asta e. Merci pt.rabdarea de a-mi citi mesajul!
                        Last edited by hriberiu; 5 January 2009, 23:51.
                        sigpic42.453.149

                        Comment


                        • aoleuuu cat te-ai complicat.... nu mai bine dadeai 50 lei aluia si te trecea din prima
                          Masinile au devenit ca niste accesorii de imbracaminte, fara de care te simti nesigur, dezgolit si incomplet.
                          ID: cipry263

                          Comment


                          • asa-i cypry263,da vezi ca nu-i masina mea si la mine la firma se face "ca la carte"
                            sigpic42.453.149

                            Comment


                            • asta e cu totul alta chestiune.... :P
                              Masinile au devenit ca niste accesorii de imbracaminte, fara de care te simti nesigur, dezgolit si incomplet.
                              ID: cipry263

                              Comment


                              • din cate stiu eu, nu mai ai voie sa circuli.
                                de fapt ai voie dar pe proprie raspundere.

                                In cel mai rau caz, poti ruga pe cineva sa te tracteze cu o sufa pana la ITP
                                www.loganclub.ro

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google