Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pana vin alea multe, atasam ceva cu tel mobil
    Attached Files
    www.loganclub.ro

    Comment


    • a fost frumos astazi...abia astept sa se incalzeasca afara si sa mia putem sta sa mai bijuterim pe la masini...

      maine trebuie sa imi fac timp sa ma duc in bazar sa imi schimb goarna...ca ceea ce am cumparat eu nu e "compatibila" cu logan :P ;))
      0.9 tce SL plus

      Comment


      • Originally posted by iooon_cug View Post
        a fost frumos astazi...abia astept sa se incalzeasca afara si sa mia putem sta sa mai bijuterim pe la masini...

        maine trebuie sa imi fac timp sa ma duc in bazar sa imi schimb goarna...ca ceea ce am cumparat eu nu e "compatibila" cu logan :P ;))
        Rezolvi, nu vad de ce nu si daca ai nevoie de ceva, scule, banda izolatoare si altele vino pe la Gara Nicolina. In parcare de la Internationala mai exact!
        http://www.cbmania.ro

        Comment


        • da marius..o sa imifac timp maine dimineata pe la 9 ..sa ma duc in bazar sa fac schimbul...si o sa cumpar si cablu(parca atat mai trebuia) si o sa le montez(cu ajutorul celor priceputi) miercuri seara....

          pt dan_lkg...eu maine dimineata ma duc in bazar...daca e..pot sa ii iau eu chederul pt marius de la racemi..ca tot am drum acolo..ca sa nu mai faci tu opriri..in alta zi ..si il aduc miercuri la intalnire ;)
          0.9 tce SL plus

          Comment


          • Cine are filtrul ala sport din poze?

            Comment


            • Filtrul ala din fotografie e a lui cippy CMC!!
              sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

              Comment


              • Spunetii sa si-l puna cum il aveam eu macar...ca e nasol rau asa

                Comment


                • Dar de ce sa fie nasol Radu cadoar a scos filtrul de fabrica di carcasa?
                  sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                  Comment


                  • Offtopic: O intrebare..detectoarele, la ce preturi?

                    Comment


                    • Radule nici eu nu cred k are ce sa iasa prost din modul in care si-a pus CMC filtrul sport intradevar nu e corect dar daca consideri carcasa filtrului din fabrica ca un furtun de ala pt filtre sport tot acolo iesi . Mie imi place
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by lupulucian View Post
                        Offtopic: O intrebare..detectoarele, la ce preturi?
                        ma poti suna la 0730 608155 sau ne putem vedea la intalnirile logan din iasi
                        Last edited by MARIUS-77; 19 January 2009, 22:16.
                        http://www.cbmania.ro

                        Comment


                        • am reusit sa schimb chestia aia de vorbit astazi si acum o am pe cea buna

                          cine ma ajuta miercuri sa o montez? am cumparat si cablu, ce imi mai trebuie???

                          banda dublu adeziva unde gasesc???
                          0.9 tce SL plus

                          Comment


                          • Originally posted by iooon_cug View Post
                            am reusit sa schimb chestia aia de vorbit astazi si acum o am pe cea buna

                            cine ma ajuta miercuri sa o montez? am cumparat si cablu, ce imi mai trebuie???

                            banda dublu adeziva unde gasesc???
                            Se gasesc amici la nevoie stai linistit !!! Banda de calitate gasesti la magazinele consacrate, gen Dedeman
                            http://www.cbmania.ro

                            Comment


                            • Originally posted by ciuciosu36BUN View Post
                              Dar de ce sa fie nasol Radu cadoar a scos filtrul de fabrica di carcasa?
                              E nasol acolo pentru ca trage aer cald mai mult decat tragea ala al meu...eu de asta l-am dat jos :winglasses:

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google