Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • eventual scoate si abtipildurile alea cu eibach borla konig...ca nu am vazut sa aiba jante konig, evacuare borla sau arcuri eibach daca nu are nimic din cele ce le prezinta se considera kitch...e o parere personala...
    "Stiu ca nu stiu nimic, dar stiu ca pot sti mai mult decat stiu" (Socrate)

    Comment


    • tot cu scosul.....
      parasolarul cu renault.... pui unu negru lucios
      cupola foliata neagra
      portbagajul foliat negru complet sau pana la aia rosie care trebuie oricum sa o dai jos
      scoti siglele logan si 1.4 mpi

      si o sa fie frumusica

      cat cu stikerele de pe laterale.... cum i-am zis si lui dan.... puneti dar puneti ce aveti pe masina nu ce va doriti :P
      IS 10 LNC Facebook

      Comment


      • mai da poze de dumineca?
        ce si-a mai facut Ionut_sbl, ca sunt curios.

        angelboy, sunt de aceeasi parere cu ionut. In prima faza, scoate stikerele
        www.loganclub.ro

        Comment


        • ionut sbl..si-a pus bara de mcv pe fata si a vopsit-o in intregime...si a dat jos si folia de pe capota...nu ii placea cum se vede
          0.9 tce SL plus

          Comment


          • Doar cateva fotografii de la ultima intalnire dar am sa fac rost si de restul ....
            Attached Files
            sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

            Comment


            • o intrebare; vreau sa cumpar o statie ptr soferul de la firma de la mine...am vazut in pozele de la intalnire loganul pe care scrie antene radio...macar daca iau una sa iau de la cineva de-al nostru..are cineva telefonul si numele lui eventual un id de messenger
              "Stiu ca nu stiu nimic, dar stiu ca pot sti mai mult decat stiu" (Socrate)

              Comment


              • uite numarul lui marius ... spor la cumparaturi

                0730608155 \e cel de pe masina
                0.9 tce SL plus

                Comment


                • Originally posted by VanDiesel View Post
                  o intrebare; vreau sa cumpar o statie ptr soferul de la firma de la mine...am vazut in pozele de la intalnire loganul pe care scrie antene radio...macar daca iau una sa iau de la cineva de-al nostru..are cineva telefonul si numele lui eventual un id de messenger
                  il gasesti la gara nicolina in parcare,unde se face vama
                  sigpic42.453.149

                  Comment


                  • kitch - sau ceva la modul - feriti-va baieti
                    din punctul meu de vedere loganul permite tuning cu costuri reduse dar incercati sa va feriti sa va kitchuitzi masinutele.... faza proasta e ca nici nu trebuie sa va chinuiti prea mult sau sa investiti prea mult..... si la capitolul asta ma iau acum de cuciosu nostru.... man ce cauta bumperii aia pe spoiler ? de ce o strici ?
                    IS 10 LNC Facebook

                    Comment


                    • ce are ioane????ce is aia " bumperii" :-??
                      0.9 tce SL plus

                      Comment


                      • Da Ionut cam asa e dar in bloc am vre-o 5 cucoane din care doar 2 din oras restul din VS , si BT dar faza e ca toate se cred soferite si de fiecare data sunt botite masinile lor si de cele mai multe ori si ale noastre a celorlalti vecini sunt atinse de ele . Faza e ca azi stau in gazda aici , maine stau in alta parte si tot asa , deci tre sa ne aparam noi de ele si sa punem pe masini si plasa de sarma-ghimpata numai sa nu sa se mai apropie fiarele de ele!!!! Asa ca mai stricam imaginea masinii numai sa ne ferim de soferite!!!Nu vreau sa zic ca cei din BT sau VS nu sunt buni soferi dar cu femeile nu te pui!!!!
                        sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                        Comment


                        • eu tot nu stiu despre ce e vorba ...ai pus ceva protectii pe masina???
                          0.9 tce SL plus

                          Comment


                          • las ca o sa vedem la intalnire;)
                            God is my copilot

                            Comment


                            • Duminica e posibil sa va vizitez si eu

                              Comment


                              • In sera asta se mai aduna lumea. As putea sa ajung si eu pe la 21 : 00

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google