Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by ciuciosu36BUN View Post
    Maine daca e asa de cald cum a fost astazi , nu facem o intalnire de pomina mai ales ca am schimbat si eu evacuarea .........................ce ziceti?
    ce vrei sa pui cu intalnire de pomina, Dane? la ce te gandesti?
    www.loganclub.ro

    Comment


    • din pacate eu nu pot ajunge maine..."treburi in familie"... dar ne vedem miercuri cu siguranta

      dane -ti-ai schimbat evacuarea? cu ce? sau ai facut traseul cum vorbeai tu cu cmc???
      0.9 tce SL plus

      Comment


      • Daa am schimbat traseul si am pus unul de 60mm de dupa catalizator..
        sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

        Comment


        • Originally posted by irinel View Post
          cati ar trebui sa fim ? Si cand ai putea sa le rezolvi
          Pai macar 2-3.
          Nu neaparat sa vreti toti remapari. De venit.... depinde cat am de lucru. Daca e de schimbat leduri... trebuie intr-un weekend
          ECUFix
          Please don't visit my homepage!

          Comment


          • Deci pentru toti cei care doresc sa faca ceva interventii la masina (remapare , schimbare lumini in bord) va rog luati legatura cu mine sau cu $$ilvviu, trebuie sa fim macar 3 ca sa ne rezolve pe toti odata. astept raspunsuri
            1.2 TSI

            Comment


            • pai ce tu preferi sa dai 200 ron decat 150 la dimsport..... ca tot se vorbeste pe forum ca aia au ieftinit la 150 ron.....
              Masinile au devenit ca niste accesorii de imbracaminte, fara de care te simti nesigur, dezgolit si incomplet.
              ID: cipry263

              Comment


              • Cu toate ca azi a fost destul de frig tot au venit baietii ........si Iasul si Vasluiul si Romanul cu totii am fost prezenti !!!!
                1. B 95 DET -MARIUS-77 mie nu mi-e frig
                2. B 63 HER -DAN HERTA da sa stii ca nu e chiar asa de frig
                3. IS 69 SNT -DAN sarut-mana domnisoara soferita si te mai asteptam pe la intalniri
                4. IS 83 EMI -YONUTZEL am plecat si eu ca era frig
                5. B 80 KIH -ANDREI hai ca a fost OK ca eu am stat pana la sfarsit
                6. IS 55 GML -MIRZERO cum nu v-a fost voua frig ca eu am inghetat
                7. NT 80 SRI -ANGELBOY -hai ca a mers si astazi si ma bucur ca am ajuns si9 astazi pe la voi sa va vad
                8. IS16... CMC -CIPPY -abia astept si eu evacuarea schimbata
                9. VS 49 LYN -RADU-LYN -azi am ajuns si eu daca tot am fost invitat........
                10. VS 13 AND -ANDRU_VS -pompieru ....pompieru..........eu sunt .....fugitiii......
                11. VS 88 BYS - bis ......bis biserica ma.... bun omu!!!!!
                12. IS 05 LKG -CIUCIOSU mai un ambreaj mai una mai alta sa ne mai incalzim dar tot frig a fost
                13. IS 07 RYB -TIBERIU da azi am contribuit si eu cu cei 30 ron ....dar a trebuit sa plec ca era ziua ficei mele....
                sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                Comment


                • Frig dom'le frig tare, si niste fulguleti pe ici pe colo, dar a fost bine, mai un fes de criza, mai o vesta de cargus ) , mai o statie care bate-n 50km, mai un ambreaj, mai o poza, si nah ... a trecut si intalnirea de azi.

                  Dincolo de targu era unu cu'n beeeeemve, si avea pe luneta "Scuze dar te-am depasit" ) Am trecut pe langa el de nu stia ce vine din spate )))
                  Last edited by angelboy; 15 February 2009, 19:09.
                  VA ASTEPTAM PE LA NOI!!!
                  sigpic

                  Comment


                  • Frumos...pacat ca au lipsit ceilalti

                    Comment


                    • Am avut intentii bune Radu am propus sa mergem la un ceai o cafea, dar nu s-a vrut. Oricum am suplinit lipsa celorlalti . Apropo frumoasa coloana voastra, sa stii ca nu am incercat sa va depasesc sau ceva am vrut sa imi i-au "la revedere" altfel si deasemenea ma grabeam sa ajung la spital. Ne-a salutat si Vfy-ul a ajuns pe la 5 dar nu mai era nimeni, frigggggg.
                      Last edited by Mirzero; 15 February 2009, 19:29.

                      Comment


                      • Excelente fotografii

                        A fost bine, soare, vreme buna in general. Pacat ca n-au venit toti. Exact cand ajung si eu.......
                        Originally posted by ciuciosu36BUN View Post
                        Iata si cateva fotografii de astazi!!!!

                        My Car

                        Comment


                        • frumos ce vad in poze dar pacat ca a durap putin..la ora 4 si 20 am ajuns la palat(atunci am terminat treburile) si nu mai era decat GEO..care a spus ca e de la ora 4 acolo si nu a mai prins pe nimeni..l-am sunat pe dan dar nu a raspuns..asa ca am mai stat si noi 5 minute la vorba si am plecat.. next time
                          0.9 tce SL plus

                          Comment


                          • Salutare la toata lumea , asa e , eu am ajuns pe la 16.00 pe acolo(vina mea), dar pustiu din pacate. ma gandeam ca nu s-a mai tinut intalnirea. v-am cautat si pe statie dar nimic.
                            am mai ramas putin , am zis poate sunteti prin oras , la faleza si va intoarceti, si am avut macar noroc ca m-am intalnit cu iooon am facut noi o mini-intalnire de 5 min sa nu treaca duminica degeaba

                            ar trebui sa facem schimb de nr de tel cand ne vedem, ca sa pot sa va caut

                            pe miercuri de acum
                            IS-16-GEN

                            Comment


                            • Originally posted by ciuciosu36BUN View Post
                              13. IS 07 RYB -TIBERIU da azi am contribuit si eu cu cei 30 ron ....dar a trebuit sa plec ca era ziua ficei mele....
                              NU a fost ziua mariei.am avut un patron la alt copil cu ursi si pitici.maria a adormit pe drum si abia s-a trezit la bairam
                              sigpic42.453.149

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google