Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ciuciosule ...sa cante lautarii...si sa dai de beut ))))
    Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

    Comment


    • Felicitari Dan pentru noua functie.
      Dupa discutiile avute aseara cu cei din club, despre una alta astazi am decis sa-mi remapez loganul.
      Deci astazi e o zi importanta pt mine, uratimi noroc.

      Comment


      • Sunt eu nou, dar Dan intradevar merita "functia", de fapt eu credeam ca o si avea dinainte. oricum el era cel cu prezenta , pozele, comentariile simpatice de pe forum, acum doar a fost oficializata

        faina intalnirea de miercuri, mai ales ca am avut partea si de acea ninsoare discreta.
        am auzit si cum suna masina lui Dan , atat in interior, dar acum mai nou, si in exterior datorita evacuarii. buna treaba .

        ionut(euromarket) , m-am trecut si eu pe lista de prezenta pt data de 15/03 cu meniul preferat.
        o intrebare. ceea ce am fixat acum ramane batut in cuie in cadrul sumei de 30 lei ?
        daca ulterior acolo o sa mai vreau eventula o bere fara alcool sau orice altceva pot sa comand pe moment? cum ai vb cu cei de la family?

        duminica ma prezint cu suma, vreau neaparat sa ma "lipesc" la un steguletz cand or sa apara. presupun ca atunci vom avea toti, nu? sa dea bine

        mc mult
        Last edited by Geo79; 19 February 2009, 11:55. Reason: Automerged Doublepost
        IS-16-GEN

        Comment


        • Geo, ai inteles gresit. Cei 30 de ron sunt pentru pregatirea intalnirii din martie, iar ce doresti sa consumi la Family platesti in momentul respectiv.

          Comment


          • Mc Vali , acum am inteles . Fiind nou , nu mi-a "povestit" nimeni cum sta treaba cu cotizatia si treburile astea.
            cum ar veni asta e cotizatia la LC ,care se va folosi pt aceasta ocazie.
            IS-16-GEN

            Comment


            • my mistake GEO.... acum sper ca ai inteles.... cotizatia aia se plateste facultativ intru-un cuantum tot facultativ pentru legalizarea clubului si un fond de rulment....
              IS 10 LNC Facebook

              Comment


              • Nici o problema Ionut, nu venise vb despre asta pana acum , de asta nu stiam.

                Sa aveti grija sa nu ne batem singuri cuie in talpa cu legalizarea, cine stie ce taxe sau alte chestii or sa ne mai ceara astia(statul).
                vorbesc acum in totala necunostinta de cauza, recunosc.
                sa pui in balanta avatanjele si dezavatajele(daca exista) ale acestei legalizari.

                mai sunt cluburi in tara inregistrate? putem sa ne folosim de experienta lor daca da , sa vedem ce anume trebuie facut.

                inca o data, nu am nici o idee ce implica acest lucru si poate ce am scris mai sus sa provoace zambetul unora care sunt in tema dar invat si eu pe langa voi
                IS-16-GEN

                Comment


                • lume plz ziceti si mie cu remaparea asta unde se face in iasi ,mea zis sbl ca se face cu un mil juma la 1.4 si 1.6 si vreau sa stiu unde e firma asta si are vreun sait ?? vreau sa fac remapare la 1.6 16v si vreau un pretz !!

                  http://www.obdtuning.ro/?s=lista&categorie=47 vreau doar sa stiu daca este ceva mai eftin decat asta !!!
                  Last edited by Vlad!nhO; 19 February 2009, 16:40. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • intra pe www.dimsport.ro
                    sau suna la 0740412901,andrei dimsport iasi
                    bafta
                    God is my copilot

                    Comment


                    • Nici eu nu am gasit Magazinul . Este ascuns dupa blocuri. HAI sa iti explic. Unde a fost sediul Toyota pe independentei la semafor intri acolo pe straduta de vizavi de flacara eroilor si cum intri dinspre Independentei faci la dreapta intre blocuri si in prima parcare iar la dreapta si apoi scurt la stanga pana ajungi intr-un pasaj. Acolo il gasesti pe Andrei
                      1.2 TSI

                      Comment


                      • uite unde este
                        Attached Files
                        1.2 TSI

                        Comment


                        • cam complicat...
                          eventual cum vii pe drumul cu sens unic care da spre independentei si in stanga ai starea civila mergi pana in capat si nu dai in independentei ci faci stanga pe alee si ai ajuns in spatele blocurilor; cobori la vale pe langa tomberoane, pana in capat; pe stg scrie Topgear; si e parcat un ford decapotabil pe care scrie dimsport.
                          cioc cioc..si intri\bafta
                          "Stiu ca nu stiu nimic, dar stiu ca pot sti mai mult decat stiu" (Socrate)

                          Comment


                          • ciuciosu36BUN felicitari pentru functie...Cand dai de baut?
                            Pazea ca vine AND-ul

                            Comment


                            • Da da merci de avansare si de urari dar ceea ce sper eu sa fim cati mai multi implicati in chestia asta cu Poienita de Loganuri pentru ca de asta ne intalnim ca avem aceste masini =LOGAN ce sunt super masinile si de consum si de spatiu si de cost si ne plac pentru ca de asta le avem pentru ca ne folosesc si ne scutesc de cheltuieli exorbitante. Multumesc inca o data celor ce au fost cu ideea de co-organizator si celor ce sa-u implicat si la strangerea de membri logan-club.
                              sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                              Comment


                              • Multumesc mult de sfat si ca ma-ti indrumat la magazin eu am mai intrat in magazinul ala dar nu stiam ca face remapari o sa fac o plimbare pana acolo sa vb cu ei, asa pe sait a-mi spune ca ma ajunge 150 E la dimsport si 100 E la obdtuning si asta e la bucuresti !!! Multumesc mult !!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google