Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Va salut,pt foliat geamuri mi-am facut anu trecut la AGER service cu 4 mil fara geamuri fatza la un mcv recomand cu incredere.Bafta

    Comment


    • in primul rand tre sa vezi unde vor astia de la Casco sa te trimita.
      daca ei nu au preferinte, poti incerca la AUTO CROM, fata in fata cu Antibiotice.
      Si-a facut un coleg de servici un ford lovit in spate, si au lucrat destul de bine. + ca am inteles ca nu sunt prea scumpi.

      Dar ca sa trecem peste asta, aseara am mers pana la Pascani. Si am ajuns sa urasc angel-eyes -urile de pe masini. vreau sa spun ca la 80 % din masini erau montate prost. nu mai vedeai nimik , cand te intalneai cu ei.
      www.loganclub.ro

      Comment


      • Baietzi multumesc de indrumare , am vb cu andrei si ma ajunge 150 lei pt 1.6 16v oferta cica tine numa luna asta luni ma duc si fac si eu remapare !!! multumesc mult !!!

        Comment


        • Bun bun Vlad!nho ....va recomand la toti remaparea ...merita toti baniii.... nu mai stati si mergeti la remapat!!!
          sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

          Comment


          • salut baeti am faruri originale logan de vanzare cinei interesat sau stiie pe cineva ma poate contacta pe tel 0745454705

            ceva noutati in legatura cu intalnirea de duminica ca nu prea vad nici o lista deschisa
            Last edited by valyy; 21 February 2009, 21:46. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • Ne intalnim DUMINICA la palat si acolo discutam de toate!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

              Imediat ce ajung acasa am sa postez prezenta de astazi dar tin sa anunt ca fotografiile am sa fac rost de ele maine asa ca maine or sa fie si fotografiile pe forum ..............si sunt cateva............

              Iata si lista de astazi 22.02.2009...
              1. B 95 DET /MARIUS azi am fost odihnit si fresh asa ca am stat pana la spartul targului
              2. IS 24 CIC /IOOON/CUG bunaaaa pizzaaaa si bine e la caldura dupa 1,5 h stat in frig
              3. IS 06 LBE /VALYY da se vede adevarat cu farurile cele noi mai ales ca sunt si omologate
              4. B 80 KIH /ANDREI a fost rece afara dar am rezistat
              5. IS 58 DAB /STEEL da da cred ca toba sport am sa pun si eu cu toate ca stau in dube din cauza fetelor
              6. IS16....CMC /CIPPY daaaaaaaa "ai murit si n-ai simtit" cum se aude acu ce se intorc "martoci" dupa masina sa vada cine trece.....
              7. IS 06 YNU /TELU daaaaaa cred ca mai vin la logan club mai ales ca lu prietena mea i plac tobele cum se aud
              8. IS 05 LKG /CIUCIOSU abia asteptam fotografiile sa le vedem cu totii
              9. IS 55 GML /MIRZERO apai da eu am fost cu ideea cu pizza family ca asa inghetam cu totii la palat
              10. IS 69 SNT /DAKOTA azi am fost prezent cu cafeaua calda in mana dar in schimb nu a mai vanit si "soferita" asa cu parere de rau
              11. IS 06 JFH /VALI007 prea mult e de facut masina 20 de milioane......o fac pe casco nu mai tine
              12. IS 16 GEN /GEO79 da e fain cu statia dar nu am putut merge si la famiy am avut putina treaba
              13. IS 05 KPD /GORGOO am sa vin mai des dar am si multa treaba am sa vad ce pot face....
              14. IS 62 BVA /MURDER da a fost rece dar a fost bine...
              15. B 74 ZRZ / ZARZAREL chiar si asa cum e am fost la intalnire
              16. IS 10 LNC / EUROMARKET azi am venit dar mai tarziu dar amstat pana la sfarsit la family ...astept farurile..
              17. IS XX VFY /CRISTI am ajuns si eu ca de obicei cand pleca cmc ,lkg ,si altii dar am venit...
              18. IS XX JMEK /JMEK am avut teaba ce sa fac de asta nu am ajuns la timp si a trebuit sa plec mai devreme la gara..
              19. FR XX KAISER /KAISER da "fratica" .."smecher"..... "bun dracu"....
              Maine am sa revin si cu fotografiile , imediat ce intru in posesia lor.....
              Last edited by ciuciosu; 22 February 2009, 19:31. Reason: Automerged Doublepost
              sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

              Comment


              • Maine la gara nicolina, eu voi fi pregatit, tu vin-o cu styc-ul si se rezolva treaba !

                Colorata maine-i gata .....!!!!
                Last edited by MARIUS-77; 22 February 2009, 20:54.
                http://www.cbmania.ro

                Comment


                • salutari din Italia pentru membrii Logan Club.....Spor la noi membri ....si cat la mai multe loganuri.

                  Comment


                  • si inca o idee...o sigla LCI nu ne-ar fi de folos? eventual un concurs de idei cum au facut cei din bucuresti
                    Last edited by euromarket; 23 February 2009, 12:35. Reason: Automerged Doublepost + xxx
                    "Stiu ca nu stiu nimic, dar stiu ca pot sti mai mult decat stiu" (Socrate)

                    Comment


                    • e buna ideea..dar eu spun de pe acum nu imi pun asa ceva pe masina no offence...
                      eu consider ca sigla noastra e stikerul ,steguletul ...atat..

                      asteptam pozele dane

                      diseara ma duc sa imi monteza alarma abia astept
                      0.9 tce SL plus

                      Comment


                      • nici eu nu imi pun pe masina si nu vad rostul de a pune pe masina...dar sigla va aparea pe site-ul oficial si pe materialele publicate...iarasi o parere...
                        "Stiu ca nu stiu nimic, dar stiu ca pot sti mai mult decat stiu" (Socrate)

                        Comment


                        • aaa.... pai daca pt asta e nevoie considera ca avem sigla deja! poze mai jos
                          Attached Files
                          0.9 tce SL plus

                          Comment


                          • stimati membri ai LCI.... noi avem un brand al notru ce contine sigla, slogan si cate linii directoare de aplicare a acestuia ..... pentru cei care inca nu stiu va aduc la cunostinta de faptul ca de exemplu sigla noastra este masinuta cu inscrisul loganclub.ro sub ea
                            subiect inchis

                            multumim tuturor loganistilor care au fost la inlnirrrrrrea de duminica unde vrrrrrremea a fost colturoasa si felicit pe aia doi de la noi care face galagie pe strada cand merge cu masina lor care este glumeam.... Felicitari baieti dar nu scapati cu un rand in care ne-ati spus ca v-ati schimbat evacurarea.... ceva detalii tehnice, materiale ($), posibilitati unde se poate modela teava, unde se poate monta, da ? asa elegant frumos cum stiti voi

                            sa aveti o saptamana cu aderenta maxima si consum scazut

                            vandiesel.... no-offence... te prinzi tu...
                            IS 10 LNC Facebook

                            Comment


                            • nici o suparare...intrasem pe site si nu vazusem nimic in sigla care sa scrie de iasi..am propus ..nu ma supar...legat de evacuare...informatiile sunt binevenite..costuri si unde s-a facut
                              "Stiu ca nu stiu nimic, dar stiu ca pot sti mai mult decat stiu" (Socrate)

                              Comment


                              • iooon sunt si eu interesat de o alarma. cam cat ajunge cu tot cu montaj? nu stiu daca chiar acum, dar am si eu de gand sa pun asa ceva.
                                sa spui impresii dupa montaj si ce fel de smecherii are pe ea.
                                IS-16-GEN

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google