Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • da lnc imi anunt prezenta...vin
    Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

    Comment


    • Hai ca vedem noi cum facem /...........
      Ionutz intradevar trebuie sa te legi de o mufa de la soft
      sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

      Comment


      • Cotiere ... acum nu ma mai doare in "cot"

        Daca tot se vb de cotiere ... am pus si eu una ... poate dau idei ... eu zic ca arata bine. Si efortul pe masura.

        Cu mici modificari la instalare fata de cele inexistente, sau "ilizibile".
        Attached Files

        Comment


        • pana la urma mi-am instalat azi noua camera si e net superioara celeilalte si mi-am capitonat interiorul fetelor de portiera cu vata de sticla (galbena) inclusiv bradutii de prindere si la res am inlocuit proiectorul.... toate astea cu amabilitilatea celor de la ERA, in parcare la ei si cu sprijinul lui AMI si GML, finalizand worksopul cu o bila si un speed drive pana la podu' iloaie impreuna cu MKO si VFY....

          Sambata cred ca desfacem si portierele la GML pt alungare unor greierasi

          Ce gandesc un optimist si un pesimist despre criza economica mondiala?
          Optimistul: vai, vom ajunge cu totii sa cersim...
          Pesimistul: De la cine?
          Last edited by euromarket; 8 May 2009, 02:42. Reason: Automerged Doublepost
          IS 10 LNC Facebook

          Comment


          • Salutare. Vreau si eu acel fir ... pentru stergatoare
            Cred ca voi fi sambata pe la voi :P
            Last edited by angelboy; 8 May 2009, 07:25.
            VA ASTEPTAM PE LA NOI!!!
            sigpic

            Comment


            • la ce ora e workshopul si unde mai exact

              Comment


              • lordwolf, nu-ti agata prinderile de la centuri? ca am avut si eu o cotiera prinsa ca aia si i-am schimbat prinderea...dar nu prea mai miscam scaunele din cauza ei, si pentru ca stateau presate prinderile de la centura, ramaneau si blocate pe pozitia deschis, si sareau :-?

                lnc-ule, cum ai antifonat? :-?
                Dacia Logan Laureate 2004, 1.6MPI
                Toyota Yaris Sol 2008, 1.4DDTI
                Dacia Duster Laureate 2015, 1.5DCI, 4x4 + Honda CBR 600 F4i Sport 2002

                Comment


                • Nu imi agata prinderile. Se freaca putin de ele, dar prefer decat sa se frece de scaune ca alte modele. Din poze se vede cum am prins. Daca nu poate vezi la fata locului.
                  Iar ultima poza e scaunul soferului la max cu centura prinsa.

                  Comment


                  • prezent si eu la workshop pt activarea stergatoarelor de la primul sprit. si pt redus greierasii care se aud in masina,

                    Comment


                    • ora pt workshop vad ca nu s-a stabilit inca..eu cred ca undeva pe la ora 16 ca sigur o sa ne intindem iar...

                      pt uzzy... workshop-ul se va tine sub podul de la bazar..dar in partea opusa bazarului adica spre nicolina....fix in capatul podului...este o mica parcare acolo amenajata sub pod...te astepta..noroc
                      0.9 tce SL plus

                      Comment


                      • workshopul il recomand la 13.00.... daca mai aveti nevoie de ceva sa mai fie deschise magazinele si sa avem timp sa lucram.... data trecuta ne-am apucat pe la 14.30 si eu am terminat la 20-21... asa ca.... ora 13.00

                        @Tazz am zis ca am capitonat.... am dat jos fata de portiera si am umplut-o cu vata

                        KIH -Andrei .... poti veni si tu la workshop pls.... am si eu un filtru.... poate ma ajuti cu montatul thx in avans

                        Offtopic: Crzia financiara pe intelesul tuturor

                        Lista cu cei care au trimis datele pentru legitimatii:
                        1. Teodor Morariu
                        2. tudose catalin
                        3. cat alex
                        4. VACARELU MARIUS DUMITRU
                        5. radu radu
                        6. marius best
                        7. Georgescu Mircea
                        8. Vali Morarasu
                        9. hrib tiberiu
                        10. George Neagu
                        11. talpau mihai
                        12. VACARELU MARIUS
                        13. danalex2003
                        14. Liuta Valentin

                        Nu sunteti cam putini dragutilor ?
                        nume, prenume, username forum, nr auto, data inscrierii in club-prezentei la intalniri,nr tel, foto user si foto auto
                        Last edited by euromarket; 8 May 2009, 18:04.
                        IS 10 LNC Facebook

                        Comment


                        • Mda multumesc de ajutor .........................
                          sigpic

                          Comment


                          • KIH -Andrei .... poti veni si tu la workshop pls.... am si eu un filtru.... poate ma ajuti cu montatul thx in avans
                            - tin deschis si sambata pana seara ca stau rau cu banu ... dar daca va gasesc si dupa ora 19 tot acolo, rezolvam
                            vruuum vruuummmm vruuuuuuummmmmmPOC!

                            Comment


                            • Salutare baietii !

                              Ati donat ce 2 % din impozit ?
                              Daca nu am o propunere, hai sa ii donam Spitalului Clinic de Urgente "Sf Ioan". Eu impreuna cu alti 32 colegi de serv am facut lucrul asta. Mai avem timp pana duminica 10 mai inclusiv sa depunem direct acolo formularele, fara sa mai stam la rand pe la Finante.

                              Daca vrei va aduc niste formulare duminca la intalnire sa completati sau daca va vine mi usor puteti sa va duceti direct la Spitalul de urgente din copou la UPU si vi se va da de acolo un formular pe care il completati cu datele personale.
                              Nu se stie niciodata cand noi sau aporpiati ai nostri vom avea nevoie de ei .

                              daca vreti formulare spuneti si vin cu ele duminica.

                              Ionut LNC , posteaza repede inca ceva, orice , pt ca tocmai ai "implinit" 666 de posturi vad la cat mai multe ! pana la 6666 nu mai e chiar f mult
                              IS-16-GEN

                              Comment


                              • salutare..eu o sa intarzii...ca am niste treaba cred ca o sa ajung pe la 16 sau 17...depinde...si o sa vad atunci ce o sa fac la masina...poate doar curat in interior

                                Andrei_iba....o sa iti dau maine un telefon poate nu uiti de cheie..daca tot ne intalnim
                                0.9 tce SL plus

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google