Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • My new avatar ..........

    My new avatar ..........
    Attached Files
    sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

    Comment


    • In zona moldovei e mai "ieftin"
      Mergi pana la Bucale si iei mai multe. Facem cheta cine ce vrea si rezolvam

      Stie cineva culoarea la plasticul de la consola din centru?
      Cel care are casetofonul, si restul butoanelor.

      Comment


      • bine stihl...
        frumos
        fii rau caine...
        Attached Files
        Last edited by hriberiu; 12 May 2009, 19:57.
        sigpic42.453.149

        Comment


        • Cine a zis la intalnirea trecuta de acea pleoapa de faruri prelungita si pe capota MUZ tu? Poate ne arati si noua o fotografie sau un link unde ai vazut!!!
          sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

          Comment


          • doru ai PM cu info suplimentare
            Last edited by euromarket; 13 May 2009, 01:50. Reason: expediat pe PM

            Comment


            • foarte fain steel.... il asteptam si pe capota

              doru iti recomand o vizita la intalnirile logan club poate iti rezolvam problema

              pentru loganistii mai noi ... o informatie doar ca sa se stie.... sa nu apara alte discutii sau pareri gresite ulterior.... acum 10 luni cand ne intalalneam seara la stadion un membru adus de mine GIX nu a binevoit a saluta grupul de loganisti trecand doar asa in recunoastere sau ceva, ocazie cu care ne-am carabanit din zona.... si acesta s-a simtit si nu a mai venit la club, dar ... continuand sa vorbeasca tampenii pe copou.... cum ar fi ca i-as fi accidentat masina si am fugit sau ca eu vreau sa ies tot timpul in fata si chestii dintr-astea... aici sunt cateva posturi de atunci ....

              in seara asta la o faleza scurta m-am intalnit cu GML, AMI, ALC, ZUG in trecere si la final, surprinzator cu CMC care a zis ca urca si el pe copou sa mai stea cu baietii.... i-am spus unde stam de obicei, la intrarea in EXPO Parc si venea dupa noi .... decat ca a preferat sa se opreasa si sa ramana la stadion cu GIXul mai sus amintit.... toate aste in conditiile in care tocmai ii spusesem de patania cu GIX la semafor in independentie... cand mi se lauda CMC ca toata seara trecuta a stat cu GIX.....

              eu unul nu sunt dispus sa imi pun la bataie relatiile, resursele si timpul meu si al celorlalti membri ai clubului pentru a promova specimene care nu sunt demne si nu merita sa faca parte din comunitatea noastra

              in alta ordine de idei CMC, asta fu o alta palma in obrazul meu.... cred ca a treia.... te-am rugat frumos sa iti controlezi limbajul la intalniri si nu ai tinut cont ca asa esti tu, am rugat pe altii sa te roage si ai pus iar pancarda cu asa esti tu si acum ma astept ca cei apropiati tie sa imi sara in cap... sau iar sa ma faca cioban... sau altele....

              nu vreau sa fiu interpretat gresit dar vreau sa avem o conduita si un limbaj adecvat nu de cartier pentru ca nu suntem o adunatura de golani si nu as vrea sa dau ocazia cuiva sa isi faca o astfel de impresie
              Last edited by euromarket; 19 May 2009, 13:44. Reason: link spre postul mirobolant
              IS 10 LNC Facebook

              Comment


              • Da Ionut ... in momentul ala urcam si eu sry ca nu team observat in timp mai scurt...bafta la toata lumea....ne vedem diseara

                Comment


                • nu e obligat nimeni sa opreasca daca vezi cativa loganisti; sunt suficiente niste flashuri; parerea mea; referitor la GIX cunosc si eu povestea de la el si nu mi se pare corect sa fie vorbit pe la spate fara sa aiba drept de replica [din ce stiu nu are cont aici];
                  in alta ordine de idei si mie mi s-au sters posturi foarte recent pe acest thread fara explicatii si cand am sesizat acest lucru printr-un alt post a disparut si acela; practic e tehnica "pumnului in gura"

                  respect
                  "Stiu ca nu stiu nimic, dar stiu ca pot sti mai mult decat stiu" (Socrate)

                  Comment


                  • Banc de criza: Do patroni discutau: - Eu nu imi mai platesc angajatii si ei continua sa vina la munca. - Si la mine e la fel, desi nu le dau salariul, ei tot vin la munca. - Crezi ca ar trebui sa punem taxa la intrare ?

                    GIX citeste forumul.... doar nu am sa ii fac eu cont ... iar apropo de intalnirea de seara e optionala nu e obligatorie, practic nici una nu e obligatorie....

                    VanDiesel.... de ce te simti cenzurat... cum ca ti-ar fi pus pumnul in gura... cine mai citeste ce scrii aici chiar te crede.... e usor sa arunci cu noroi dar e mai greu sa cladesti ceva.... nu ?

                    posturile tale centzurate sunt 2 ... cel din 27th April 2009, 20:17 pana la 21:53 se referea la un anunt de vanzare auto al cuiva din neamt pe threadul de intalniri logan club.... aici ne intalnim nu postam anunturi de vanzari auto, asta e regulamentul .... si al doilea in care anuntai disparitia primului
                    Last edited by euromarket; 13 May 2009, 12:53. Reason: Automerged Doublepost
                    IS 10 LNC Facebook

                    Comment


                    • Parerea mea este ca toti tre sa bine veniti , si sa ingropam securea razboiului ca nu are sens , suntem uniti si asa tre sa ramanem , iar cei ce nu inteleg se vor retrage de la sine ............dar sincer nu prea sunt...........din partea mea sa vina orcine ca este bine venit , de cizelat cizelam dupa.
                      Respect.
                      sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                      Comment


                      • Pleoape

                        Nu imi rasp.nimeni,la cererea d pleoape pt.ph1 ? Sh vreau sa imi pun numarul din fata , mai jos.sa-l prind d plasa cumva..ast.raspuns! Multumesk!

                        Comment


                        • asty pleoape gasesti in bazar. Eu mi-am luat de acolo cu 10 lei setul(parca atat erau). Sunt negre, le vopsesti tu pe urma ce culoare ai nevoie.
                          sigpic
                          Play ManagerLeague

                          Comment


                          • ASTY: vreau si eu un set de pleoape pt.ph1.. urgent!!! .... GASESTI LA Bras sub pod la alexandru cca 20 lei parca...

                            2 eventimente:

                            <b>TuningTIME Suceava, 16 - 17 Mai</b>

                            In perioada 16 - 17 Mai 2009 sunteti invitati la cel mai mare eveniment auto al anului din Suceava - Parcarea Carrefour. TuningTIME este organizat cu sprijinul A.R.T.A cu sustinerea media *******.ro

                            Programul:

                            Sambata 16 Mai:

                            - Demonstratie Rally sustinura de piloti romani de raliu
                            - Jurizare masini pentru etapa Campionatului National de Tuning. Fiecare masina va primi diploma de participare. Se vor premia Best 3 Cars, Best Exterior, Interior, Custom, etc.
                            Masinile pot sta la alegere indoor.
                            - Campionatul National de Car Audio
                            - Etapa demonstrativa pentru SPL Challenge. Masuratori la liber, ajutor pentru setarea de baza a sistemelor si asistenta tehnica, daca e nevoie. Fiecare participant primeste o diploma care sa ateste rezultatul maxim atins.
                            - Etapa demonstrativa pentru SQ League, unde masina ta poate fi ascultata si jurizata. Ulterior primesti fisa de jurizare si toate explicatiile necesare. Pe scurt, inca o invitatie in lumea competitiilor Car Audio!

                            Duminica 17 Mai:

                            SHOW la MAXIM !
                            Campionatul National de Drift, etapa 2-a
                            Demonstratii libere – Free Style, fiecare participant va primi diploma de participare.
                            Etapa oficiala de drift, premiul 1,2,3
                            Demonstratii HAI & KNS - *******DRIFTERS !!!
                            Demonstratii auto & moto (drift and tricks)
                            Alti invitati surpriza !!!


                            Delta Speedline Challenge - editia a doua !!!
                            Tip cursa : Accelerare
                            Data : 17 Mai 2009
                            Locatie : Aeroportul Delta Dunarii, Tulcea


                            In alta ordine de idei
                            Pentru cei care ati fost sau nu la *******days..... asteptam votul pentru MISS ******* :d http://forum.*******.ro/showthread.php?t=121814 ... daca imi permiteti o recomandare Draghici Bianca .... pe prima pagina :-) vreau sa o chemam si la evenimentele pe care le om organiza noi


                            Diseara ceva incendiar... aduceti pompierii si dati drumul la caini LordWolf a prezentat o idee si in final cred ca poate fi pusa in practica.... va dau un singur indiciu: JALOANE :P
                            IS 10 LNC Facebook

                            Comment


                            • ce mai face lumea buna ?
                              Last edited by euromarket; 16 July 2009, 11:47.

                              Comment


                              • haha...diseara la palat?? ajung si eu.....cu noul look...portiera botita DD
                                Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google