Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • poze pozeeee
    sigpic

    Comment


    • radu are poze cu jantele pe sectiunea lui de my ride....

      geo...daca el e vinovat nu ai de ce sa iti faci griji...ii iei asigurarea el o sa primeasca amenda si gata...nu pot sa iti recomand un service pt ca nu sunt sigur ca o sa faca treaba buna...eu am mai fost la unul pe splai in spate la 4fun si la altul undeva in dancu...cmc si cu muz stiu cum se cheama service-ul ala ...acolo au facut treaba buna...si repede...acum tu te orientezi....mentionez ca si eu tot la omniasig am asigurarea..deci e ok....
      0.9 tce SL plus

      Comment


      • gasesti si aici informatii despre omniasig
        "Stiu ca nu stiu nimic, dar stiu ca pot sti mai mult decat stiu" (Socrate)

        Comment


        • Bazar Roman

          Stimati colegi acum si Logan CLub Roman are sectiune de bazar si va invitam la o tura de shopping pe la noi apasand >aici<
          Last edited by euromarket; 15 May 2009, 13:36. Reason: reformulat ca sa nu mai fie spam
          VA ASTEPTAM PE LA NOI!!!
          sigpic

          Comment


          • Multumesc baietii pt info.

            Am fost azi , am rezolvat si la politie si alaturi la Omniasig. Eu nu mai am garantie.
            M-au trimis si pe mine in spate la For Fun. Ma bucur sa aud ca ati fost multumiti acolo. Am fost dimineatza si am lasat-o, au spus ca maine mi-o dau inapoi . sunt bucuros ca nu o tine mult .

            mc inca o data !
            IS-16-GEN

            Comment


            • Doar daca ai vreo pila merge treaba la Omniasig , dara este strain te umbla pe drumuri de te plictisesti..................., am avut eu un accident si aveam asigurare acolo, ne-au chemat pe amandoi , cei implicati , au pus masinile exact ca la accident si la urma aveau dubii.Nu inspira incredere,.
              sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

              Comment


              • eu va recomand automayerul, sermecom ..... si va pot recomanda sa nu cumva sa va duceti la auto das pe ciric sau la dolly la suzuky....

                important e ca ai rezolvat Geo
                IS 10 LNC Facebook

                Comment


                • Nu am mai scris de mult si vin cam rar pe la intalniri. Sunt putin mahnit ca inca mai sunt ceva divergente intre membri dar sunt convins ca se rezolva cu timpul intr-un fel sau altul. Oricum, clubul progreseaza cu ajutorul vostru si sunt mandru de asta. Va salut si sper sa ne vedem cat mai curand
                  Fotografie ... in cat mai putine cuvinte

                  Comment


                  • Steel

                    DAB-la peste 80000 km noul Look
                    Am uitat sa precizez...............multumiri :
                    1.Angel_boy ptr. design
                    2.Ionutz - G&G Design
                    Attached Files
                    Last edited by Steel; 15 May 2009, 20:39.
                    sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                    Comment


                    • Bun cainele asta de pompier la cat de rau e a iesit bine pe capota !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nu STEEL? Felicitari de schimbare Mihai!!!
                      sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                      Comment


                      • super tare ... nota 11 din partea mea ... chiar e super !!
                        sa fii mandru
                        sigpicSa traiasca urile , si

                        Comment


                        • Cu placere steel, si alta data (poate ma ajuti cu gps-ul ala imprumut pt o sapt :P ) super a iesit, sa o stapanesti sanatos.

                          PS: Cine mai doreste grafica pentru capota ma poate contacta peturi mici DD
                          VA ASTEPTAM PE LA NOI!!!
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by ciuciosu36BUN View Post
                            Petroman tot asa in stea sunt? Si nichelate?
                            exact ca ale tale,da poate reusesc sa ajung miercuri si ma laud si eu cu ele

                            Comment


                            • Felicitari Steel... frumoasa capota.

                              Comment


                              • asa da felicitari... mult asteptatul si-a facut aparitia
                                IS 10 LNC Facebook

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google