Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • La multi ani tuturor Mariilor si pentru Zuza un La multi ani ...ca asa zice lumea ca azi e ziua ta ;)).. FRT-ul suntem noi .. NU EI.... >
    Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

    Comment


    • astea 2 sunt facute de un coleg loganist razvan_niky (userul Beyh3m) ...aia doar cu masina mea vreau sa concureze la concursul ala de wallpaper...

      iar asta cu scris...asa o idee :P...cu ce poate face :-?? ,...a spus sa transmit ca daca e ceva cu ce poate ajuta sa ii dau de stire...deci daca considerati ca poate ajuta...spuneti-mi...
      Attached Files
      Last edited by iooon; 8 September 2009, 15:41.
      0.9 tce SL plus

      Comment


      • ideea de baza ar fi asta ... de aici fiecare sa sara cu idei si si se pot adauga ... mai multe la poza ... acum depinde de gustul fiecaruia...
        sigpic
        Nu cautati niciodata sa faceti uz de autoritate cand puteti recurge la ratiune.

        Comment


        • Ms Ms Ms Ms Ms Ms... ..va tzuc pe toti....pe frunte...parinteste


          who are you yoyo ?

          Comment


          • vezi sa nu uiti ce ai zis )... cand ne vedem vii si ma pupi pe frunte ... glumesc ... sa fii fericita in fiecare zi ca in aceasta zi frumoasa ... de ziua TA ... :P... Fortza FRT


            Apropo Ionut ... eu daca vreau sa imi pun un parasolar in fata cu FRT ... e problema ?se poate ?

            vreau si eu sa fac REMAPARE.cat ma costa si unde pot face..are cineva idee?
            Last edited by Xp3RtuL; 8 September 2009, 17:27. Reason: Automerged Doublepost
            Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

            Comment


            • Zuzo daca diseara la 20:30 NU ma pupi parantieste nush ce-ti fac >:P

              Las' ca vezi tu cu mine >:P

              La multi ani pentru a patra oara pe ziua de azi


              Razvane nush daca m-a trecut Florin pe lista printre cei 10 care vin sigur dar trece-ma si tu preventiv si trece-l si pe Roman :d Pejo(s) UXA
              Last edited by Na5ul; 8 September 2009, 18:27.

              Comment


              • parasolarele cu frt am sa le fac eu ca si design.... asa ca mai asteptati putin....

                remapare la DIMSPORT ... iti explic diseara pe copou

                @beyh3m imaginea trebuie sa fie cat mai apropiata de realitate.... deci vezi perspectiva cum o aranjezi... nu trebuie sa fie facut pentru eveniment deoarece trebuie sa reprezinte FRTul ca si club si masina ca si membra a clubului.... imaginea masinii trebuie sa fie clara, se pot aplica efecte dar finutz.... incercati sa evitati AN folositi jocuri de nuante ... mai degraba usor desaturate si ce e mai important arse , cu foarte putin glow
                IS 10 LNC Facebook

                Comment


                • am si eu o intrebare cu ce program facetii ''afisele'' (pozele)astea
                  multumesc

                  Comment


                  • eu il fac cu un program aproape identic cu Photoshop ... programul se numerste GIMP .. si spre deosebire de Photoshop se gaseste in varianta free pe net ... si se gaseste si tutoriale care sa te invete cum sa lucrezi cu el .. eu am vazut al 3-lea tutorial si deja stiu sa folosesc tot programul ... )... in fine ... eu il recomand programul pt ca e destul de usor... toata treaba e sa ai rabdare ... succes in continuare

                    euromarket te rog sa fii putin mai concis cu culorile ... te rog frumos .... lasa-mi un id de yahoo sa vb mai p-ndelete ..
                    Last edited by BeYh3m; 8 September 2009, 20:57. Reason: Automerged Doublepost
                    sigpic
                    Nu cautati niciodata sa faceti uz de autoritate cand puteti recurge la ratiune.

                    Comment


                    • corel si photoshop
                      IS 10 LNC Facebook

                      Comment


                      • o noua creatie a lui razvan(beyh3m) .....

                        tin sa va anunt... ca am terminat in sfarsit cu luminile de pe bord(ceasuri si consola.)...in seara asta mi-a pus ciprisor leduri si la climatizare...gata am terminat ))

                        am facut rost....de un element "tuning" pt interior ...trebuie sa il reconditioanez putin..si il montez pe masina poze dupa ce il pun (steel o sa apelez la ajutorul tau daca poti )

                        am fost azi dimineata in service cu cic-ul..si mesterul a spus ca totul e in regula cu bieletele si capetele de bara... a zis sa cumpar presostatul(ala care il am eu rupt) si sa il montam sa vedem daca se remediaza problema....asa ca astazi am comandat presostatul de la silviu79.... sper ca pana la sf saptamanii sa il am si sa il montez...


                        ps: prima poza...etrieri de logan van-pick-up...(masina lui dsign)
                        a doua poza opera lui razvan
                        Attached Files
                        Last edited by iooon; 8 September 2009, 21:54.
                        0.9 tce SL plus

                        Comment


                        • zuzo, is singura cu ochelari roshii din poza de la palat , care am facut-o inainte sa mergem la Maxuts....)m sa-mi pun poza....

                          Comment


                          • yoyo22
                            Alina
                            Misha
                            zuz
                            BCV
                            NA5ul
                            Roman
                            Inca trei si am terminat .

                            Comment


                            • misto tare etrierii poate ii schimb si eu

                              interesant dar se vede ca e aplicata masina.... trebuie sa fie de acolo, nu?
                              IS 10 LNC Facebook

                              Comment


                              • salut la toata lumea ;;) hop si eu BRW ;)):P

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google