Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Imi cer scuze Ionut daca v-am incurcat, am considerat subiectul o rafuiala personala pentru ca ti-am zis ca am sa ma ocup de ce pot, CAND pot. Nu, nu imi este rusine cu voi si cu FRT-ul , asa sunt eu o fire mai rebela si nu vreau sa fiu stampilat. Contributia mea la poster, cea de 0,02% considero cadou, si asa ai facut cum ai vrut tu, pe sistemul "clubul meu, evenimentul meu, posterul meu", iar la partea cu weed-ul nu am imbolnavit pe nimeni, fiecare este liber sa faca ce vrea in viata lui, si multa lumea face ce vrea fara a sti altii.

    Astea fiind zise, imi cer inca odata scuze daca v-am incurcat , va urez multa bafta si mult noroc la organizarea acestui eveniment.
    http://vladderdeicea.wordpress.com/

    Comment


    • "clubul meu, evenimentul meu, posterul meu" gresit
      "clubul nostru, evenimentul nostru, posterul nostru" corect
      IS 10 LNC Facebook

      Comment


      • serios ..cu riscul de a deranja persoane de pe aici am sa zic ... Daca am pune atata timp in cautarea de solutii pentru eveniment si nu in cearta am avea mult mai multe reusite ... Haideti va rog sa ne adunam maine seara la Palat cat mai multi si sa vb despre eveniment si cei care au ceva de impartit sa imparta odata pentru totdeauna si sa lucram impreuna ... Eu cand am intrat in acest club stiam ca "aici suntem toti prieteni "... HAIDETI SA LUCRAM IMPREUNA... FIECARE CU CAT DE PUTIN DAR SA FACEM ACEST EVENIMENT UNUL DE MARE ANVERGURA...
        Va multumesc si imi cer scuze celor pe care i-am deranjat cu ceea ce am zis aici
        Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

        Comment


        • Originally posted by cconstantin View Post
          Eu ma documentez despre arcuri sport Eibach (cica nu coboara asa mult masina, doar o face mai rigida si se potrivesc bine cu amortizoarele stock). Are cineva informatii despre alte arcuri nu neaparat sport, dar mai "rigide"? Poate cele de PH2 (am auzit ca sta mai bine la stabilitate, are arcuri mai tari?)


          Am auzit ca cele de MCV sunt mai rigide dat fiind ca sunt putin mai grele.
          Informatia nu e probata, de aici te poti informa tu mai mult.
          Last edited by Murder; 29 September 2009, 14:20.

          Comment


          • Originally posted by cconstantin View Post
            Pot sa intreb si eu: de ce le vinzi?
            Coboara prea mult masina?
            Nu stau bine pe masina? Mai ai amortizoarele stock?
            Eu ma documentez despre arcuri sport Eibach (cica nu coboara asa mult masina, doar o face mai rigida si se potrivesc bine cu amortizoarele stock). Are cineva informatii despre alte arcuri nu neaparat sport, dar mai "rigide"? Poate cele de PH2 (am auzit ca sta mai bine la stabilitate, are arcuri mai tari?)
            Le vand pentru ca nu mai am loganul...am alta masina....si am ramas cu ele....am vandut-o fara....Eu nu am avut probleme de nici un gen cu ele.....nu e mare diferenta intre Eibach si H&R...doar ca H&R coboara mai mult.

            Comment


            • Originally posted by hriberiu View Post
              spargem o banca, un schimb valutar, ca si asa e la moda
              "O agentie BancPost din Baia Mare a fost jefuita in aceasta dimineata, in jurul orei 9:40, de un barbat inarmat cu un pistol........"
              Deja te-ai pus pe treaba?
              sigpicAm o problema. Ma grabesc.

              Comment


              • Am vazut o banca misto la expo, se baga careva ?

                Comment


                • pt euromarket
                  Acel pliant in creion nu ar fi bine sa-l faca unul din portretistii de la Mitropolie. Din cate am auzit au ceva talent si nu-s asa scumpi. Putem strica o intrebare
                  sigpicAm o problema. Ma grabesc.

                  Comment


                  • Vreau eu la solar , ca si asa nu am fost la mare ............. asa ca Reea_alex eu merg
                    sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                    Comment


                    • steel dar tu nu o sa te bronzezi uniform!!
                      asa ca pica......acel solar pt tine )
                      Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

                      Comment


                      • De ce ? Nu inteleg , este numai ptr.slabanogi.
                        sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                        Comment


                        • cumpar

                          Salut,portiera dreapta spate,culoare albastru pret

                          Comment


                          • Originally posted by bogda View Post
                            Salut,portiera dreapta spate,culoare albastru pret
                            posteaza pe http://www.loganclub.ro/forum/micul_...si-t10506.html
                            ai sanse acolo sa gasesti ceva
                            sigpicAm o problema. Ma grabesc.

                            Comment


                            • Originally posted by reea_alex
                              eii da ..m am fugarit putin pana la intrare in is cu catalin asa putin ..aveam eu la un momentdat 140 si m a luat el dar pt putin k nu se lasa blonda asa usor..folppy75 eu sunt ANDREEA IS 06 LVB... blonda..pana acu ceva timp singura fata din logan club)))nici eu nu te stiu pe tine asadar ar cam trebui sa mai facem niste recunoasteri))
                              si multumiri pt aprecieri catalin se putea si mai bine..))
                              va poopa blonda baietii!!!!:*:*sa aveti o sapt belea))
                              Apropo de "pana acu ceva timp singura fata din logan club" , poate singura blonda, desi si de asta ma indoiesc. Eu sunt membra din 2007 si soferita inca de mai demult, dar nu m-am laudat...

                              Comment


                              • Intelegere

                                Buna seara colegi!
                                Ma bucur ca sunteti ,,activi,, pe forum. Intrebarea este ca nu vad, nu vedem ceva concret, mai sunt 20 de zile, aproximativ, noi nu avem concret inca mai nimik. In afara de alergatura lui Ionut LNC, oferta lui Andreea, premiile pe care incerc sa le dau eu, prin firma mea, or mai fi si altele , nu le vad.In schimb vad orgolii, divergente, pareri pro si contra. Eu sincer sunt dezarmat de lipsa de seriozitate la unii dintre noi, am inteles ca cotizatiile nu-s, aia 30 de ron la fel. Unii o dau cotita, doar sa nu plateasca niste banuti , care sincer nu-s multi dar putin cu putin se face mult. E greu pentru toti, dar hai sa punem punctul pe ,,i,, maine seara. Credeti ca va e greu sa va hotarati?Inteleg ca nu toti sunteti de acord cu ce-am spus, dar daca aveti ceva sa-mi comentati, va rog, dar obiectiv pe PM. Lasam locul liber aici, celor care au ceva de spus concret. Promit sa nu va mai deranjez cu apeluri de genul asta.....Va multumesc pentru timpul acordat citirii randurilor de mai sus, o seara buna va doresc!

                                My Car

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google