Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sunt surioara
    pentru cazare de ce nu vorbiti la hotel conest si la hotel dorobanti ... cred ca ar putea sa ne dea vreo 3-4 camere..parerea mea
    Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

    Comment


    • Costi, am sa cer drepturi de autor pentru poza de la avatar
      Fotografie ... in cat mai putine cuvinte

      Comment


      • haideti sa va spun putin programul de astazi, care se va repeta si maine...+ realizarile de astazi :

        m-am trezit la 9 ...
        am vorbit la telefon cu ionut_lnc la ora 10-30
        la ora 11.15 ne-am intalnit -> si am inceput sa colindam...pana la ora 20 cand am ajuns acasa
        am fost in urmatoarele locuri..sper sa imi amintesc :
        -primarie(registratura)
        -radio iasi- ne va promova in emisiunea sportiva(Gheorghe Soana)+ne baga intr-o editie a emisiuni sa vorbim despre eveniment(emisiunea de sport prezentata de Gheorghe Soana) + spotul publicitar
        -Bosch - asteptam raspunsul final
        -Iasisting -asteptam raspunsul final..(dar au parut foarte dispusi sa ajute, si sa asigure si partea de protectie impotriva incendiilor + premii in stingatoare)
        -salon solar -au oferit sponsorizarea(acceptul)
        -salon Sei Bella- asteptam raspuns
        -topgear - inca in tratative(ma abtin)
        -PIM - ofera sponsorizare (aproba cererea facuta)
        -pompieri- era inchis ...programul era pana la ora 16 si noi am ajuns la 16.20
        -triorom - au amanat
        -spalatoria red hall... nu am gasit pe cineva ca sa vorbim
        -inca un coafor, salon de bla bla bla (nu mai retin numele) asteptam raspunsul...
        si cam asta a fost ca deja se facuse ora 20

        Ps- a mai fost ionut undeva dar nu stiu unde , in timp ce eu era sa rezolv cu radio Iasi... a durat cam o ora...asa ca mai sunt cativa sponsori

        timp acordat intregii actiuni =9 ore
        benzina consumata aproximativ 12 litri
        + telefoanele date
        asta e asa ca sa va faceti o idee despre eforturile pt a strange cativa sponsori , si cam ce trebuie sa indurii (ex- umilinta de la topgear)


        PS 2: Va rog, cei care doriti remapari de la dimsport iasi, sa mai asteptati putin.Pt a se clarifica cateva chestii.Nu ca va imbulzeati toti acum la remapari, dar in cazul in care cineva vrea, sa nu spuna ca nu stia Asa ca mai asteptati putin pt remapari

        sa ne vedem cu bine


        PS 3: nu uitati ca intalnirea de maine seara se tine la ERA tot la ORA 20...
        Last edited by iooon; 6 October 2009, 23:36.
        0.9 tce SL plus

        Comment


        • +
          politia comunitara, politia nationala, prefectura
          salonul alpha style
          auto mayer bosh a confirmat 8 directii + 16 verificari de iarna
          intalnirea cu reprezentantul ONGului pt semnarea contractelor de parteneriat media
          IS 10 LNC Facebook

          Comment


          • BRAVO baietii!!!felicitari!!!sunteti cei mai tari!

            Comment


            • Ramane la era pentru diseara ?

              Comment


              • imediat trebuie sa vina si actele de la POLITIA RUTIERA si sper odata cu ele si SERVICIUL DE AMBULANTA IASI

                da sorinush..pana dupa zilele iasiului intalnirile se vor tine la ERA si miercuri si duminica
                Last edited by Xp3RtuL; 7 October 2009, 13:10. Reason: Automerged Doublepost
                Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                Comment


                • Rog pe cine are filmulete de duminica sa le aduca diseara si cine doreste filmuletele sau pozele de la grm sa aduca un card sd sau un stick, aduc laptopul si le puteti copia.

                  Comment


                  • Rog pe cine are filmulete de duminica sa le aduca diseara si cine doreste filmuletele sau pozele de la grm sa aduca un card sd sau un stick, aduc laptopul si le puteti copia.




                    Sprijin ideea.

                    Comment


                    • Iata si prezenta din aceasta seara!!!
                      1. IS 24 BMW MAXX –“IACA ASA BAT CAPRARII”
                      2. IS 05 LKG CIUCIOSU- DA-MI SI MIE O TIGARA
                      3. IS 08 SFD FLORIN –VREAU UN MOTOR PE BENZINA SUPER MARE…
                      4. IS 08 EXZ ALLEXZ –SI EU UNDE PARCHEZ LA EVENIMENT?
                      5. B 80 KIH IBA- SMECHER LA SPONSORIZARE
                      6. IS 04 KCG BRW –SCRIE AIA SI APOI VIN EU CU PROPUNERI
                      7. IS 07 RYB HRIBERIU – PARAVANTURI MAI AI?>
                      8. IS16…CMC CIPPY –VIN EU CU BAIETII SI CINE NU AU PLATIT …AFARAAAA…
                      9. B 76 SBL IONUT- CINE VREA IN PARCARE….DUPA MINEEE
                      10. IS 05 TJK SORINA –ACUSICA TREBUIE SA FAC ROST DE 2 GUME
                      11. IS 60 CEZ CEZAR –JANE DA PLANETERA MEA?
                      12. IS 22 ALC ALEX –EU UNDE TAI IARBA?
                      13. IS 24 CIC IONUT-NU STAI LINISTIT NU MI-E FRIG
                      14. IS 62 BVA MURDER- MUFA MUFA AM UITAT-O
                      15. B 84 HDX PETRONEL –DA POATE VREAU SI EU PE TRASEU LA ASEZAT
                      16. B 98 YYL BELGIANU –CU SABIA AM IESIT ASEARA LA MASINA
                      17. IS 06 KBO VLAD!NHO –AM SA PUN MANA SA INVAT
                      18. IS 10 LNC EUROMARKET –BAI DA EU VORBESC SINGUR?
                      19. IS XX CAR SORINA –CIAOOO CE FACETI?
                      ps. prtezenta nu se face prin telefon si nu se trec masini la prezenta din oficiu ..
                      sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                      Comment


                      • sorry ca nu am ajuns la intalnire da am aflat ce sa discutat in mare .... munca nu mi-a permis :P...hihhihi ... data viitoare
                        Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                        Comment


                        • Multumim pe aceasta cale sponsorilor nostri si partenerilor media care ni sau alaturat in proiectul URBAN DRIVING SKILLS
                          Attached Files
                          IS 10 LNC Facebook

                          Comment


                          • In cazul in care in timpul probelor ce se vor desfasura va fi nevoie de comunicare cu masina care concureaza aceasta va fi asigurata prin montarea rapida unei statii radio.
                            Fiecare cu ce poate si totul incepe sa prinda contur.
                            http://www.cbmania.ro

                            Comment


                            • Intalnire

                              N-am ajuns ca m-au doborat hartiile. Pana pe 25 asa va fi, multe, multe hartii.Ati sesizat poate ca n-am mai postat de multisor, unii s-au bucurat, altii poate nu, cine stie. O sa incerc sa vin duminica

                              My Car

                              Comment


                              • Ne-a Dane permanent esti binevenit si asteptat cu noutati aici pe forum!!! Chiar ne-ai lipsit si Alex la fel dar ce sa facem asta e mai sunt si altele de rezolvat ..te intelegem!!!
                                sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google