Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • am o intrebare , la urban racing doar masinile FWD pot participa sau si RWD ?

    Comment


    • wtf is FWD ...RWD ?

      Comment


      • FWD = FRONT WEELS DRIVE -mai clar tractiune fata
        RWD = REAR WEELS DRIVE - mai clar tractiune spate

        Comment


        • buna intrebarea sorinush.
          apropo, alea POP pot participa?
          sigpic42.453.149

          Comment


          • nu va linistiti ........... jmek la urmatorul iti dau ban pe perioada maxima

            am sa incep cu dimineata..... cand SRT - adica cei din logan club roman au inceput sa trimita la sponsorii nostri o solicitare de sponsorizare pentru un eveniment auto ce va fi organizat de ei la roman pe 15 noiembrie.....

            in stilul lor caracteristic..... au mers pana la a copia numele proiectului, necesarul acestuia, ideea in sine si altele......

            i-am comunicat telefonic faptul ca acesta este un furt de proiect si luni am programare la IJP la departamentul FRAUDE pentru a raporta acest incident.

            aveti atasat pdful acestora......


            de la ultimul raport de activitate au mai fost rezolvate urmatoarele:
            - constructia urnelor - grafit
            - cazarea invitatilor - pensiunea alex
            - sponsorizare bras: cash si verificari auto
            - sponsorizare top gear: schimbatoare viteza momo, pedale sparco, boxe audio
            - verificarea masinilor FRTului inaintea participarii la cursele externe si dupa acestea
            - sponsorizare iasisting: stingatoare
            - asigurare impotriva incendiilor - iasisting
            - acceptul si sutinerea politiei rutiere
            - premii servicii coafor + tombola pt colecta - servicii salon coafor alpha style
            - tipar - colos group
            - SONONORIZAREa .... tricorp - radio hit
            - restaurant - club agatha - petrecerea de 2 ani de LCI ce se tine in decembrie

            o lista cu cei care vin duminica la pista pt sesiunea de curatenie ?
            mko
            fav
            brw
            hdx
            lnc
            .....

            as avea nevoie de cineva sa merga la sponsori sa adune siglele in format vectorial

            floppy mi-ar trebui vestele sa le dau la imprimat

            alc ar trebui sa iti dau macheta si lista pt cei ce vor avea legitimatii

            mai trebuie facute si trimise machetele pentru presa, spotul video, tipar afise, flyere, banere, spotul audio, afisul pentru premiere, afis era mare - am sa ma ocup eu de ele

            trebuie incheiate restul de contracte si parteneriate media

            apoi trebuiesc impartite flyerele si lipite afisele
            Attached Files
            IS 10 LNC Facebook

            Comment


            • soinush nu mai sunt acum clasele cu FWD RWD AWD... sunt facute pe dimensiunile masinilor
              IS 10 LNC Facebook

              Comment


              • Super tare afisul baietilor din roman.
                Cat de inventivi si de originali sunt ei micutii.
                http://vladderdeicea.wordpress.com/

                Comment


                • Din ceea ce am citit de la cei de la Roman, consider ca s-au inspirat de la noi de la cei de la Iasi, deci nici pe departe nu sunt mai originali decat noi ... FRT !!! Parerea mea ...
                  http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ul_meu-t22912p3.html

                  Comment


                  • Sper ca va fi interesant de citit...
                    Nu mai copii aici textul, mai bine dati click -> http://www.loganclub.ro/forum/showpo...7&postcount=96

                    Comment


                    • sa ne vedem cu bine duminica si in numar cat mai mare
                      sa nu va dati lovity sau sa ziceti ca aveti alte treburi
                      daca nu veniti la intalniri si vb numai pe forum degeaba sunteti in Logan Club

                      asata asa de sambata dupa amiaza
                      hai weekend placut la toata lumea,nu va pup ca se interpreteaza
                      Last edited by ciprian_m; 10 October 2009, 12:55. Reason: Automerged Doublepost
                      sigpic

                      Comment


                      • la ce ora se merge duminica la pista?
                        God is my copilot

                        Comment


                        • nu se stie daca se merge duminica pe pista..... o sa revenim cu informatii
                          IS 10 LNC Facebook

                          Comment


                          • De la Ionut LNC
                            pentru toti mebrii FRT:
                            Duminica la ora 12.00 in fata la Palat ne intalnim sa mergem pe pista
                            Merg doar membrii FRT fara invitati si doar cei cu cotizatia platita la zi ..
                            Va multumesc... O seara buna
                            Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                            Comment


                            • schimbare locatie: ora 12 piata doi baieti - tatarasi..... palatul e ocupat de sfanta si enoriasi
                              IS 10 LNC Facebook

                              Comment


                              • Hai sa va antrenati cu spor si fara evenimente !! Eu din pacate nu pot merge Darius a racit azinoapte la festivalul vinului la Hala centrala!!
                                sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google