Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • La ce ora incepe maine evenimentul? 10 cumva?

    merci!
    IS-16-GEN

    Comment


    • intalnire ora 19:00

      Nici eu n-am fost, ca nu eram pe lista............

      Comment


      • Eu nici macar nu stiam ca sunt pe lista si totusi am fost.. si Steel la fel
        Nu a fost pe lista dar a fost acol
        Respecta omul inainte sa ceri respectul sau!

        Comment


        • lista lui schindler...
          sigpic42.453.149

          Comment


          • ........................

            nu`i nimic care nu a fost azi o sa ramana maine mai tarziu...maine toti cei care sunt trecuti pe lista la ora 8 sa fie la era pentru ultimile detalii....si imbracativa gros k eu am inghetzat azi...cred k si ceilalti colegi....
            -STEEl...felicitari pentru film...si casa de BCA tinerilor casatoriti...
            -stie cineva dak maine dimineatza ii deschis la REDHALL??..la ora 7

            Comment


            • Nu uitati maine aparatele de Foto. Cu cat mai multe poze cu atat mai bine.Da bine la CV
              sigpicAm o problema. Ma grabesc.

              Comment


              • vor fi doi fotografi si eu cu camera .........asa ca vom avea amintiri multe , dar e bine sa mai aduceti si alte aparate , e bine sa avem poze din toate unghiurile.
                sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                Comment


                • Nu cred ca o sa mai ajung maine. Va urez multa bafta la concurs. Sarbatoresc din seara asta victoria voastra
                  sigpicAm o problema. Ma grabesc.

                  Comment


                  • Las man k am fost noi...LOGAN CLUB RULES!!!...cei mai multzi noi am fost ,dominatori din toate pctele de vedere,super...organizare ,concurentzi,mashini tot...pakt de catziva "drifteri',cred mai pacalitzi asha de fapt odat ce nu au avut tupeu sa intre pe pista.Oricum fain tare ,dar frigul asta a cam speriat lumea,de aia nici io nu am rezistat pina la sfarshit...(shi copilu' cu mine).
                    Oricum felicitari lui Ciuci shi Tony...shi nu in ultimul rand lu' Cumatru' , Steel.)
                    Ashtept sa vad clasamentul final.
                    Ink odata SUPERTARE...LOGAN RULES!!!)

                    Comment


                    • frumos astăzi, am îndurat cu succes frigul datorită băieţilor care au reuşit să încălzească atmosfera. ÃŽmi pare rău că nu am reuşit să stau până la sfârşit. Baftă organizatorilor şi "la mai multe" evenimente de acest gen.

                      Comment


                      • frumos frate dar sa tragi la sorti premiile............
                        parca toate masinile erau sau au fost la fel
                        dar nui nimic...a fost foarte frumos
                        sincere felicitari celor care si-au dedicat timpul si rabdarea pentru ca acest everniment sa iasa bine
                        oricum dupa fiecare chestie de genul asta sunt f.multe de discutat
                        sigpic

                        Comment


                        • ar treb sa se dea premii si pt cei kre au racit...eu oricum am luat 2 diplomeD...sunt multe de discutat dar toate la timpul lor...oricum a fost frumos....si imi cer scuze pt k nu am stat pana la urma sa terminam de strans....numai k sau adunat prea multe nopti si frig indurat.....si pana la urma am clakt...

                          Comment


                          • Nu am cuvinte ........... noi am fost in stare de asa ceva ????.............mai chiar noi am facut-o!!!!! ..........suntem tari , si cred ca vom mai creste , in ochii iesenilor , cei care iubesc sportul cu motor , am crescut sigur . Am vazut imagini din ceea ce a filmat colegul meu PUSTIU si prietena lui ROXANA care a fost foto, si care pe aceasta cale le multumesc din suflet ca au indurat frigul ptr. mine si m-au lasat sa-mi fac de cap,si am vazut un eveniment , cu care trebuie sa ne mandrim.
                            Am facut-o frate si pe asta , cu sacrificii mai mari sau mai mici , dar sa vazut rezultatul muncii.
                            Eu unu tin sa multumesc in primul rand lui IonutLNC ca a facut posibil ca aceasta idee in prima faza sa ajunga realitate si mai ales la acest nivel.RESPECT.
                            A-mi pare rau ca a dat-o in bara cu proba dar asta este , poate emotiile sau poate altceva care nu am acum cuvinte sa descriu , dar asta este poate altadata.

                            In legatura cu discutiile dupa eveniment , au fost cateva lipsuri discutii dar se vor rezolva cu timpul, suntem o comunitate si trebuie sa crestem si sa ne maturizam impreuna , ca numai asa vom rezista.
                            sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                            Comment


                            • Super tare. Felicitari tuturor. asteptam poze & video.

                              Super tare frate! Felicitari tutuor. asteptam poze , video si clasamente. felicitari felicitari felicitari
                              Last edited by Allexz; 1 November 2009, 23:00. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google