Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Am cutia de viteze rupta ... Imi pare rau .. S-a intamplat acum sper sa o repar si sa rezolv mai repede...Din pacate se pare ca nu sunt singurul cu aceasta problema... Tony o sa va zica si el de problema lui ...Daca aveti cunostinte pe la dezmembrari sau pe cineva cu un logan avariat va rog sa ma anuntati ... ms anticipat
    Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

    Comment


    • Originally posted by Steel View Post
      Ai multumesc si lui Adi ca a aceptat sa vina si sa faca poze , si dau cateva exemple neprelucrate..........vor urma si celelalte.Marti cel mai sigur ca maine sunt de serviciu.
      Salutare tuturor !!1 In primul rand vreau sa felicit pe toata lumea care a ajutat la organizarea acestui eveniment care de fel a iesit super tare si in mod special lui Ionut LNC , Ciuciosu LKG , Razvan BRW si in ultimul rand lui Steel DAB care a indurat frigul doar ca sa ne filmeze pe noi ,MULTUMIM TUTUROR !!!!
      PS - MAI JOS AVETI LISTA FILMELOR UPLOADATE DE IERI DE LA EVENITMENT,TIN SA PRECIZEZ CA AM FILMAT CAT AM PUTUT PT.CA NU AM STAT DOAR LA FILMAT CI AM MAI AVUT SI ALTELE DE REZOLVAT !!!
      PS2 - IN CAZ CA NU MERG LINKURILE POSTATE MAI JOS CAUTATI PE YOUTUBE.COM USERUL MEU(serbanfd)SI VETI GASII ACOLO TOATE FILMELE POSTATE DE MINE INCLUSIV CELE DE LA EVENIMENT !!!!














      Comment


      • xar nu-mi dai mie bateria ta ..) iti dau eu de la mine ce ai tu nevoie pt masina..) nici unu dintre noi nu vrea sa fie pieton .tre sa ne ajutam ca fratii nu? spor acolo celor ce au probleme cu masina

        Comment


        • Am vazut masina ieri ... cu o pata mare de ulei sub ea speram totusi sa fie din alta parte...

          Imi pare rau... oare nu se rezolva pe garantie?

          Comment


          • nu cred ca se poate pe garantie la XAR ca vor da vina pe conducator....imi pare rau XAR
            Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

            Comment


            • RIP XAR's Gear Box

              Comment


              • cine are melodia de la arrest aia cu max sau cum se cheama

                Comment


                • XAR-ule imi pare rau de cele intamplate. In speranta ca iti vei rezolva cutia mai rapid ia legatura cu Bogdan Marciuc. El zicea ca te-ar putea ajuta cu niste relatii. Are el un nene care dezmembreaza logan-uri si care are mai multe piese si toate super ok..

                  Comment


                  • Originally posted by gold8xspeed View Post
                    Interesant postul de la Bucuresti. Intrebarea e daca nu ar fi fost frig si daca era mai pe lumina cum era?Pe ansamblu evenimentul este o reusita. Minusurile le vom evidentia miercuri, la intalnire. Am si eu cateva aspecte de lamurit. In fine, imi pare rau de B67XAR al carui final de service il stim, nu e placut de loc, il las pe Andrei sa va spuna ce a facut. Tony, bine ca ai gasit biletul, asteptam o rezolvare.Andreea?Mai vrei bateria?Scrie-mi pe PM si vedem cum facem. Toate cele bune pana miercuri.
                    Nu e vb ca era frig sa nu... nu de asta m-am plans ci de faptul ca am stat o ora jumate in timpul premierii fara sa fac nimic, fara sa vad nimic, fara sa aud nimic... un fel de pauza. Nu o luati ca pe o critica... dupa cum am mai spus mi-a placut... si chiar a meritat efortul fizic ( de cand am plecat din Bucuresti pana m-am intors acasa nu am avut timp sa dorm mai deloc.)
                    sigpic

                    Comment


                    • Grupa: Femina mica
                      sponsori: Premiul 1
                      FRT: Cupa + Diploma
                      best auto shop:
                      my hardware: mousepad+pad
                      top gear: boxe auto 13"
                      solar zone accent: foliere geamuri auto
                      xtra deals
                      bras: verificare iarna
                      automayer: verificare iarna

                      dan alex:
                      dynotest:
                      iasisting: stingator p3
                      red hall: interior-exterior-ceara
                      frt: inimioara
                      katy fashion: bon 200 ron
                      my hardware: mousepad + mouse
                      alpha style: servicii de 50 ron
                      bodyline: 5 sedinte solar
                      coty: lotiune auto bronzanta
                      lumen: o carte


                      1 diploma si 6 bonuri de completat cu datele castigatorului si numarul de inmatriculare.... nu avem cum sa ii scriu mai devreme....... pentru ca nu ii stiam pe cei ce urmau sa castige

                      revin cu un general event review.... sunt la pagina 3 in word )
                      IS 10 LNC Facebook

                      Comment


                      • euromarket , stai linistit , te inteleg ca am fost acolo si stiu cu era , sinx a fost umpic suparat ca ia intrat frigu in oase , dar ia trecut.(pana acasa caldura la 2 am mers )
                        pt mine a fost o onoare sa fiu printre voi si sa va cunosc.
                        felicitari la tot staff-ul dar mai ales lui ionut(cug) , un baiat foatre simtit.

                        Comment


                        • si pe mine m-a impresionat ionut... un om de foarte mare calitate...
                          sigpic

                          Comment


                          • multumim...multumim

                            Comment


                            • Am facut si primul nostru eveniment automobilistic

                              Cuvintele sunt de prisos si lista de multumiri este foarte lunga.......

                              Am sa multumesc tuturor celor implicati in organizarea evenimentului per ansamblu si mai ales celor ce au participat la organizarea fizica a acestuia.... stafful tehnic.

                              Alaturi de noi au fost baietii de la Excess care au inghetat si ei si au muncit cot la cot cu noi si au ajutat cu foarte multe.

                              Un alt aport a fost adus de catre oficialitati care in final la ora cand erau programate drifturile au trimis 2 ambulante, am avut delegati de la Politia Comunitara permanent, paza de la Comguard.

                              De administratia Era nu mai zic nimic, jos palaria si ramanem datori

                              Foarte importanti au fost baietii de la IasiSting care i-am simtit ca si parteneri nu doar sponsori, companie care a contribuit cu sponsorizare serioasa de stingatoare si protectia pentru foc cu autoutilitara si punctele strategice acoperite cu stingatoare la care se adauga si intructiunile preventive si instruirea psi (by steel).... iar atunci cand a fost acel mic incident au sarit baietii ca lupii.... ziceai ca sunt pompieri nu frtisti BRAVO LOR

                              De sponsori nu mai vorbesc... dupa o zi de inghetat in frig... dimineata fulguia.... seara la 17.30-19.00 a avut loc decernarea premiilor .... moment in care eram cu toti bocna si cu toate acestea se vedea in ochii concurentilor cum se bucurau de recompensarea performantelor obtinute.

                              A fost interesant traseul de indemanare derulat in paralel, va fi ca un corporate identity al evenimentelor noastre, showul oferit de drifterii nostri: Fratii Comanesti, MAS (pes), LLI (uga) si ceilalti (nu va stiu pe toti .... eu eram in secretariat si aveam blocata vederea) si deloc in celele din urma membrul si prietenul nostru Bogdan Marciuc care a facut spectacol cu Lancia de raliu chiar daca acum 2 zile ii murise .... apreciem efortul sau.... si chiar daca nu am avut traseu de raliu.... bogdan a fost alaturi de noi si in acest sens il vom chema special miercuri seara pentru o mica surpriza.

                              Totodata vreau sa multumesc si sa felicit baieti de la AREST pentru melodia compusa lui Max si sa ii anunt ca lumea vrea piesa.

                              Mama lui Max ne-a transmis salutari si multumiri la toti, pentru ce am facut.... miercuri vom forma o delegatie care ma va insoti si ii vom inmana mamei lui Max o cupa si o diploma pentru cel mai fidel membru.... mai tineti minte cand avea masina in service si a venit cu autobuzul la era ...... sau cand am facut noi coloana si ultima masina care avea un a4 cu logan club in geam era IS 24 BMW ..... si altele.... offf maxutz.....

                              Ce nu mi-a placut... nu zic asta ca repros,ci ca invatatura pe viiitor
                              - la inscrierea in baza de date a concurentilor.... pe viitor vom avea un soft si se va face doar nume, nr auto, tel, si clasele la care concureaza - aici a iesit brambureala pentru ca una din persoane nu a stiut exact ce are de facut - eu trebuia sa ii fac instructajul, nu am apucat - mea culpa
                              - staful tehnic si organizatorii de obicei nu au timp sa savureze evenimentul ei sunt la munca in timpul evenimentului si trebuie sa fie focusati pe ce au fost desemnati.....(cu mici exceptii s-au conformat intocmai)
                              - nu mai facem si indemnare si expo in acelasi timp pentru ca cei de la expo au ramas cu foarte putini spectatori in momentul in care a inceput showul
                              - au fost acceptate masini la expo care nu meritau sa fie acolo si prima care imi vine in cap este LRY..... doar jante si suspensie nu inseamna tuning....... la autohtone era vorba de masini stilizate dar la import era alta mancare de peste... nu mai zic ca atunci cand i-am zis lui Alex LRY sa o scoata a inceput cu texte ca “wai ca eu nici nu iti dadeam tie 30 lei.....”, asta e nivelul......

                              Incidente:
                              - NEC la indemanare s-a cocotat cam tare pe cauciucuri
                              - LLI la drift a scos flacari dar au fost innabusite repede de FRTistii PSI
                              - LLY – un fiat autoutilitar ... ce nu avea ce sa caute pe pista a fortat nota si obrazul si a fost eliminat din concurs si de pe traseu
                              - Crazy Drivers & Kamikaze au inceput sa faca difturi in parcarea Practiker Expo si sa puna in pericol persoanele aflate acolo, motiv pentru care au fost eliminati din concurs si rugati sa paraseasca propietatea Era Park
                              - Un participant a crezut ca a fost gresit incadrat si am lamurit problema
                              - 4 participanti s-au retras si au vrut sa isi retraga taxa de participare, au fost prezentat faptul ca taxa de participare este o donatie pentru proiectele sociale si afost introdusa in urna de catre.

                              Taxa de participare a fost depusa ca si donatie pentru realizarea celor 3 proiecte.

                              In urna au fost numarati 2210 ron. Aceasta a fost desfacuta in fata publicului si banutii au fost numarati de catre Bogdan Mariciuc.

                              Cu mici scapari v-ati comportat exemplar si ati dat dovada de solidaritate si multa caldura sufleteasca..... mai mare decat frigul de afara care tot ne dadea tarcoale....

                              Vai da frig a mai fost...... in schimb mi-au trecut toate cand am auzit un premiant spunand ca nu a mai vazut atatea premii date pe cap de concurent la nici un concurs.... cine stie... am dat si noi ce am putut aduuna pe timp de criza.... brrrrrrr

                              Imi pare rau pentru cei care au avut probleme cu masinutele..... xar, mko....

                              Am vorbit cu o parte din sponsori si au fost multumiti de eveniment, de prezentarea si expunerea lor... cel de la pensiunea alex a fost putin mai romani.... dar s-a rezolvat cumva.... data viitoare oricum nu cred ca mai colaboram cu el...

                              Am inteles ca a inceput deja lumea sa ridice premiile sper ca premiantii sa fie multumiti... ganditi-va ca au fost foarte multe premii

                              In cadrul acestui eveniment am acordat doua premii speciale:
                              Best Performance 2009 atribuite lui Tony si Ciuci

                              Premiile au constat in: cupe, pedale sparco, bonuri valorice la ............nu mai tin minte si lista e in santier...........

                              Au fost 3 premii la tombola... ONOSE CATERINA, Daniel Simion si BADRAGAN CRISTINA.

                              Un premiu pentru debut constand intr-un extinctor si tricouri a fost oferit lui Dragos – Nissan Silvia – LLI.

                              S-au desemnat 2 premii la Expo, unul la auto import si unul la autohtone.... la fel trebuie sa consult listele din santier.

                              Ceilalti castigatori sunt atasati prezentei.

                              Stafful tehnic a terminat la 22.00 treaba la Era.... mutat cauciucurile, gardurile, maturat parcarea, curatat secretariatul, strans bannerele, mutat mobilierul, etc.

                              Sper sa nu fiti toti raciti........

                              Steel cand te dezgheti daca apuci sa pui ce ati filmat pe net sa vad si eu evenimentul ar fi perfect.... ca din secretariat nu se auzea cine stie ce.....

                              Extind rugamintea de a posta pe un transfer.ro poze si filme si linkuri de la eveniment pentru a le aduna si a le pune pe un DVD sa il avem acolo....


                              Fotografii


                              http://forum.*******.ro/36-iasi/1511...ml#post2771017
                              http://forum.*******.ro/36-iasi/1511...ml#post2770835

                              Filme
                              urban, racing, skills, iasi, era, dacia, 1100, tuning, indemanare, auto, drift, rally



                              Promo audio, interviuri

                              Promo video





                              IMPORTANT: INTALNIREA DE DUMINCA VA FI INCEPAND CU ORELE 18.00


                              Pe cand facem si noi asa ? http://www.youtube.com/watch?v=V-_1Vj6IXQc


                              Pentru seara asta la 20.00 trebuie de mers iar la era sa mai dam o matura si ar fi nevoie de 10 persoane maxim....... si marti sau candva sa asezam gumele in dancu:
                              1. LNC
                              2.
                              3.
                              4.
                              5.
                              6.
                              7.
                              8.
                              9.
                              10.
                              Attached Files
                              IS 10 LNC Facebook

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google