Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • urban driving skills - rezultate concus indemanare, tuning & tombolaiasi 01 noiembrie 2009 - un concurs organizat de Furoius Racing Team - FRT Logan Club Ias...
    IS 10 LNC Facebook

    Comment


    • "IMPORTANT: INTALNIREA DE DUMINCA VA FI INCEPAND CU ORELE 18.00"

      Super... de mult ma gandeam eu la asa ceva (dar nu pot propune schimbarea orei, as fi preferat 14:00 )).... miercurea ramane tot 20:00?

      Mai.. voua chiar v-au placut cei de la AREST si DJ-ul?
      Macar lui MAX ii placea hip hop-ul, nu?

      Comment


      • nu se poate pe garantie ca e expirata da miercuri dupa-masa e gata miercuri dimineata imi vine cutia de viteze si o fac... si am mai pierdut 400 de euro ))...asta e ...:P...reea nu am cum sa iti dau bateria da poti vorbi cu "sponsorul meu" sa te ajute :P... mersi de urari :P si cele bune si cele mai acide :P
        @euromarket evenimentul a iesit marfa...toti cu care am vb de el le-a placut
        @FOF ma bucur ca ti-a placut evenimentul la noi si te mai asteptam ;))
        Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

        Comment


        • rezultate in format text

          Rezultate

          Femina MICA
          Pozitia. nr masina
          1. IS 85 CAR
          2. IS 67 LEX
          3. IS 05 TJK

          Femina MARE
          Pozitia. nr masina
          1. IS-24-HPR
          2. IS 99 VFY
          3. IS 84 LCO

          Autohton
          Pozitia. nr masina
          1. b 48 cup
          2. b 15 fof
          3. is xx UZY

          Urban MICA
          Pozitia. nr masina
          1. is xx BGZ
          2. B 93 UEF
          3. IS 85 SRM

          Urban MIJLOCIE
          Pozitia. nr masina
          1. B 15 FOF
          2. is xx UZY
          3. B 48 CUP

          URBAN MARE
          Pozitia. nr masina
          1. IS-99-PES
          2. IS 08 SFD
          3. is 06 UBE

          Tombola donatii
          nr bilet. nume concurent
          2. ONOSE CATERINA
          23. BADRAGAN CRISTINA
          58. Daniel Simion

          Tombola Tuning Autohton
          01. Moroianu Mihai

          Tombola Tuning Import
          11. Chetraru Mircea Bogdan

          Premii speciale
          Dan Oancea - FRT - Best Performance 2009
          Andries Antonio - FRT - Best Performance 2009
          Stacescu Dragos - Debut Spectaculos
          Bogdan Marciuc - FRT Best Friend
          Burciu Mircea - 53 ani - Curaj & Incredere

          Pentru seara asta la 20.00 trebuie de mers iar la era sa mai dam o matura si ar fi nevoie de 10 persoane maxim....... si marti sau candva sa asezam gumele in dancu:
          1. LNC
          2........
          Last edited by euromarket; 3 November 2009, 14:32. Reason: update
          IS 10 LNC Facebook

          Comment


          • @euromarket ..... imi pare rau da nu voi putea veni ...va rog sa ma intelegeti ... Va multumesc si sper sa ne vedem miercuri seara la intrunire
            Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

            Comment


            • IS 08 SFD

              Salutare tuturor !!1 In primul rand vreau sa felicit pe toata lumea care a ajutat la organizarea acestui eveniment care de fel a iesit super tare si in mod special lui Ionut LNC , Ciuciosu LKG , Razvan BRW si in ultimul rand lui Steel DAB care a indurat frigul doar ca sa ne filmeze pe noi ,MULTUMIM TUTUROR !!!!
              PS - MAI JOS AVETI LISTA FILMELOR UPLOADATE DE IERI DE LA EVENITMENT,TIN SA PRECIZEZ CA AM FILMAT CAT AM PUTUT PT.CA NU AM STAT DOAR LA FILMAT CI AM MAI AVUT SI ALTELE DE REZOLVAT !!!
              PS2 - IN CAZ CA NU MERG LINKURILE POSTATE MAI JOS CAUTATI PE YOUTUBE.COM USERUL MEU(serbanfd)SI VETI GASII ACOLO TOATE FILMELE POSTATE DE MINE INCLUSIV CELE DE LA EVENIMENT !!!!














              IS 10 LNC Facebook

              Comment


              • multumesc SFD ... e o placere sa va am alaturi sa organizam evenimente impreuna ...poate ca daca erau cu 15 grade mai cald era si mai bine dar oricum a iesit un eveniment foarte deosebit .... nu cred ca au plecat prea multi acasa nemultumiti ...sa zic ca toti au plecat multumiti as fi ipocrit ,dar a fost bine .. O sa fie si mai bine ... vorba lui euromarket ...din ce am mai gresit acuma pe ici pe colo data viitoare o sa ne fie invatatura de minte si nu o sa mai gresim ..Eu spre exemplu am invatat ca XAR-ul nu va mai face burn niciodata ) :P ..Acuma fac haz de necaz da 400 EURO nu cad din cer :P
                Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                Comment


                • As dori sa va spun ceva, o parere a mea daca se poate spune asa in legatura cu cele intamplate duminica si cu ceea ce a spus sinx daca nu ma insel mai sus. Intr'adevar premierea a durat prea mult si s'a facut tarziu oarecum. Dar nu cred ca ne'am lungit datorita noua, ci datorita concurentilor inscrisi. Cei care au intrat in concurs au fost in numar mare si de aceea a durat atat. In al doilea rand, ca o parere personala despre decernare pt viitor, am putea pune show'ul de drifting dupa decernarea premiilor (mai ales ca driftingul nu este in concurs) si astfel am putea tine spectatorii alaturi de noi si la decernarea premiilor (bine daca si vremea va tine cu noi si va fi caldutz afara).
                  PS: LNC imi pare rau dar nu am cum sa ajung astazi la ERA (abea am ajuns acasa de la servici si sincer nu am cum). NE vedem miercuri la Palat cu siguranta (desi nu stiu daca e la ora 20 sau la ora 18)

                  PS2. XP imi pare rau pt XAR'ul tau dar ma bucur ca isi va reveni repede (desi in momentul asta e foarte greu cu banii si stiu ca te ustura buzunarul). App foarte tare prezentarea ta, felicitari!
                  Respecta omul inainte sa ceri respectul sau!

                  Comment


                  • Acesta fiind primul meu post pe Logan Club
                    imi cer scuze de calitatea lor

                    Bucură-te de videoclipurile preferate È™i de muzica preferată, încarcă conÈ›inut original È™i arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei È™i lumii întregi pe YouTube.

                    Bucură-te de videoclipurile preferate È™i de muzica preferată, încarcă conÈ›inut original È™i arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei È™i lumii întregi pe YouTube.

                    Comment


                    • Toate filmuletele cu toti concurentii ... pe cand ?

                      Comment


                      • Multumesc Vicu si imi cer scuze tuturor celor pe care i-am mai certat din Staff-ul FRT dar a fost o situatie mai speciala avand in vedere ca mia murit masina sub ochii mei ....Bine ati venit pe forum la noi si va mai asteptam ... ( pentru Tim HPRT & BogdanBla)
                        O sa apara toate filmele in curand inclusiv pozele ..Te rog sa ne crezi ca si noi suntem obositi si ne revenim usor usor si o sa vezi si pozele si filmele
                        Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                        Comment


                        • Originally posted by euromarket View Post

                          IMPORTANT: INTALNIREA DE DUMINCA VA FI INCEPAND CU ORELE 18.00
                          ... sau asa http://www.youtube.com/watch?v=6W1bS...eature=related

                          Comment


                          • intrebarea mea e alta ... miercuri e tot la 20.00 la palat ?
                            Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                            Comment


                            • Daca s-a zis doar duminica banuiesc ca tot la 20:00 ramane miercuri la palat. Cu toate ca ora 20:00 nu e o ora favorabila pentru multi dintre noi. E deja bezna afara, frigul e din ce in ce mai apasator cu fiecare ora trecuta si cele doua ore diferenta ne-ar avantaja intr-o oarecare masura. Am avea timp unii dintre noi sa urcam si pe Copou la un ceai

                              Impresii si pareri dupa eveniment ? Nu cred ca-si au rostul din partea noastra ci doar din partea celor care ne-au urmarit, din partea celor care au urmarit evenimentul din exterior sau au fost concurenti. Parerile noastre sunt mai putin importante :P Pentru mine important e ca unii oameni au constientizat anumite lucruri

                              Comment


                              • Xp ... sincer nu eram acolo cand ti'a murit masina... eram dupa garduri... asa ca la mine nu ai tipat... si chiar daca ai fi tipat nu te auzeam ca era galagie -nu conteaza ca tipai in microfon, eu tot nu te auzeam )-
                                Respecta omul inainte sa ceri respectul sau!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google