Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @b76sbl si @sorinush: cu placere. ma bucur ca macar voi ati reusit sa vedeti filmele si ca merg. imi pare rau ca le`am postat asa de tarziu, dar nah, m`am luat cu una cu alta si niciodata n`am mai avut timp sa le pun pe net
    @Xp3RtuL: sper sa gasesti o modalitate de a vedea filmele
    sigpic

    Comment


    • pana la urma reusesc eu ... nu e problema ....
      Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

      Comment


      • salutare. am si io o intrebare.. este logan cu motor de 1.2?????/:-?

        Comment


        • Daca nu ai sa reusesti tu... atunci nu reuseste nimeni ... nu'i asa XP ;;) ?


          Din cate stiu eu nu exista Logan cu motor de 1 2
          Last edited by Vicu; 10 November 2009, 18:47.
          Respecta omul inainte sa ceri respectul sau!

          Comment


          • Originally posted by Lucian MC View Post
            Am fost duminica la 6 fix eram acolo ama juns odata cu BCV da cum nu stiam pe nimeni pe acolo am plecat
            Ei hai si de asta ai plecat ? ca nu stiai pe nimeni? Lasa ca ai sa inveti baietii si fetele daca ai sa vii la intalniri ..stai linistit!!!
            sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

            Comment


            • Exista motorizare de 1.2L 16V mai nou ,disponibila si pt logan si sandero
              Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

              Comment


              • Mai mult noul motor de DACIA 1.2 16V are aceeasi putere ca cel de 1.4 (75 cp) si un cuplu mai mic cu doar 5 Nm. Acest motor va fi cu 500 de euro mai ieftin decat cel de 1.4
                Se asteapta un consum mai mic
                Last edited by Allexz; 10 November 2009, 19:53.

                Comment


                • Originally posted by Vicu View Post
                  Daca nu ai sa reusesti tu... atunci nu reuseste nimeni ... nu'i asa XP ;;) ?


                  Din cate stiu eu nu exista Logan cu motor de 1 2

                  da prietene exista logan 1.2...are tot 75 de ponei ca cel de 1.4...

                  Comment


                  • Azi am vazut un sandero de 1.2 16V...deja incep sa apara motoare mici cu putere cat mai mare
                    1.6 16V

                    Comment


                    • iar dacia cu motor de 1.2 este mai scumpa decat 1.4...motorul este +150E optional

                      sursa : www.dacia.ro
                      Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

                      Comment


                      • Descoperă gama completă Dacia: Spring, Jogger, Sandero Stepway, Logan, Duster, Sandero. Prețuri și caracteristici.



                        intri la Motorizari
                        consumul urban declarat de producator e cu 2 L mai mic decat la 1.4. HA TARE, NU???
                        www.loganclub.ro

                        Comment


                        • si totusi tot logan o sa cumpere lumea 1.4 ...ca vede ca e ieftin nu stie ca baiii care ii baga in benzina ...acea diferenta din timp face ca pretul masinii sa ajunga tot ca una cu acelasi motor da consum mai mic
                          Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                          Comment


                          • De ce nu organizati intalniri si prin partea cealalta a iasului ,la carrefouru din bularga ca e cam mult drumul din tomesti pana in pacurari

                            Comment


                            • aven oameni care vin si din galati la intalnirile noastre ...Te asteptam la cele de miercuri care sunt la Palat pentru inceput daca cele de la Era ti se par departe
                              Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                              Comment


                              • Sunt oameni care vin din Tomesti aproape seara de seara si stau la cioace pe Copou si totusi nu se plang. Tu te plangi ca ai veni de doua ori pe saptamana inspre Iasi ? Nu vad in asta un motiv. De asta e masina, ca sa te poti deplasa in timp scurt pe distante lungi :P

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google