Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • fratilor iara ati inceput acuma afla o tara intreaga de nentelegerile noastre pacat si raman la parerea me ca unii nau curaj sa vorbeasc fatan fata sa de fata cu mai multi prieteni si se folosesc de arma suprema adica calculatorul ca este un obiect si pe moment nuti raspunde cu argumente, rau de tot
    Last edited by valeriuciprian; 13 November 2009, 20:45.

    Comment


    • Originally posted by grim View Post
      Sunt in totalitate de acord cu cele zise de jmek.

      Forumul este un loc public, unde fiecare are voie sa isi expuna parerile de orice natura atat timp cat nu devieaza de la subiect. Ceea ce s-a intamplat a fost o cenzura totala a unor pareri.

      Din putina mea experienta in domeniul cluburilor auto nu am vazut sa se ceara taxa lunara de participare.Membrii nu sunt obligati sa plateasca, dar sunt calomniati si dojeniti de fata cu toata lumea."X, tu n-ai mai platit taxa de 3 luni, vezi cum faci sa fii la zi".

      Cu speranta de a nu fi cenzurat acest anunt , si de a nu imi lua BAN
      Va urez o seara buna
      Gr|m

      [B]Sunteti BOLNAVI, oameni buni ![B] Cu siguranta se vor solutiona multe din problemele clubului duminica la intrunire.
      Imi pare rau dar eu nu voi putea onora cu prezenta duminica (pot sa pun pariu c-o sa fie `show`- in cazul in care ''comentatorii'' vor mai avea curajul sa vina si sa-si sustina afirmatiile).

      O seara minunata tuturor !

      Comment


      • deci nu are sens sa purtam discutiile astea aici .... va rog terminatio sau euromarket ...sterge toate posturile care is doar de galceava .... si duminica sa vina toti care au probleme sa le discutam .... ne despartim si ramanem prieteni sau ramanem cu totii o familie asa cum ar trebui
        Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

        Comment


        • Mie unul mi se pare o prostie sa achit taxele fara sa stiu exact pentru ce dau banii....
          Sincer *********ul desi exista de ceva vreme nu a perceput nici o taxa....
          Duminica is si eu prezent la ora 18 la era pieton sau cu masina daca mai vin cu cineva ca sa nu ziceti ca eu nu vin la intalnirile loganclub desi is inregistrat si cu ocazia asta sa imi iau si diploma ca de 2 sapt tot ma tin sa o iau

          Comment


          • Deja cand vrei sa faci din club o afacere totul se naruie.
            Cotizatiile erau pe vremea lu Ceasca...
            Daca vreti sa faceti ceva bun...faceti sistemul casuta.
            Se stabileste o suma si cei care vor sa participe.
            Apoi se trage la sorti si se iau bani pe rand....ca vechiul caritas
            1.6 16V

            Comment


            • Traim intr-o tara de kk-t , o ajuns si armata sa stea acasa in concediu fara plata , am ajuns mai rau decat Albania.
              sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

              Comment


              • mai lipseste sa stea politia acasa in concediu fara plata ..si aici ma refer la toti odata )
                Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                Comment


                • hai sa ne luam un ziar si sa vedem de un anunt ceva
                  ca pe forumul asta nu mai este cum era odata
                  vorba unuia SUNTETI tari in gura ca ......la telefon
                  abia astept sa va vad Duminica IN FAMILIE
                  sigpic

                  Comment


                  • Steel e doar sunt in totalitate deacord cu tine,iar discutiile de geanul acesta nu-si au rostul aici pe forum

                    Comment


                    • cum am lipsit eu de la intalniri cum gata va certati) off..glumesc si eu ..apoi baietii e aiurea ca se ajunge la cearta...dar poate ne vom reveni ...nu-i asa?mult vestitii poopici ..asta sa se mai destinda nitel atmosfera.:*

                      Comment


                      • baiiiiii .... ciii cu voi ?! Nu are fiecare destule probleme acasa ? trebuie sa va ATACATI pe un forum ? Nu are toata lumea viata lui...?!?!

                        Aici pe forum, la intalniri si in Copou vin sa ma simt bine sa ma relaxez dupa o zi de munca , faclutate vin sa imi alimentez pasiunea... CARE E FAZA ?

                        frt logan tot aceeasi oameni suntem pt ca daca CRISTI SAU IONUT isi ia un bmw nu se duce in bmw club. CLUB = OAMENI FAINI , PRIETENI (care la nevoie se cunosc)

                        CHILL , va faceti nervi degeaba.

                        "n-ai treaba"

                        Comment


                        • Bai fratilor da' v-ati stricat la cap?! / Ce aveti?! Folositi forumul asta ca pe-o arma?! / Wtf ?

                          Mai lasati cearta pentru fata-n fata si folositi acest forum pentru ce a fost creeat

                          Moderatori!! Luati masuri!

                          Comment


                          • Cearta s-a terminat.
                            Sa revenim la oile noastre.

                            Am auzit ca Steel a terminat un videoclip cu evenimentul de la Era.
                            Hai Mishu, vrem videoclipul....

                            Comment


                            • Amu il incarc frate , abia am ajuns , o sa mai lucrez la el ca-mi place cum o iesit , dar asta sa fie demo.

                              Sorry, we couldn’t find that page

                              numai ca aveti rabdare sa preluceze vimeo
                              Last edited by Steel; 15 November 2009, 00:03. Reason: Automerged Doublepost
                              sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                              Comment


                              • abia astept sa ajung acasa sa il vad.muhahaha
                                Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google