Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • de la caremil io miam montat pe masina mea 130 ron
    Mai bine taci si doar pari prost .. decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala !!!

    Comment


    • vindea cineva pe forum cu aproximativ 70 ron....ciuci cauta pe la bursa...o sa gasesti ;)
      0.9 tce SL plus

      Comment


      • care bursa ionut ca nu gasesc....
        Am gasit cu 40 ron bucata pe forum dar astept raspunsuri!!!
        Petroman tu ai fotografii cu fusta ta de la spoiler montata?
        sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

        Comment


        • nu ,dar cobor pana jos si fac
          Mai bine taci si doar pari prost .. decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala !!!

          Comment


          • uite cuciosule(curiosule) sa nu zici ca nu m-am tinut de cuvant, am facut poze acum doar pentru tine
            Attached Files
            Mai bine taci si doar pari prost .. decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala !!!

            Comment


            • Petroman daca stiam ca esti aici langa fratele tau.....coboram si ma uitam eu singur la tine la masina ....merci foarte mult!!!!!!!!!!!!!!!!!! E adevarat ca raman cam 4 cm intr-o parte si alta ?
              sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

              Comment


              • 2cm atat raman insesizabil am sa fac o poza maine si din lateral
                Mai bine taci si doar pari prost .. decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala !!!

                Comment


                • 130 cu tot cu montaj?
                  www.loganclub.ro

                  Comment


                  • dragi colegi, dupa cum v-am promis, diseara vin si eu cu voi la intalnire. As vrea sa rog un coleg care sta aproape de mine sa ma ia si pe mine sa ma indrume spre Carrefour pentru ca eu nu cunosc Iasiul deloc, e prima data cand vin. Eu stau pe strada Ciurchi nr 2, vis-a-vis de T19. multumesc
                    sigpic
                    Logan 1.4 Dynamic Blue

                    Comment


                    • Stresu te iau eu daca nu are nimeni drumpe acolo .....ne intalnim in parcare la T17 la 17.45 ? bun asa ? + , - 10 minute ca vin cu Darius ficior-miu si tre sa stau dupa el!!!
                      sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                      Comment


                      • ok, banuiesc ca si T17 este in zona, oricum vin si eu cu masina, numai sa ma indrumi spre carf. daca masina este cea din semnatura atunci nu e greu de vazut ms
                        sigpic
                        Logan 1.4 Dynamic Blue

                        Comment


                        • T17 e caminul ala lung de la strada, cu o forma putin curbata.

                          Comment


                          • SA HOTARAT STRESU vine CU MINE LA ERA!!!!!!
                            sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                            Comment


                            • soarele tine cu noi, azi va fi frumos, speram ca se si incalzeste putin

                              mai sunt 4 ore pana la intalnire
                              IS 10 LNC Facebook

                              Comment


                              • am adus vremea frumoasa de la brasov pentru voi
                                sigpic
                                Logan 1.4 Dynamic Blue

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google