Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Am fost si eu alaturi de voi, v-am supravegheat de sus.

    Frumoasa intalnire, pacat de vreme.

    Ma bucur sa vad ca sunt membrii noi, iar o parte din membrii vechi si-au adus aminte de noi.


    Sper sa ne vedem duminica.

    Comment


    • steel...intradevar buna masina e matizul,iar daca las geamul pe juma deschis eu ies sigur si singur din masina,dar la tine....descarcerarea omule. ) ))

      ...pe duminica

      Comment


      • wa frate da bine cu noua bara pe spate asa cu negru. da vad ca din fata nu mai ai curaj sa ii faci poze asa simt eu. pune dracului odata bara aia pe fata ca trece vara si vine iara iarna. salut pe calea asta toti baietii. ciuciosu comentariile tale fac tot mersul forumului. dab_ule in august cred ca ajung acasa ca atunci am concediu si negresit sunt prezent la barfa mai ales daca e despre masini... v-am pupat
        sunt destui ca mine dar eu nu sunt ca ei...mai vrei sa fii ca mine?

        Comment


        • mersi frate vb
          sigpic

          Comment


          • Sa mai rup monotonia si linistea pe forum v-am pregatit o supriza ..............
            Sper sa va placa .............. este o incercare si din punctul meu de vedere a iesit bine.
            Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.
            sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

            Comment


            • foarte frumos,eu unul ma oftic ca nam participat si eu la asemenea distractii..
              andrEyCST--- ---andrEyCST

              Comment


              • steel foarte fain clipu dar tb sa recunoastem ca ducem dorul lui marius DET...
                Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

                Comment


                • Misto filmul steel, incepi sa iti meriti titulatura de "Pozar".

                  Comment


                  • Putini tare astazi , dar este de inteles , gratare , strand si altele...........dar sper ca miercuri nu va fi asa.
                    Incep o prezenta.
                    1.IS-58-DAB Steel
                    2......................


                    Multumesc lui NIKI ptr. masina am probat-o si este jale in casa cu Daria fata cea mica.
                    sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                    Comment


                    • ...

                      Da, intradevar, putina lume da' ce sa faci, se profita de timp...


                      2. Iliuta
                      If you're smart, drive an Logan
                      ___
                      < you'll feel the difference>

                      Comment


                      • Poate vom fi miercuri mai multi...

                        3.B 76 SJN -Bogdan
                        sigpicPe vremuri Dracula se hranea cu fete virgine…azi, 2012 a murit de foame.

                        Comment


                        • 4. IS-31-CST andrEyCST
                          andrEyCST--- ---andrEyCST

                          Comment


                          • 5. IS-06-JFH vali007

                            Am trecut pe la 21:05, in speranta ca mai gasesc pe cineva.

                            Comment


                            • Am fost si eu cu voi de sus si am vazut putina lume, cand m-am uitat eu in jurul orei 18 30 erau 5 sau 6 ...

                              Imi pare rau, dar voi lipsi o buna bucata de vreme, pina reusesc sa imi fac si eu masina

                              P.S - Pe aceasta cale vreau sa multumesc tuturor celor care mi-au dat sfaturi despre ce ar putea avea masina mea. Am aflat intr-un final despre ce este vorba. Toata treaba este de la alternator. O rola de ghidare si o rola intinzatoare... plus cureaua de la alternator. Asta este ceea ce am nevoie
                              Respecta omul inainte sa ceri respectul sau!

                              Comment


                              • Salutare la toata lumea ...am fost si eu plecat vr-o 4 zile din localitate si pe aceasta cale va salut..
                                Steel super faina ideea ta cu filmuletul ...incepi sa - ti iei rolul in serios!!!!
                                sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google